1390-1395 اعتباری که با شما پنج ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

استخدام شهرداری زنجان سال ۹۵

استخدام شهرداری زنجان ۹۵

ضمن آرزوی لحظاتی سرشار از موفقیت و شادکامی به اطلاع می رساند به محض دریافت آگهی استخدام شهرداری زنجان در سال ۹۵ آنرا به حضور شما خواهیم رسانید


استخدام شهرداری زنجان

استخدام شهرداری زنجان سال ۹۴ (شروع ثبت نام)

استانداری زنجان برای تکمیل نیروی مورد نیاز خود در شهرداری ها این استان و همچنین مشاغل آتش نشانی (سازمان آتش نشانی) از افراد واجد شرایط استخدام می نماید.طبق آگهی استخدام شهرداری زنجان منتشر شده از طرف استانداری استان زنجان، ۶۷ نفر برای شهرداری های استان زنجان و تعداد ۳۴ نفر برای سازمان اتش نشانی این استان ، سهمیه ای است که به استان زنجان اختصاص یافته است.در مشاغل مربوط به شهرداری افراد بعد از قبولی در آزمون و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در شهرداری های این استان مشغول به کار خواهند شد و برای مشاغل آتش نشانی علاوه به موارد فوق موفقیت در آزمون عملی (آمادگی جسمانی) یکی دیگر از شرایط برای موفقیت و شروع کار در سازمان آتش نشانی زنجان می باشد.

دوستان و داوطلبین گرامی برای مشاهده مفاد آگهی استخدام شهرداری زنجان اینجا و همچنین مشاغل آتش نشانی اینجا کلیک کنید و برای ثبت نام در آزمون استخدام شهرداری زنجان به لینک زیر مراجعه کنید.

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری زنجان +آتش نشانی (کلیک کنید)


۲۵ آذرماه ۹۴

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های زنجان

ثبت نام برای آزمون استخدامی ۹۴ شهرداری ها در استان زنجان از امروز شروع شد.متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس صفحه استخدام که در بالا به آن اشاره شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

————————————————————————————————————————————————————

۱۶-خرداد-۹۴

تعداد کم افراد متخصص در شهرداری زنجان

حبیب یگانه، شهردار زنجان در گفتگو با خبرنگاران در مورد مسائل و مشکلات نیروی انسانی در شهرداری این استان صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که این استان در شهرداری های خود اصلا نیروی اضافی ندارد، در طرف مقابل از کمبود نیرو و به خصوص نیروی متخصص در این استان خبر داد و در این باره به این نکته اشاره کرد که نه تنها نیروی مازاد در شهرداری های استان زنجان وجود ندارد بلکه مدتهاست که کمبود نیرو در بعضی از قسمت ها به وضوح حس می شود.

دانلود سوالات استخدامی شهرداری

سوالات تخصصی استخدامی شهرداری ها

همچنین ایشان در ادامه اظهار داشت که چارت سازمانی شهرداری زنجان دچار مشکلاتی است و یکی از این مشکلات همین مدت زمان طولانی است که این چارت ارتقا نیافته است.ایشان درباره ارتقای درجه شهرداری اینگونه ادامه دادند:چارت سازمانی شهرداری زنجان مدت‌ها است که ارتقاء نیافته است.ارتقای درجه شهرداری زنجان موجب می‌شود تا بتوان نسبت به اصلاح چارت نیروی انسانی شهرداری زنجان اقدام شود تا بخش عمده‌ای از مشکلات حل شود.

شهردار زنجان همچنین از بکارگیری بعضی از افراد در دیگر قسمت های شهرداری صحبت کرد و این اتفاق را نیز همین مشکل کمبود نیروی متخصص در این بخش ها عنوان کرد.

خریدار گرامی :

هیچ ارزانی بی دلیل نیست ...

اگر می بینید بعضی از دیگر انتشار دهندگان محصولات استخدامی قیمت هایی پایین تر از ما برای محصولاتشان اتیکت می کنند لزوما دلیل بر حمایت از خریدار نمی باشد.

icon-thumbs-up سابقه فعالیت و مشتری مداری بزرگترین دلیل ای-سوال برای انتخاب شدن می باشد

شماره پشتیبانی دفتر (ایام کاری ساعت 9 الی 16) : 52227903 - 011

شماره های پشتیبانی همراه (هفت روز هفته ساعت 9 الی 23) : 09120551162 & 09112903360

ای - سوال (95-92)

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال