1390-1395 اعتباری که با شما پنج ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festival

صدور مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴

مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴

صدور مجوز استخدام آموزش و پرورش 94

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ که در شنیده های قبل قرار بود در تابستان ۹۴ برگزار گردد به اطلاع میرساند به نقل از وزیر محترم آموزش و پرورش که تلاش این وزارتخانه را برای کسب مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ در ۶ ماه گذشته تشریح میکردند ادامه دادند که پس از تلاش های مکرر ۶ ماهه بالاخره در روز گذشته دوشنبه این مجوز کتبی دریافت گردید.

اولویت فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی ۹۴

ایشان در ادامه صحبت های خود اولویت فرزندان فرهنگیان را در این آزمون خاطرنشان کردند و گفت این درخواست فرزندان فرهنگیان بود که در این دولت محقق گردید.در ادامه مبحث اولویت آقای وزیر به اولویت مربیان پیش دبستانی که در آموزش و پرورش خدمت کرده اند نیز اشاره نمود و این عزیزان را نیز با خبری خوب خوشحال نمود.

افزایش بودجه آموزش و پرورش در سال جدید

وزیر محترم آموزش و پرورش پس از خبر مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ و اولویت فرزندان فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی به افزایش بودجه آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و ادامه داد که بودجه آموزش و پرورش در سال جاری ۲۳ درصد افزایش می یابد.

فانی ادامه این معنی این افزایش اعتبار در آموزش و پرورش که ۲ برابر افزایش بودجه کل کشور است این است که دولت تدبیر و امید در راستای تحقق حقوق فرهنگیان مصمم و جدی است.

نکته مهم ای -سوال : ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شما داوطلبان گرامی شرکت در آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ مفتخریم کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را خدمت شما خوبان ارائه کرده و قدمی هر چند کوچک در راه افزایش توان علمی شما برای شرکت در این آزمون برداریم  و امیدواریم که وبسایت ای-سوال بتواند برای شما داوطلبان آزمون های استخدامی مفید واقع گردد.

ورود به بخش سوالات استخدامی آموزش و پرورش

خریدار گرامی :

هیچ ارزانی بی دلیل نیست ...

اگر می بینید بعضی از دیگر انتشار دهندگان محصولات استخدامی قیمت هایی پایین تر از ما برای محصولاتشان اتیکت می کنند لزوما دلیل بر حمایت از خریدار نمی باشد.

icon-thumbs-up سابقه فعالیت و مشتری مداری بزرگترین دلیل ای-سوال برای انتخاب شدن می باشد

شماره پشتیبانی دفتر (ایام کاری ساعت 9 الی 16) : 52227903 - 011

شماره های پشتیبانی همراه (هفت روز هفته ساعت 9 الی 23) : 09120551162 & 09112903360

ای - سوال (95-92)

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا


پشتیبانی ای-سوال