clear
notifications_none

استخدام های جدید سال ۹۷

ای سوال

استخدام های جدید سال ۹۷

استخدام های جدیدبه آگاهی شما دوستان گرامی می رسانیم که در این قسمت می توانید استخدام های جدید ۹۷ را مطالعه کنید.استخدام های جدید در سطرهای بالاتر قرار خواهند گرفت.پس منتظر مهمترین استخدام های سال ۹۷ باشید.آخرین خبر های مهم استخدام های دولتی و سراسری از جمله استخدام بانک ها، آموزش و پرورش، شهرداری ها، ارتش و … در این صفحه برای شما همراهان عزیز وب سایت ای سوال بروز رسانی خواهد شد.

استخدام های آخر سال ۹۷ :

در آخرین روزهای سال ۹۷ شاهد برگزاری آزمون های استخدامی بزرگی هستیم.در ماه بهمن آزمون استخدامی بانک ملت برگزار شد و حال در انتظار برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ششم و در قالب همین آزمون،بانک ملی نیز آزمون استخدامی خود را برگزار خواهد نمود.ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۵ هزار نفر را جذب خواهد نمود.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آخرین خبرهای حاکی از آن است که به زودی شاهد برگزاری آزمون دیگری در وزارت آموزش و پرورش خواهیم بود.شنیده ها حاکی از برگزاری یک رقابت علمی بسیار بزرگ در سراسر کشور است.ممکن است در روزهای آتی اخبار تکمیلی این آزمون رسانه ای شود که در این صورت در صدر اخبار به سمع و نظر شما خواهیم رساند.


آرشیو اخبار استخدای سال ۹۵

مهمترین استخدام های خرداد ۹۵

 icon-bell برای مطالعه متن کامل هر خبر بر روی عنوان قرمز رنگ آن کلیک کنید


icon-check-circle استخدام کارشناسان رسمی دادگستری سال ۹۵

طبق اطلاعیه منتشر شده از طرف شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری درباره آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال ۹۵ به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که قبت نام برای این آزمون از روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.لذا داوطلبین محترم می توانند برای ثبت نام به آدرس www.SCIOE.org مراجعه نمایید.


icon-check-circle استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران سال ۹۵

طبق اطلاعیه منتشر شده از جانب گمرک جمهوری اسلامی ایران، ثبت نام برای آزمون کارگزاران گمرکی در سال ۹۵ از تاریخ ۲۴ فروردین تا پایان فروردین ماه می باشد که ثبت نام برای این آزمون صرفا” به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.لذا داوطلبین محترم می توانند برای ثبت نام در تاریخ مذکور به www.sanjesh.org مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


icon-check-circle استخدام شرکت راه آهن سال ۹۵

امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبین محترم فراهم گردیده است.داوطلبان می توانند از لینک (ثبت نام قابلیت سازی ۳) با وارد کردن کدرهگیری و کدملی تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه اطلاعات خود را ویرایش نمایند.


icon-check-circle استخدام نیروی دریایی ارتش سال ۹۵

طبق آگهی منتشر شده از سوی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی تصمیم دارد از میان افراد واجد شرایط برای افسر و کارمند پیمانی استخدام نماید.بدین صورت این افراد به ترتیب در دو مقطع ۵ ساله و ۶ ساله در رشته های درمانی، فنی، بهداشتی و علمی در نیروی دریایی استخدام خواهند شد.


icon-check-circleاستخدام وزارت بهداشت سال ۹۵

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت از استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۵ به میزان هفده هزار نفر خبر داد و اولین اولویت ها را گروه های پرستاری و فنی اعلام نمود.ایشان از بکارگیری این گروه های پرستاری و فنی در بیمارستان های تازه تاسیس خبر داد و عنوان کرد: از آنجایی که بیشتر بیمارستان‌های جدید در مناطق محروم افتتاح می‌شوند، به همین دلیل توجه‌مان در استخدام و بکارگیری نیروها، مناطق محروم است.

استخدام های جدید سال ۹۷ به آگاهی شما دوستان گرامی می رسانیم که در این قسمت می توانید استخدام های جدید ۹۷ را مطالعه کنید.استخدام های جدید در سطرهای بالاتر قرار خواهند گرفت.پس منتظر مهمترین استخدام های سال ۹۷ باشید.آخرین خبر های مهم استخدام های دولتی و سراسری از جمله استخدام بانک ها، آموزش و پرورش، شهرداری ها، ارتش و ... ...
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
نظرات کاربران ( ۰ عدد )