1390-1396 اعتباری که با شما شش ساله شد

ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان اعلام شد

چکیده ای از این بخش :

ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان   به نقل از ای – سوال و به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف بهره مندی بیشتر از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان، ساعت شروع کار شعب و ادارات ستادی را در این ماه تغییر داد.   بر اساس این گزارش، شعب


تعداد بازدیدهای این مطلب : 2 بازدید

ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان

ساعت کاری بانک ملت

 

به نقل از ای – سوال و به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف بهره مندی بیشتر از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان، ساعت شروع کار شعب و ادارات ستادی را در این ماه تغییر داد.
 
بر اساس این گزارش، شعب بانک ملت در تهران، ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه عصر انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه خواهند کرد.
 
در عین حال ساعت حضور کارکنان در شعب بانک ملت، نیم ساعت قبل از ساعت شروع به کار صبح تا نیم ساعت بعد از ساعت پایان ارائه خدمات به مشتریان در عصر تعیین شده است.
 
بر اساس این گزارش، ساعت کاری ادارات کل بانک ملت در ماه مبارک رمضان نیز، در تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ و ۱۵ دقیقه عصر و در روزهای پنج شنبه به صورت کشیک و از ساعت ۸ صبح در نظر گرفته شده است.
 
همچنین شعب بانک ملت در شهرستان ها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ عصر انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه خواهند داد.
 
این گزارش حاکی است، کار تمامی واحدهای بانک در روزهای پس از لیالی قدر ماه مبارک رمضان، با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.
 
ما هم از  طرف وبسایت استادیاب ماه پر برکتی را برای تمامی دولتی های عزیز و کارکنان محترم بانک ملت آرزومندیم و از خداوند منان طلب خیر و رحمت برای تمامی ملت شریف ایران عزیز خواستاریم.
 
شما بینندگان عزیز وبسایت ای – سوال می توانید با مراجعه به بخش های آخرین اخبار استخدامی و دانلود سوالات استخدامی بانک ها در زمان های مورد نیاز از خدمات ای – سوال بهره مند گردید
ما در ای – سوال تمام سعی و تلاش خود را جهت ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان به خرج خواهیم داد
 
 

با اطمینان خرید کنید ...
  • ای - سوال دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه نمونه سوالات استخدامی
  • دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
ارسال دیدگاه