سوالات استخدامی آموزش و پرورش (بسته کامل ۱۳۹۹)

2.8
امتیاز 2.8 از 12 رای
مجوزهای ای سوال
ای-نماد
وبسایت ای سوال دارای کلیه مجوزهای لازم فروشگاه های اینترنتی کشور بوده و فعالیت هایش کاملا قانونی است
آیا می دانید ?
وب سایت ای سوال
آیا می دانید ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان استخدامی است ؟
سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (دانلود کامل ترین مجموعه کشور)

سوالات استخدامی آموزش و پرورش عنوان پرمخاطب ترین بسته ای سوال در ۵ سال گذشته است,همین موضوع نشان از اهمیت ویژه و خاص آن برای ما دارد لذا ماه ها تلاش برای ارائه کامل ترین و کلیدی ترین سوالات,جزوات و دفترچه هایی که بتوانند شما را در راه استخدام در این وزارت خانه یاری کنند را تجمیع نموده ایم و نتیجه شده است محتویات زیر که در ادامه به بررسی و تشریح آنها می پردازیم.

منابع استخدامی آموزش و پرورش که شامل سوالات و جزوات عمومی و تخصصی به همراه پاسخ می باشند حاصل تلاش چندین ساله تیم ای سوال است که جهت تجمیع و انتشار آن روزها و ماه ها وقت گذاشته است.

کامل ترین بسته منابع استخدامی آموزش و پرورش / آزمون ۱۳۹۹

شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی به همراه پاسخ نامه

در سال های اخیر همواره عادت کرده ایم به برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و سال ۹۹ نیز این قاعده تکرار خواهد شد تا سنت شکنی در کار نباشد،اما آنچه برای داوطلبان و شرکت کنندگان این آزمون مهم است میزان آمادگی برای پاسخ گویی به دروس عمومی و تخصصی می باشد.

اگر بدانید که مطالعه کدام نمونه سوالات استخدامی می تواند در آمادگی شما موثر واقع شود نیمی از مسیر را پیموده اید و نیمی دیگر برخواهد گشت به تلاش و تمرکز شما روی مطالعه آن منابع،اما به راستی کدام منابع و نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش خواهند توانست در این مسیر آن ۵۰ درصد دغدغه شما را مرتفع نمایند؟

ای – سوال و ارائه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

مطمئنا وبسایت ها و شرکت های با سابقه در حوزه استخدام جواب این سوال را بهتر از شما می دانند چرا که سر و کار ما با آزمون های همه ساله ارگان های مختلف به خصوص آموزش و پرورش است که روی سخن نیز همین ارگان است.

تیم ای سوال با سابقه بیش از ۸ ساله خود تا به حال حدود ۱۰۰ آزمون استخدامی را تجربه نموده است و این آزمون ها را با ارائه بهترین و مطمئن ترین نمونه سوالات و منابع کمک آموزشی برای خریداران و داوطلبان خود به شیرینی یک موفقیت تبدیل نموده و حال با پیش رو داشتن آزمون استخدامی آموزش و پرورش ما آماده هستیم تا با ارائه یکی از بهترین و بی نظیر ترین بسته های نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مجددا در حوزه استخدام بدرخشیم،با ما باشید با معرفی این محصول بی نظیر…

بسته کامل سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آپدیت شده در خرداد ماه ۱۳۹۹ )

با ارائه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در خرداد ماه ۹۹ مورد بازبینی و آپدیت قرار گرفته اند امیداوزیم توانسته باشیم امسال پربار تر از هر سال دیگری یکبار دیگر مخاطبان خود را غافلگیر نمائیم.معتقدیم دانلود و مطالعه این مجموعه می تواند داوطلبی که سال ها از مباحث درسی دور بوده را نیز در این آزمون به بالاترین درصد ها و جایگاه ها برساند اما اگر تا حدودی آماده این رقابت باشید قبولی شما تا درصد بسیار بالایی تضمین شده خواهد بود.

برای موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه مطالعه کنیم ؟

کامل ترین بسته سوالات استخدامی آموزش و پرورش در کشور

سوالات استخدامی آموزش و پرورش عنوان مجموعه ای است که شاید جامع ترین بسته در بین تمامی محصولات تیم ای سوال باشد،شاید که نه حتما همینطور است چرا که با یک مرور بسیار گذرا و سطحی می توانید پی به این مدعا برده و البته با بررسی دیگر وبسایت های کشور نیز که در زمینه ارائه نمونه سوالات استخدام فعال هستند و بررسی و مقایسه محتویات مجموعه های ما و دیگر ارائه کنندگان می توان به این مسئله رسید که سوالات استخدامی آموزش و پرورش در ای سوال بسیار جامع و بهینه بوده و شامل هر آنچه که برای موفقیت به آن نیازمند هستید را داراست.

با مقدمه ای که در مورد سوالات استخدامی آموزش و پرورش دادیم اکنون باید به سراغ تشریح تک تک محتویات این بسته برویم تا اشالله با چشمانی باز این مجموعه استثنائی را خریده و مطالعه نمائید.


دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش

در این بسته اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال های ۹۰ تا ۹۸ به صورت رایگان ارائه میگردد که پس از خرید می توانید از ایمیل خود دانلود نمائید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش ای سوال شامل چه بخش هایی است ؟

سوالات و کتاب های استخدامی آموزش و پرورش ویژه آزمون استخدامی سال ۹۹ تهیه شده از تجربیات سال های متمادی آزمون های استخدامی این ارگان می باشد که تیم ای سوال با بررسی آزمون های سال های اخیر و تحقیق در این رقابت های علمی به این بسته منحصر به فرد رسیده که در هیچ وبسایت دیگری قابل دریافت نمی باشد.

مجموعه سوالات استخدامی ای سوال در بخش آموزش و پرورش حاوی سوالات عمومی و تخصصی به همراه جزوات مورد نیاز شما در تمامی بخش های مهم است،در کنار این مجموعه ها تیم ای سوال دفترچه سوالات ادوار گذشته را نیز گنجانده است که می تواند این بسته را به یکی از شگفت انگیزترین مجموعه های کشور در رابطه با این آزمون بدل نماید.


آمار و اطلاعات مربوط به بسته مرجع سوالات استخدامی آموزش و پرورش

نام درس تعداد سوال مربوط به سال درسی پاسخ نامه
۱ – آمار سوالات عمومی بیش از ۳۵۰۰ عدد ۵ سال اخیر همگی دارای پاسخ نامه هستند
۲ – آمار سوالات تخصصی بیش از ۲۰۰۰ عدد از سال ۸۹ تا ۹۵ تخصصی های دبیری دارای پاسخ هستند
۳ – آمار جزوات عمومی بیش از ۷۰۰ صفحه کاملا به روز است جزوه های عمومی
۴ – آمار جزوات تخصصی ندارد ندارد ندارد
۵ – دفترچه های فراگیر ۳۷۵ عدد نمونه سوال سال ۹۴ -۹۵ ۳۷۵ عدد سوال به همراه پاسخ

بخش عمومی سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( سوالات پرتکرار سال های قبل )

 • ۲۰۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۲۰۰ عدد سوال زبان انگلیس
 • ۲۰۰ عدد سوال معارف اسلامی
 • ۱۰۰ عدد سوال هوش و استعداد
 • ۱۳۵ عدد سوال ریاضی و آمار

این مجموعه همانطور که در مرور عرض نمودیم شامل سوالات عمومی پرتکرار در آزمون های گذشته آموزش و پرورش می باشد که به همراه پاسخ نامه ارائه می گردد.مجموعه سوالات عمومی آموزش و پرورش می تواند به جهت اینکه در این بخش جزو پرتکرارهای این سازمان هستند با آشنا نمودن داوطلبان با نحوه طرح سوال شما را از همیشه به موفقیت نزدیک گرداند.


بخش عمومی دوم ( سوالات پیشنهادی برای آموزش و پرورش )

 • سوالات معارف اسلامی ۷۰۰ عدد
 • سوالات زبان انگلیسی ۵۰۰ عدد
 • سوالات هوش و استعداد ۴۵۰ عدد
 • سوالات زبان و ادبیات فارسی ۵۰۰ عدد
 • سوالات آمار و ریاضیات ۴۰۰ عدد
 • سوالات کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۵۴۰ عدد
 • سوالات اطلاعات عمومی ۴۰۰ عدد

مجموعه سوالات مهم عمومی را برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش که پیشنهادی ای سوال هستند ارائه نموده ایم.این مجموعه عمومی شامل سوالات استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی است که سوالات پیشنهادی ما برای داوطلبان است چرا که این سوالات از سوالات مهم بوده و ما به جهت تجربه بالای خود در سال های متمادی کار در حوزه استخدام توانسته ایم به اجماع در مورد این بسته برسیم.


