1392-1395 اعتباری که با شما سه ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

دانلود نمونه سوالات استخدام های سال ۹۴

یک سال دیگر با شما گذشت …

یک سال دیگر گذشتضمن سلام و تبریک پیشاپیش سال ۱۳۹۴ به شما بزرگواران و تشکر بابت همراهی وبسایت ای-سوال در سالی که گذشت امیدواریم سال جدید سالی توام با موفقیت،سلامت و شادکامی برایتان باشد.

سال گذشته از نظر ترافیک استخدام های مهم و سراسری سالی شلوغ و خوشبختانه پر استخدام بود و امیدواریم در سال جدید نیز این روند ادامه پیدا کند چرا که حجم بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی و متقاضیان جویای کار چشم امید به استخدام های بانک ها و ادارات دولتی داشته و نتیجه گیری نزدیک به ۲ دهه فعالیت علمی و تلاش تحصیلی خود را در اینجا می جویند.

سال ۹۳ از نظر استخدام بانک ها سال بسیار شلوغی بود،از بانک سپه،ملت،گردشگری،و در نهایت تجارت گرفته تا موسسات مالی و اعتباری که به صورت منطقه ای و استانی آزمون استخدامی برگزار کردند گرفته تا آزمون های استخدامی دولتی مانند استخدام گسترده تامین اجتماعی و استخدام دانشگاه فرهنگیان همه و همه سالی مناسب از نظر استخدام را تداعی می کنند.

در سالی که گذشت ای-سوال تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود به خرج داد به گونه ای که با آپدیت مستمر محصولات و ارائه نمونه سوالات استخدامی مناسب همواره سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن داشته است و بازخوردهایی که از طرف خریداران نمونه سوالات استخدامی به ما می رسد گواه این مدعاست که ما همواره تلاش نموده ایم تا کیفیت قابل قبول را در کنار قیمت مناسب و پشتیبانی واقعی ارائه نموده ایم و مانند بسیاری از همکاران تنها به فکر پر کردن جیب خود نبوده ایم.

سوالات استخدام های سال ۹۴

کلام آخر :

ما در سال ۹۴ نیز به روند کنونی ارائه نمونه سوالات استخدامی بانک ها و ادارات دولتی ادامه داده و سعی خواهیم نمود تا در کنار آن نمونه سوالات درسی و دانشگاهی را برای استفاده عزیزان محصل ارائه نمائیم و امیدوارم در جلب نظر و رضایت شما موفق باشیم و تنها خواهش ما از شما ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خود به ما جهت بهبود و ارائه محصولات بهتر به شماست.

نویسنده: مهدی رمضان زاده / مدیریت ای-سوال

خریدار گرامی :

هیچ ارزانی بی دلیل نیست ...

اگر می بینید بعضی از دیگر انتشار دهندگان محصولات استخدامی قیمت هایی پایین تر از ما برای محصولاتشان اتیکت می کنند لزوما دلیل بر حمایت از خریدار نمی باشد.

icon-thumbs-up سابقه فعالیت و مشتری مداری بزرگترین دلیل ای-سوال برای انتخاب شدن می باشد

شماره پشتیبانی دفتر (ایام کاری ساعت 9 الی 16) : 52227903 - 011

شماره های پشتیبانی همراه (هفت روز هفته ساعت 9 الی 23) : 09120551162 & 09112903360

ای - سوال (95-92)

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال