ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

استخدام بانک ملی (اعلام نتایج آزمون 1402)

اخبار استخدامی بانک ملی

آخرین اخبار استخدام بانک ملی

آخرین خبر استخدامی بانک ملی ایران مربوط است به آذر ماه ۱۴۰۲

۱۴ آذر ۱۴۰۲- اطلاعیه بانک ملی ایران در مورد اعلام نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

بنا بر اطلاعیه‌های ۱۴۰۲/۰۴/۰۷و ۱۴۰۲/۰۷/۲۳، به اطلاع متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملی ایران که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ برگزار شد، می رساند کارنامه نتایج نهایی ‌آزمون در شغلِ همیار حفاظت (نگهبان) در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. از افرادی که جزو پذیرفته‌شدگان نهایی هستند، به منظور طی نمودن سایر مراحل استخدامی متعاقبا از سوی بانک به نحو مقتضی دعوت به عمل خواهد آمد. لذا متقاضیان تا زمان دعوت مجدد از سوی بانک ملی و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری نمایند.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک ملی

۱۰ دی ۱۴۰۱ :

خبر جذب ۱۷۳۴ نفر و تبدیل وضعیت نیروهای فرزندان ایثارگر که شرکتی هستند مهم ترین اخباری می باشد که در مورد استخدام بانک ملی در سال ۱۴۰۱ بیرون آمده است.

قبولی در آزمون ۱۴۰۱ بانک ملی
برای مشاهده منابع و سوالات استخدامی بانک ملی ایران به این بخش مراجع نمائید.

آرشیو اخبار استخدامی بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در سال ۱۳۹۹ آزمون استخدامی برگزار خواهد نمود،به همین منظور در یکی از تخصصی ترین وبسایت های ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی قصد داریم تا با کنکاش و بررسی جزئیات خبر استخدام بانک ملی ایران در سال ۹۹ تمامی زوایا و جوانب امر را سنجیده تا در نهایت شما داوطلبان بتوانید با دید کامل و باز به فکر قبولی در این رقابت علمی باشید.

بانک ملی از جمله بانک های بسیار معتبر و قدیمی است که با شعار آشنای “هر جا سخن از اعتماد است نام بانکی ملی ایران می درخشد” معرف حضور شما هموطنان عزیز است،این بانک در قالب هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی قصد جذب نیرو و پر نمودن کمبود نیروی انسانی خود را دارد لذا تیم تولید محتوا و ارائه دهنده سوالات استخدامی بانک ملی قصد دارد تا با ارائه بهترین منابع استخدامی این بانک داوطلبان آزمون امسال را مانند سال های قبل یاری نماید تا بتوانند با مطالعه نمونه سوالاتی استاندارد و مدون در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح از آمادگی ذهنی و اطلاعاتی رسیده تا در جلسه آزمون هیچ کمبودی را احساس نفرمایند.

اخبار استخدام های بانک ملی در سال های اخیر

از بزرگترین استخدام های بانک ملی در کشور می توان به استخدام بانک ملی در سال ۱۳۸۹ اشاره کرد لذا با توجه به اینکه شرایط عمومی استخدام در کلیه آزمون های استخدام تقریبا مشابه یکدیگر هستند که اصولا و قاعدتا بانک ملی نیز از این قاعده کلی مستثنی نمی باشد لذا از بیان آن و تکرار مکررات خودداری می نماییم.در شرایط تخصصی نیز با توجه به منقضی شدن این استخدام که در سال ۸۹ برگزار گردیده اکنون نیاز به توضیح شرایط استخدام بانک ملی نیوده و ترجیح می دهیم تا با اعلام شرایط دقیق استخدام بانک ملی در سال جدید آنرا به طور دقیق به اطلاع شما خوبان برسانیم.

آپدیت اخبار استخدام بانک ملی ایران در ای سوال

توجه داشته باشید اخبار استخدام در ای سوال از بالای صفحه به روز می شوند و در هر خبر با معرفی محصول مرتبط با آن لینک آن بسته کمک آموزشی نیز معرفی خواهد شد تا با دانلود و مطالعه آن بتوانید به آسان ترین شکل ممکن خود را برای آن رقابت و آزمون استخدامی آماده نمائید.

سوالات استخدامی بانک ملی و معرفی آن

نمونه سوالات استخدامی بانک ملی ایران در ای سوال سال هاست آپدیت می شود و داوطلبان آزمون های استخدامی این بانک قدیمی و معتبر هر ساله می توانند با مراجعه به بخش مربوطه ضمن اطلاع از آخرین اضافات با تهیه به روز ترین مجموعه ممکن در کشور خود را آماده یک رقابت علمی تمام عیار نمایند.ای سوال با ارائه سوالات عمومی و تخصصی همواره می کوشد تا با دستی پر میزبان شما عزیزان باشد و امیدوار است این تلاش همه جانبه به موفقیت شما بیانجامد.

آخرین اخبار استخدام بانک ملی آخرین خبر استخدامی بانک ملی ایران مربوط است به آذر ماه 1402 ۱۴ آذر ۱۴۰۲- اطلاعیه بانک ملی ایران در مورد اعلام نتایج آزمون استخدامی 1402 بنا بر اطلاعیه‌های ۱۴۰۲/۰۴/۰۷و ۱۴۰۲/۰۷/۲۳، به اطلاع متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملی ایران که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ برگزار شد، می رساند کارنامه نتایج نهایی ‌آزمون در شغلِ همیار حفاظت (نگهبان) در درگاه ...