1390-1395 اعتباری که با شما پنج ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵ (اعلام نتایج)

استخدام دیوان محاسبات کشور در سال ۹۵

شما کاربر گرامی وب سایت ای-سوال در این قسمت می توانید مهمترین و جدیدترین خبر های مربوط با استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵ را مشاهده نمایید.تیم ای-سوال به محض انتشار خبرهای جدید در خصوص استخدام دیوان محاسبات کشور، این صفحه را با خبر جدید بروزرسانی خواهد کرد.استخدام دیوان محاسبات کشور

دانلود نمونه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور


آزشیو اخبار استخدامی دیوان محاسبات کشور

نتایج آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور اعلام شد.(نتایج اولیه)

روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور از اعلام نتایج آزمون استخدامی خبر داد.اسامی قبول شدگان در این آزمون به تاریخ ۹۴/۵/۲ برای ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز به توضیح و شرح جدول زیر میباشد.برای مشاهده جدول لیست پذیرفته شدگان روی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت جدول پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت (کلیک نمایید)

داوطلبین و پذیرفته شدگان محترم لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

  • این اسامی که به عنوان پذیرفته شدگان در قالب جدول فوق ارائه شده است، تنها افرادی هستند که در نمره آزمون کتبی حد نساب را بدست آورده اند و برای اینکه جزء اسامی نهایی قرار گیرند باید مراحلی همچون مصاحبه تخصصی و عمومی را پشت سر بگذارند.
  • برای آگاهی از مکان و زمان مصاحبه تخصصی لطفا فقط به سایت رسمی دیوان محاسبات کشور مراجعه نمایید.پذیرفته شدگان میتوانند از طریق مراجعه به این سایت از زمان و مکان مصاحبه تخصصی آگاه شوند.

دانلود نمونه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • آن دسته از عزیزانی که هر گونه اعتراض نسبت به نتایج اولیه آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور دارند حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۵ مهر ۹۴ می توانند به صورت کتبی و کاملاً مشخص اعتراض خود را برای بررسی به سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، دیوان محاسبات کشور، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی( اداره کل امور اداری و پشتیبانی) ارسال نمایند.

وب سایت ای-سوال برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور آرزوی موفقیت در مراحل بعدی از جمله مصاحبه تخصصی می نماید و برای تضمین موفقیت شما بسته های زیر را پیشهاد میکند.

دیوان محاسبات کشور

خریدار گرامی :

هیچ ارزانی بی دلیل نیست ...

اگر می بینید بعضی از دیگر انتشار دهندگان محصولات استخدامی قیمت هایی پایین تر از ما برای محصولاتشان اتیکت می کنند لزوما دلیل بر حمایت از خریدار نمی باشد.

icon-thumbs-up سابقه فعالیت و مشتری مداری بزرگترین دلیل ای-سوال برای انتخاب شدن می باشد

شماره پشتیبانی دفتر (ایام کاری ساعت 9 الی 16) : 52227903 - 011

شماره های پشتیبانی همراه (هفت روز هفته ساعت 9 الی 23) : 09120551162 & 09112903360

ای - سوال (95-92)

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال