1392-1395 اعتباری که با شما سه ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

استخدام بانک شهر سال ۹۳

استخدام بانک شهر سال ۹۳ (استخدام متصدی امور بانکی)استخدام بانک شهر سال ۹۳

استخدام بانک شهر سال ۹۳ که در عنوان متصدی امور بانکی صورت خواهد گرفت جدیدترین عنوان خبری استخدام های بانک سال ۱۳۹۳ می باشد که در این مطلب به تفصیل خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

شهرهایی که در آنها بانک شهر در سال ۹۳ استخدام خواهد نمود

شهرهایی که بانک شهر در سال ۹۳ به جذب نیرو و تکمیل کادر نیروی انسانی خود پرداخت شهرهای تهران،اصفهان،شیراز،مشهد و کیش خواهند بود که داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی با مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی و بررسی آنها در صورت امکان می توانند نسبت به ثبت نام و آزمودن شانس خود اقدام نمایند.

نکته مهم ۱ : در شهرهای تهران،اصفهان و شیراز بانک شهر از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های تحصیلی بانکداری ، حسابداری ، مدیریت بازرگانی ، اقتصاد بازرگانی و کامپیوتر (نرم افزار) از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی به تدریج و متناسب با نیاز دعوت به همکاری می نماید .

نکته مهم ۲ : اما در شهرهای مشهد و کیش بانک شهر از میان داوطلبان و متقاضیان استخدام آقا و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های تحصیلی بانکداری ، حسابداری ، مدیریت بازرگانی و اقتصاد بازرگانی و از بازنشستگان محترم بانکی که آخرین حکم دریافتی شان رئیس شعبه درجه ۱ و ۲ و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی جهت شعب شهر کیش از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی به تدریج و متناسب با نیاز دعوت به همکاری می نماید .

نکته مهم ۳ : کلیه داوطلبانی که ثبت نام خواهند نمود می بایست جهت مصاحبه عمومی و اختصاصی بانک آماده بوده و بانک شهر به مرور با تمامی عزیزان جهت دعوت به آزمون مصاحبه تماس خواهد گرفت

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال