1390-1396 اعتباری که با شما شش ساله شد

دانلود نمونه سوالات استخدام های سال 94

چکیده ای از این بخش :

یک سال دیگر با شما گذشت … ضمن سلام و تبریک پیشاپیش سال 1394 به شما بزرگواران و تشکر بابت همراهی وبسایت ای-سوال در سالی که گذشت امیدواریم سال جدید سالی توام با موفقیت،سلامت و شادکامی برایتان باشد. سال گذشته از نظر ترافیک استخدام های مهم و سراسری سالی شلوغ و خوشبختانه پر استخدام بود


تعداد بازدیدهای این مطلب : 24 بازدید

یک سال دیگر با شما گذشت …

یک سال دیگر گذشتضمن سلام و تبریک پیشاپیش سال 1394 به شما بزرگواران و تشکر بابت همراهی وبسایت ای-سوال در سالی که گذشت امیدواریم سال جدید سالی توام با موفقیت،سلامت و شادکامی برایتان باشد.

سال گذشته از نظر ترافیک استخدام های مهم و سراسری سالی شلوغ و خوشبختانه پر استخدام بود و امیدواریم در سال جدید نیز این روند ادامه پیدا کند چرا که حجم بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی و متقاضیان جویای کار چشم امید به استخدام های بانک ها و ادارات دولتی داشته و نتیجه گیری نزدیک به 2 دهه فعالیت علمی و تلاش تحصیلی خود را در اینجا می جویند.

سال 93 از نظر استخدام بانک ها سال بسیار شلوغی بود،از بانک سپه،ملت،گردشگری،و در نهایت تجارت گرفته تا موسسات مالی و اعتباری که به صورت منطقه ای و استانی آزمون استخدامی برگزار کردند گرفته تا آزمون های استخدامی دولتی مانند استخدام گسترده تامین اجتماعی و استخدام دانشگاه فرهنگیان همه و همه سالی مناسب از نظر استخدام را تداعی می کنند.

در سالی که گذشت ای-سوال تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود به خرج داد به گونه ای که با آپدیت مستمر محصولات و ارائه نمونه سوالات استخدامی مناسب همواره سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن داشته است و بازخوردهایی که از طرف خریداران نمونه سوالات استخدامی به ما می رسد گواه این مدعاست که ما همواره تلاش نموده ایم تا کیفیت قابل قبول را در کنار قیمت مناسب و پشتیبانی واقعی ارائه نموده ایم و مانند بسیاری از همکاران تنها به فکر پر کردن جیب خود نبوده ایم.

سوالات استخدام های سال 94

کلام آخر :

ما در سال 94 نیز به روند کنونی ارائه نمونه سوالات استخدامی بانک ها و ادارات دولتی ادامه داده و سعی خواهیم نمود تا در کنار آن نمونه سوالات درسی و دانشگاهی را برای استفاده عزیزان محصل ارائه نمائیم و امیدوارم در جلب نظر و رضایت شما موفق باشیم و تنها خواهش ما از شما ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خود به ما جهت بهبود و ارائه محصولات بهتر به شماست.

نویسنده: مهدی رمضان زاده / مدیریت ای-سوال


با اطمینان خرید کنید ...
  • ای - سوال دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه نمونه سوالات استخدامی
  • دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو