1392-1395 اعتباری که با شما سه ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان اعلام شد

ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان

ساعت کاری بانک ملت

 

به نقل از ای – سوال و به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف بهره مندی بیشتر از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان، ساعت شروع کار شعب و ادارات ستادی را در این ماه تغییر داد.
 
بر اساس این گزارش، شعب بانک ملت در تهران، ساعت کاری بانک ملت در ماه مبارک رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه عصر انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه خواهند کرد.
 
در عین حال ساعت حضور کارکنان در شعب بانک ملت، نیم ساعت قبل از ساعت شروع به کار صبح تا نیم ساعت بعد از ساعت پایان ارائه خدمات به مشتریان در عصر تعیین شده است.
 
بر اساس این گزارش، ساعت کاری ادارات کل بانک ملت در ماه مبارک رمضان نیز، در تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ و ۱۵ دقیقه عصر و در روزهای پنج شنبه به صورت کشیک و از ساعت ۸ صبح در نظر گرفته شده است.
 
همچنین شعب بانک ملت در شهرستان ها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ عصر انواع خدمات بانکی را به مشتریان ارائه خواهند داد.
 
این گزارش حاکی است، کار تمامی واحدهای بانک در روزهای پس از لیالی قدر ماه مبارک رمضان، با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.
 
ما هم از  طرف وبسایت استادیاب ماه پر برکتی را برای تمامی دولتی های عزیز و کارکنان محترم بانک ملت آرزومندیم و از خداوند منان طلب خیر و رحمت برای تمامی ملت شریف ایران عزیز خواستاریم.
 
شما بینندگان عزیز وبسایت ای – سوال می توانید با مراجعه به بخش های آخرین اخبار استخدامی و دانلود سوالات استخدامی بانک ها در زمان های مورد نیاز از خدمات ای – سوال بهره مند گردید
ما در ای – سوال تمام سعی و تلاش خود را جهت ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان به خرج خواهیم داد
 
 

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال