clear
notifications_none

ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳

ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

شروع ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳

بالاخره انتظارها به سر رسید و سایت تامین اجتماعی با اعلام آغاز ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ منتظران این آزمون استخدامی را بیش از این نگران نگذاشت.

در مورد این آزمون استخدامی چند مسئله وجود دارد که با هم به مرور آنها می پردازیم.

دانلود سوالات استخدامی تامین اجتماعی

ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 93

ابتدا تاریخ آغاز و پایان ثبت نام می باشد که لازم است داوطلبان به آن توجه نمایند و آن از ۱۵ مرداد ۹۳ روز چهارشنبه لغایت ۲۵ مرداد ۹۳ و روز شنبه می باشد پس شما جهت ثبت نام در این آزمون استخدامی تنها ۱۰ روز فرصت خواهید داشت.

مسئله دوم به خرید شماره سریال مربوط می شود که شما عزیزان جهت انجام ثبت نام می بایست از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به خرید شماره سریال ۱۲ رقمی نمایید تا سایت تامین اجتماعی به شما امکان شروع مراحل ثبت نام را بدهد.لازم به ذکر است که طبیعتا  هر سریال مختص یک داوطلب خواهد بود و با آن تنها می توان یکبار ثبت نام نمود.

نکته: در ثبت نام  آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳  مبلغ این شماره سریال ۵۰۰ هزار ریال تائین شده است که در نوع خود جالب است و نسبت به آزمون های استخدامی قبلی جهش نسبتا زیادی دارد که خود جای تامل بسیاری دارد.

نکته ۲:قبل از دریافت شماره سریال توصیه می شود با دانلود فایل مربوط به رشته ها و شهرهای ذکر شده در انتهای همین صفحه با آگاهی نسبت به امکان شرکت در آزمون برای رشته شما اقدام به شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی نمایید تا از نظر مالی متضرر نگردید.

نکته ۳: وبسایت ای-سوال برای شما عزیزان مجموعه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ را با کامل ترین شکل ممکن قرار داده است که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد

 توصیه مدیر ای-سوال به شما: شما داوطلبان گرامی شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی را دعوت به دریافت نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی از ای-سوال می نمائیم چرا که کامل ترین از نظر تعداد و مواد دروس،بهترین نمونه سوالات از نظر کیفیت و غیر تکرار بودن و مناسب ترین نمونه سوالات از نظر قیمت را می توانید از ای-سوال دریافت نمائید

exclaim صفحه سازمان سنجش جهت خرید سریال ۱۲ رقمی مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳

exclaim صفحه تامین اجتماعی جهت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳: اینجا

دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳

شروع ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ بالاخره انتظارها به سر رسید و سایت تامین اجتماعی با اعلام آغاز ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ منتظران این آزمون استخدامی را بیش از این نگران نگذاشت. در مورد این آزمون استخدامی چند مسئله وجود دارد که با هم به مرور آنها می پردازیم. دانلود سوالات استخدامی تامین اجتماعی ابتدا تاریخ آغاز و ...