ای-سوال ; اعتباری که با شما 8 ساله شد ( 1390-1398)

اخبار استخدام شهرداری هرمزگان

در این بخش می توانید به آخرین اخبار استخدام شهرداری هرمزگان در سال ۹۸ دسترسی داشته باشید.بدون شک این اخبار در اسرع وقت پس از انتشار به سمع و نظر شما خواهد رسید.


آرشیو اخبار استخدامی شهرداری هرمزگان

استخدام شهرداری هرمزگان

۳-آذر-۹۴

استخدام شهرداری هرمزگان سال ۹۴ (جذب ۱۱۸ نیرو)

به گفته ارسلان بهارمیمندی در آزمون پیش روی شهرداری قرار است تعداد ۱۱۸ نفر استخدام شهرداری هرمزگان شوند و به گفته مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان این افراد برای شهرداری های سراسر استان هرمزگان از جمله شهرداری‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان، بستک، بندرکنگ، گوهران، قلعه قاضی، سردشت، ابوموسی، فارغان، کوشکنار، سرگز احمدی و سندرک در نظر گرفته شده اند.

آزمون سراسری شهرداری که طبق آخرین خبرها ۲۷ آذر ۹۴ برگزار خواهد شد که طی آن شهرداری هرمزگان نیز این ۱۱۸ نفر را به صورت پیمانی گزینش خواهد کرد.اطلاعات و اگهی اصلی در این مورد هنوز اتشار نیافته است و بهار میمندی در این باره اینگون افزود:نحوه ثبت نام و رشته شغلی‌های مورد نیاز متعاقبا از طریق سامانه استانداری و اداره کل امور شهری و شوراها اعلام می‌شود.

همچنین می توانید برای مشاهده این اگهی در سایت استانداری هرمزگان روی لینک زیر کلیک کنید

وبسایت شهرداری هرمزگان


۳-مرداد-۹۴

آینده شغلی مردم ساکن در استان هرمزگان چه خواهد شد؟

عزت الله اردشیری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از آینده شغلی نامعلوم ساکنین شق استان خبرداد و گفت: اگر مهارت های فنی ساکنین این مناطق از جمله شهرستان جاسک و شهستان های افراد ترقی نکند و آموزش های فنی لازم به این افراد داده نشود، آینده شغلی این ساکنین به خطر خواهد افتاد.

ایشان درباره توسعه آموزش فنی و حرفه ای در این مناطق به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و نفتی در شهرستان جاسک اشاره کرد و در این باره اینگونه گفت:با اعلام ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و نفتی در شرق استان با محوریت شهرستان جاسک، فنی و حرفه ای استان هم طرح جامع و کاملی را در کارگروه اشتغال استان ارائه کرد. حتی برای دفاع از این طرح با برخی از افراد جلسه دعوا هم کرده ایم.

ایشان با ابراز نگرانی به این مسئله پرداخت که اگر در این منطقه که نیاز اصلی اقتصادی از نیروی متخصص و ماهر و کارگر توسط بومیان منطقه مرتفع نشود دقیقاً همان اتفاقی که در غرب استان افتاد در این منطقه هم می افتد و تمامی کارکنان از نیروهای غیر بومی تشکیل خواهد شد که این همان نابود شدن فضای شغلی برای افراد بومی است.

دانلود سوالات استخدامی شهرداری

امتیاز کاربران
( از تعداد 0 رای متوسط امتیاز 0 ثبت شده است )
کتاب جامع استخدامی ای - سوال 1398 ( کامل ترین مکمل برای منابع شما )

مشاهده جزئیات و خرید
ای سوال از آگهی تا استخدام با شماست ...

کتاب استخدامی تیکت پشتیبانی کانال تلگرام
نکات مهم در خرید از ای سوال
  • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
  • شما می توانید محصولات خود را از بخش پیگیری خرید نیز دانلود نمائید.
  • لینک های دانلود شما تاریخ انقضاء نداشته و دائمی هستند.
  • محصولات ای سوال به جهت دارا بودن نماد دو ستاره دارای گارانتی عودت وجه می باشند.
نظرات شما را با گوش جان پذیراییم
  • نظرات ارسالی شما پس از تایید منتشر خواهند شد
  • نظرات حاوی افترا و تهمت منتشر نخواهند شد
  • لطفا نظرات خود را به زبان فارسی ارسال بفرمائید