استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه سال ۹۸

0
امتیاز 0 از 0 رای
ای سوال

استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه سال ۹۸

استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه

آخرین اخبار مربوط به استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه را در این صفحه دنبال نمایید.به محض انتشار خبر جدید مبنی بر استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه سال ۹۸ این صفحه با این خبر جدید بروز رسانی خواهد شد.پس با ما همراه باشید.


آرشیو اخبار استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه

♦ خبر اردیبهشت ماه ۹۴

جذب مدرس در حوزه های علمیه

حجت الاسلام محمد حسین یوسف زاده از ثبت نام و جذب مدرس در سال ۹۴ خبر داد و اضافه کرد که ثبت ام از داوطلبان تدریس و مدیرت تا هفدهم اردیبهشت بین ساعات ۱۰ تا ۱۳ انجام خواهد شد.ایشان متذکر شد که در همان شش روز اول اعلام این موضوع نزدیک به ۳۰۰ نفر در مرکز قم ثبت نام کردند.

ایشان درباره ثبت نام در دیگر شهرستان ها اینگونه گفت که علاقمندان در دیگر شهرستان ها می توانند به واحد مدیریت حوزه علمیه استان محل سکونت خود مراجعه کنند.حجت الاسلام یوسف زاده از شرایط قبول متقاضیان و سطح بندی جهت تدریس خبر داد.به همین منظور اعلام کرد که جهت تدریس درس های موجود در سطح یکم پایان پایه دهم و برای تدریس درس های مربوط به گروه و سطح دوم هم پایان پایه دهم و هم چهارسال سابقه در درس خارج از فقه و اصول و سه سال سابقه تدریس فقه و اصول ضروری می باشد.

همچنین جهت تدریس در سطح سوم نیز پایان پایه دهم و همچنین شش سال سابقه شرکت در درس خارج فقه و سه سال تدریس فقه و اصول لازم می باشد.ایشان درباره دیگر شرایط این مصاحبه جهت جذب مدرس ازتلبس دائم به لباس روحانیت و تاهل خبر داد و گفت داوطلبان بعد از موفقیت در مصاحبه علمی و مثبت بودن مراحل ارزیابی جذب خواهند شد.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار استخدام مرکز خدمات خوزه های علمیه در سراسر کشور می توانید وب سایت ای-سوال را دنبال نمایید.جدیدترین خبرهای مربوط به این استخدام را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.

استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه سال ۹۸ آخرین اخبار مربوط به استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه را در این صفحه دنبال نمایید.به محض انتشار خبر جدید مبنی بر استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه سال ۹۸ این صفحه با این خبر جدید بروز رسانی خواهد شد.پس با ما همراه باشید. آرشیو اخبار استخدام مرکز خدمات حوزه های علمیه ♦ خبر اردیبهشت ماه ...
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
5082
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
2929