clear
notifications_none

استخدام آموزش و پرورش در تابستان ۹۴

ای سوال

آموزش و پرورش در تابستان ۹۴ استخدام سراسری برگزار می کند

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان ۹۴

مدیران ارشد و در راس آنها وزیر محترم آموزش و پرورش امیدوارند تا در سال ۹۴ و البته در تابستان این سال با برگزاری آزمون استخدامی سراسری کمبود ۴۰ هزار نفری نیروی خود را در که در اخبار گذشته علی اصغر فانی در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور مدیران کل آموزش و پرورش سراسر در اول اردیبهشت ضمن اشاره به جذب ۲۵ هزار نفری سال گذشته به آن اذعان نمود تا برگزاری این آزمون قوت بیشتری بگیرد.

استخدام آموزش و پرورش در تابستان ۹۴

در روز دوم اردیبهشت نیز محمد فاضل در سوال خبرنگاری که در مورد مجوز کتبی برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان پاسخ داد که مجوز شفاهی برای این آزمون صادر شده است و هنوز مجوز کتبی لازم ابلاغ نگردیده و ادامه داد که به محض دریافت مجوز کتبی لازم طی اعلان عمومی تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

طرح رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش

در ادامه فاضل در مورد طرح رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش نیز اعلام نمود که آئین نامه اجرایی طرح رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش در حال تدوین است و پس از نهایی شدن و در نهایت اجرا به مدارس و ادارات کل آموزش و پرورش ابلاغ خواهد شد.

استخدام آموزش و پرورش در تابستان ۹۴

مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در پاسخ به سوال خبرنگاری که در مورد زمان نهایی شدن طرح رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش پرسیده بود ابراز امیدواری کرد تا با توجه به فراخوان دریافت پیشنهادات فرهنگیان در مورد این طرح بتوانیم به زودی این طرح را نهایی نماییم.

نکته مهم : با توجه به آزمون استخدامی آموزش و  پرورش در تابستان ۹۴ شما داوطلبان شرکت در این آزمون مسلما در صدد دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهید بود لذا با مراجعه به لینک زیر می توانید به کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دسترسی داشته و دانلود نمائید.

کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش

آموزش و پرورش در تابستان ۹۴ استخدام سراسری برگزار می کند آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان ۹۴ مدیران ارشد و در راس آنها وزیر محترم آموزش و پرورش امیدوارند تا در سال ۹۴ و البته در تابستان این سال با برگزاری آزمون استخدامی سراسری کمبود ۴۰ هزار نفری نیروی خود را در که در اخبار گذشته علی اصغر فانی ...