استخدام نیروی دریایی ارتش |اعلام نتایج آزمون ۹۵

0
امتیاز 0 از 0 رای
ای سوال

استخدام نیروی دریایی ارتش

استخدام نیروی دریایی ارتشاستخدام جدید نیروی دریایی ارتش در سال ۹۵ را در این صفحه مشاهده نمایید.به محض انتشار خبر جدید این صفحه با خبر استخدام نیروی دریایی ارتش بروزرسانی خواهد شد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی دریایی ارتش

? تیرماه ۱۳۹۵

 icon-align-right اعلام نتایج آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش ۹۵

ای-سوال برای شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی توفیق دارد ضمنا از لینک زیر جهت بررسی قبولی خود اقدام نمائید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


? بایگانی ۹۴

✅ استخدام نیروی دریایی ارتش سال ۹۴

طبق آگهی منتشر شده از سوی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی تصمیم دارد از میان افراد واجد شرایط برای افسر و کارمند پیمانی استخدام نماید.بدین صورت این افراد به ترتیب در دو مقطع ۵ ساله و ۶ ساله در رشته های درمانی، فنی، بهداشتی و علمی در نیروی دریایی استخدام خواهند شد.در اینجا به چند مورد و شرایط مهم اعلام شده در آگهی اشاره می کنیم که شما برای مطالعه ی تمامی موارد می توانید از طریق لینک پایین همین خبر به اصل آگهی مراجعه نمایید

شرایط سنی برای استخدام نیروی دریایی ارتش به صورت زیر است:

  • برای کارمندان فنی به صورت حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۳۰ سال تمام
  • برای افسران پیمانی و کارمندان علمی به صورت حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۰ سال تمام
  • برای داوطلبان دارای مدرک دکترا ۴۰ سال تمام

 icon-align-right مدارک مورد نیاز برای استخدام نیروی دریایی ارتش

  1. ارائه اصل برگه ی واریز شده مبلغ ۴۰ هزار تومان به حساب ۵۱۵۱۵۷۹۰۰۷۰۰۸ بانک سپه.این مبلغ به عنوان عواید پشتیبانی مرکز نداجا دریافت می گردد.
  2. فرزندان خانواده های ایثارگران و نیروهای مسلح میبایست مدرک معتبر مربوطه را ارائه دهند و همچنین افرادی که سابقه بسیج یا عضویت فعال دارند هم میبایست مدارک خود را ارائه دهند.(اصل و کپی نامه بنیاد شهید نیز الزامی میباشد)
  3. تعداد ۲ قطعه عکس در اندازه ۳ در ۴ که مربوط به سال جدید می باشد
  4. کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفترچه آماده به خدمت (بدون مهر غیبت) با تاریخ اعزام بعد از اسفند ماه سال۱۳۹۴
  5. یک برگ کپی ازمدرک فنی و حرفه ای برا ی متقاضیان استخدام بند و
  6. کپی از کلیه مدارک تحصیلی
  7. کپی از تمام صفحات شناسنامه +کارت ملی

داوطلبین محترم توجه نمایید که جهت ثبت نام می بایست از تاریخ پنجم دی لغایت ۲۸ دی به همراه مدارک ذکر شده به آدرس های اعلام شده مراجعه نمایند.توجه نمایید که صرفا” بر اساس محل سکونت خود به آدرس های اعلامی مراجعه نمایید.زمان مراجعه از ساعت ۸ صبح تا ۱ بعد از ظهر می باشد.از مراجعه در روزهای تعطیل خودداری کنید.


? بایگانی ۹۴

✅ نتایج آزمون استخدام نیروی دریایی ارتش

نتایج آزمون استخدام نیروی دریایی ارتش امسب اعلام خواهد شد.دریادار دوم محمد پور کلهر از این خبر را اعلام کرد و افزود که ساعت ۲۴ امشب این نتایج از سایت اطلاع رسانی نیروی دریایی ارتش قابل مشاهده خواهد بود.تعداد ۱۵۰۰ نفر ازمیان ۳۴۰۰ داوطلب استخدام درجه داری این نیرو در مرحله آزمون کتبی پذیرفته شده اند که می­توانند برای تکمیل مراحل استخدام از تاریخ سیزدهم مرداد ماه به مدیریت گزینش استخدام معاونت نیروی انسانی نیروی دریایی مراجعه کنند.

داوطلبین و شرکت کنندگان عزیز میتوانید با کلیک روی لینک زیر نسبت به مشاهده نتایج اقدام نمایید.تیم ای-سوال آرزو دارد که بهترین نتیجه را در آزمون استخدام نیروی دریایی ارتش کسب کرده باشید.

?مشاهده نتایج استخدام نیروی دریایی ارتش?

استخدام نیروی دریایی ارتشاستخدام جدید نیروی دریایی ارتش در سال 95 را در این صفحه مشاهده نمایید.به محض انتشار خبر جدید این صفحه با خبر استخدام نیروی دریایی ارتش بروزرسانی خواهد شد.دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی دریایی ارتش? تیرماه 1395 icon-align-right اعلام نتایج آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش 95ای-سوال برای شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی توفیق دارد ضمنا از لینک زیر ...
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
2573
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
2510
1
امتیاز 1 از 1 رای
content_copy
4095
نظرات کاربران ( ۰ عدد )