1390-1396 اعتباری که با شما شش ساله شد

استخدام شهرداری هرمزگان سال 94

چکیده ای از این بخش :

استخدام شهرداری هرمزگان 3-آذر-94 استخدام شهرداری هرمزگان سال 94 (جذب 118 نیرو) به گفته ارسلان بهارمیمندی در آزمون پیش روی شهرداری قرار است تعداد 118 نفر استخدام شهرداری هرمزگان شوند و به گفته مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان این افراد برای شهرداری های سراسر استان هرمزگان از جمله شهرداری‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان،


تعداد بازدیدهای این مطلب : 1 بازدید

استخدام شهرداری هرمزگان

استخدام شهرداری هرمزگان

3-آذر-94

استخدام شهرداری هرمزگان سال 94 (جذب 118 نیرو)

به گفته ارسلان بهارمیمندی در آزمون پیش روی شهرداری قرار است تعداد 118 نفر استخدام شهرداری هرمزگان شوند و به گفته مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان این افراد برای شهرداری های سراسر استان هرمزگان از جمله شهرداری‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان، بستک، بندرکنگ، گوهران، قلعه قاضی، سردشت، ابوموسی، فارغان، کوشکنار، سرگز احمدی و سندرک در نظر گرفته شده اند.

آزمون سراسری شهرداری که طبق آخرین خبرها 27 آذر 94 برگزار خواهد شد که طی آن شهرداری هرمزگان نیز این 118 نفر را به صورت پیمانی گزینش خواهد کرد.اطلاعات و اگهی اصلی در این مورد هنوز اتشار نیافته است و بهار میمندی در این باره اینگون افزود:نحوه ثبت نام و رشته شغلی‌های مورد نیاز متعاقبا از طریق سامانه استانداری و اداره کل امور شهری و شوراها اعلام می‌شود.

همچنین می توانید برای مشاهده این اگهی در سایت استانداری هرمزگان روی لینک زیر کلیک کنید

استخدام شهرداری هرمزگان در آذر ماه 94 به تعداد 118 نفر


3-مرداد-94

آینده شغلی مردم ساکن در استان هرمزگان چه خواهد شد؟

عزت الله اردشیری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از آینده شغلی نامعلوم ساکنین شق استان خبرداد و گفت: اگر مهارت های فنی ساکنین این مناطق از جمله شهرستان جاسک و شهستان های افراد ترقی نکند و آموزش های فنی لازم به این افراد داده نشود، آینده شغلی این ساکنین به خطر خواهد افتاد.

ایشان درباره توسعه آموزش فنی و حرفه ای در این مناطق به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و نفتی در شهرستان جاسک اشاره کرد و در این باره اینگونه گفت:با اعلام ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و نفتی در شرق استان با محوریت شهرستان جاسک، فنی و حرفه ای استان هم طرح جامع و کاملی را در کارگروه اشتغال استان ارائه کرد. حتی برای دفاع از این طرح با برخی از افراد جلسه دعوا هم کرده ایم.

ایشان با ابراز نگرانی به این مسئله پرداخت که اگر در این منطقه که نیاز اصلی اقتصادی از نیروی متخصص و ماهر و کارگر توسط بومیان منطقه مرتفع نشود دقیقاً همان اتفاقی که در غرب استان افتاد در این منطقه هم می افتد و تمامی کارکنان از نیروهای غیر بومی تشکیل خواهد شد که این همان نابود شدن فضای شغلی برای افراد بومی است.

آخرین خبرهای استخدام شهرداری هرمزگان را در این صفحه دنبال نمایید


با اطمینان خرید کنید ...
  • ای - سوال دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه نمونه سوالات استخدامی
  • دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو