استخدام شرکت راه آهن سال 95 | اعلام نتایج

ای سوال

استخدام شرکت راه آهن سال ۹۵

استخدام شرکت راه آهن

همراهان همیشگی وب سایت ای-سوال به اطلاع شما می رسانیم که در این قسمت می توانید آخرین خبرهای مربوط به استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران را مشاهده نمایید.به محض انتشار خبر جدید در مورد استخدام شرکت راه آهن سال ۹۵ این صفحه با خبر جدید بروزرسانی خواهد شد.


? تیر ماه ۹۵

✅ نتایج استخدامی راه آهن ۹۵ اعلام شد

✔️با عرض سلام و ادب،با خبر اعلام نتایج استخدامی راه آهن ۹۵ خدمت شما خوبان هستیم.اما داوطلبانی که در این آزمون استخدامی شرکت کرده اند میتوانند با مراجعه به لینک زیر نسبت به دریافت نتایج آزمون استخدامی خود مطلع شوند.

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

——————————————————————————————————————

? اردیبهشت ماه ۹۵

استخدام جدید راه آهن سال ۹۵

✔️مهمترین اطلاعیه های استخدام جدید راه آهن بدین شرح می باشد:

? امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبین محترم فراهم گردیده است.داوطلبان می توانند از لینک (ثبت نام قابلیت سازی ۳) با وارد کردن کدرهگیری و کدملی تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه اطلاعات خود را ویرایش نمایند.برای ویرایش اطلاعات اینجا کلیک کنید.داوطلبین گرامی میتوانید با مراجعه به قسمت بازیابی کد رهگیری نسبت به دریافت کد رهگی و بازیابی آن اقدام نمایید.امکان ویرایش اطلاعات داوطلبین غیر راه آهنی که تا قبل از ۲۰ اردیبهشت در سایت ثبت نام کرده باشند تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت میسر خواهد بود.

————————————————————————————————————————–

آخرین اخبار استخدام راه آهن جمهوری اسلامی ایران

✔️ طبق اطلاعیه منتشر شده از طرف راه آهن جمهوری اسلامی ایران، این شرکت تصمیم دارد از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی برای انجام پروژه های خود، جذب نیرو نماید.زمان اعلام شده برای تکمیل فرم ثبت نام از ۱۲ اردیبهشت تا ۲۰ همین ماه می باشد.ضمنا” تاکید مینماییم که این مهلت تمدید نخواهد شد.حال به بررسی شرایط اعلام شده می پردازیم:

  • طبق آگهی منتشر شده فقط داوطلبین می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که متولد ابتدای سال ۶۰ باشند.
  • مدرک تحصیلی داوطلبان نیز بر اساس رشته های اعلام شده حداقل می بایست کارشناسی باشد.

داوطلبین عزیز به این نکته توجه نمایید که افراد بومی بر اساس محل تولد در اولویت قرار دارند.همچنین نیروهای جذب شده در نواحی راه آهن تا سه سال امکان جابجایی به ستاد یا دیگر نواحی را نخواهند داشت و موارد استثناء بر حسب تصمیمات کمیته راهبردی اقدام خواهند شد.دوستان و همراهان عزیز پس از مطالعه دیگر موارد مربوط به این جذب نیرو می توانید با مراجعه به www.railjob.ir نسبت ثبت نام برای استخدام راه آهن جمهوری اسلامی اقدام نمایند.


آخرین خبر

نتایج نهایی مصاحبه اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبین گرامی بالاخره پس از کمی تاخیر نتایج نهایی و کامل مصاحبه پروژه قابلیت سازی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.برای مشاهده نتایج می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده نتایج نهایی مصاحبه

داوطلبین گرامی که در اعلام نتایج مصاحبه نهایی موفق به استخدام شده اند توجه نمایند که این شرکت از افراد تازه استخدام شده جهت شرکت در جلسه ای به عنوان افتتاحیه افراد تازه وارد دعوت می نماید.این افتتاحیه برای آشنا شدن با هدف های قابلیت سازی و همچنین پاسخ کامل به سوالات احتمالی افراد برگزار می شود.این جلسه با حضور جناب آقای دکتر تقی زاده مشاور مدیر عامل راه آهن برگزار می شود که تاریخ آن ۲۴ شهریور ۹۴ از ساعت ۲ بعد ازظر تا ۴ بعد از ظهر می باشد و مکان آن ساختمان اصلی راه آهن طبقه سوم سالن غدیر می باشد.همچنین به آگاهی می رساند که گردهمایی افتتاحیه مخصوص همکاران راه آهنی و پیمانکار هم پس از اجام فرایند مصاحبه برگزار خواهد شد.

این جلسه نیز برای پرسش و پاسخ به همه ی موارد و اهداف پروژه قابلیت سازی می باشد.اعضای کمیته راهبردی پروژه قابلیت‌سازی برای تمامی داوطلبینی که موفق به کسب نمره حدو نصاب لازم در مراحل پیشین نشدند، آرزوی توفیق روز افزون در مراحل زندگی را دارد و به همکاران جدید و فعلی راه‌آهنی که موفق به کسب نمره لازم در پروژه قابلیت‌سازی۲ شدند، تبریک عرض نموده و ‌آرزوی توفیقات بیشتر در راستای پیشرفت و توسعه راه آهن جمهوری اسلامی ایران را دارد.

منتظر خبرهای جدید استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از وب سایت ای-سوال باشید

استخدام شرکت راه آهن سال 95 همراهان همیشگی وب سایت ای-سوال به اطلاع شما می رسانیم که در این قسمت می توانید آخرین خبرهای مربوط به استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران را مشاهده نمایید.به محض انتشار خبر جدید در مورد استخدام شرکت راه آهن سال 95 این صفحه با خبر جدید بروزرسانی خواهد شد.? تیر ماه 95✅ نتایج ...