مرکز ارتباط با مشتریان : 01152220130

استخدام 5 هزار نفری در آموزش و پرورش

استخدام 5 هزار نفری در آموزش و پرورشوزیر آموزش و پرورش طی مصاحبه ای که با ایسنا داشت ضمن اعلام خبر استخدام 5 هزار نفری در آموزش و پرورش از وجود 110 مدرسه تک دانش اموزی در کشور گفت.وی با اعلام این خبر  ادامه داد وجود مدارس تک دانش اموزی در سراسر کشور نشان دهنده وجود عدالت  است که یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

5 هزار مدرسه یک تا 5 نفره در کشور

همچنین او از موجود بودن 5 هزار مدرسه یک تا 5 دانش آموزه در کشور گفت و خاطر نشان کرد تا 10 سال آینده نیمی از معلمان کشور بازنشسته خواهند شد و ما نیاز مند جایگزینی و استخدام های جدید خواهیم بود.

جدیدترین اخبار استخدامی آموزش و پرورش

او در بخش دیگری از صحبت های خود ادامه داد ما با جایگزینی نیروهای فرهنگی سعی می‌شود در مناطقی که ازدیاد نیروی انسانی وجود دارد نیروی جدید بکارگیری نشده و در مناطقی که با کمبود نیروی انسانی مواجه‌ایم از نیروهای بومی استفاده شود.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

بازگشت معلمان بازنشسته به مدارس

او همچنین از طرحی پرده برداشت که شاید به نوعی موجبات نگرانی معلمان حق التدریسی و داوطلبان استخدام را فراهم سازد و آن بازگشت معلمان بازنشسته به مدارس می باشد،فانی ادامه داد با بازگشت معلمان بازنشسته قصد داریم از معلمان جدیدالورود حمایت کنیم،البته او هدف از این طرح را انتقال تجربیات معلمان بازنشسته عنوان کرد و ادامه داد این طرح به منظور انتقال تجربیات سالهای متمادی تدریس به معلمان جدید صورت خواهد گرفت.

در همین ارتباط یک درخواست از سوی وزارتخانه به منظور صدور مجوز برای استخدام ۵۰۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش تنظیم و به دولت ارایه شده است که دکتر نوبخت معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری در این خصوص شفاها قول مساعد داده است.

 استخدام 5 هزار نفری در آموزش و پرورش

فانی با اشاره به اینکه دستورالعمل این مهم هم‌اکنون آماده شده و در آینده‌ای نزدیک به ادارات کل آموزش و پرورش استانها و دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور ابلاغ می‌شود، افزود: درهمین ارتباط یک درخواست از سوی وزارتخانه به منظور صدور مجوز برای استخدام ۵۰۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش تنظیم و به دولت ارایه شده است که دکتر نوبخت معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری در این خصوص شفاها قول مساعد داده است.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

امتیاز ای سوال
به این بخش امتیاز دهید
( تعداد رای : 0 / میانگین امتیاز : 0 )
آیا می خواهید در آزمون استخدامی خود موفق باشید ؟

مشاهده سورپرایز بزرگ ای سوال
ای سوال از آگهی تا استخدام با شماست ...

تیکت پشتیبانی کانال تلگرام
نکات مهم در خرید از ای سوال
  • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
  • شما می توانید محصولات خود را از بخش پیگیری خرید نیز دانلود نمائید.
  • لینک های دانلود شما تاریخ انقضاء نداشته و دائمی هستند.
  • محصولات ای سوال به جهت دارا بودن نماد دو ستاره دارای گارانتی عودت وجه می باشند.
نظرات شما را با گوش جان پذیراییم
  • نظرات ارسالی شما پس از تایید منتشر خواهند شد
  • نظرات حاوی افترا و تهمت منتشر نخواهند شد
  • لطفا نظرات خود را به زبان فارسی ارسال بفرمائید