بخش جزوات عمومی ویژه آزمون سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش

 • جزوه درس ادبیات فارسی و آیین نگارش ۱۳۶ صفحه
 • جزوه درس اطلاعات عمومی ۱۷۷ صفحه
 • جزوه درس هوش و استعداد ۱۰ صفحه
 • جزوه درس معارف اسلامی ۵۵ صفحه
 • جزوه درس زبان انگلیسی ۱۴۱ صفحه
 • جزوه درس آمار و ریاضیات ۱۸۵ صفحه

این مجموعه شامل جزوات استخدامی دروس عمومی می باشد که در کنار نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش می تواند شما را به موفقیت برساند.جزوات استخدامی آموزش و پروش شاید کمتر مورد توجه شما بوده باشد اما با توجه به ضعف داوطلبان به جهت دروی از فضای تحصیل مناسب دیده ایم تا با نزدیک کردن شما به فضای تحصیل در روزهای دانشگاه و دبیرستان بتوانید به روزهای اوج اطلاعاتی خود بازگردید و می توانید پس از مطالعه این مجموعه به تست زدن پرداخت و دانش خود را محک بزنید.


بخش دفترچه های سال های اخیر استخدامی آموزش و پرورش

 • دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴
 • دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵
 • دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۶
 • دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۷

این دو دفترچه عمومی که به همراه پاسخ نامه ارائه شده است به جهت دارا بودن استاندار خود آموزش و پرورش و اینکه آخرین آزمون های برگزار شده این سازمان می باشند بسیار حائز اهمیت می باشند.مهم ترین سوالات عمومی این سال های همین سوالات سال های ۹۴ تا ۹۷ است چرا که جدید ترین نمونه سوالات موجود در کشور است و می تواند به خوبی شما را با جدیدترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش آشنا کند.


بخش دفترچه های قدیمی تر آموزش و پرورش

 • دفترچه عمومی استخدامی آموزش و پرورش سال ۸۴
 • دفترچه عمومی استخدامی آموزش و پرورش سال ۸۶
 • دفترچه عمومی استخدامی آموزش و پرورش سال ۸۹

این ۳ دفترچه عمومی به جهت آنکه استانداردهای خود آموزش و پرورش را دارا هستند بسیار حائز اهمیت بوده و مطالعه آنها توصیه می شود.


بخش سوالات استخدامی تخصصی آموزش و پرورش

دفترچه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش ۸۹ حاوی :

 • سوالات هنر آموز حسابداری – سوالات هنر آموز کامپیوتر – سوالات کارشناس فناوری (IT) – سوالات هنر آموز تأسیسات – سوالات هنر آموز صنایع نساجی – سوالات کارشناس امور حقوقی – سوالات آموزگار دوره ابتدایی – سوالات مشاور تحصیلی – سوالات کارشناس آمار – سوالات هنر آموز ماشین های کشاورزی – سوالات هنر آموز صنایع چوب – سوالات هنر آموز نقشه برداری – سوالات هنر آموز نقشه کشی معماری – سوالات هنر آموز صنایع غذایی – سوالات هنر آموز مکانیک خودرو – سوالات هنر آموز متالوژی – سوالات هنر آموز معدن – سوالات هنر آموز صنایع فلزی و جوشکاری – سوالات آموزگار توانبخشی استثنایی – سوالات هنر آموز طراحی و دوخت – سوالات دبیر ورزش – سوالات هنر آموز گرافیک – سوالات هنر آموز الکترونیک – سوالات نقشه کشی عمومی (صنعتی) – سوالات هنر آموز صنایع سرامیک – سوالات هنر آموز چاب – سوالات هنر آموز امور دامی – سوالات هنر آموز ساختمان – سوالات هنر آموز ساخت و تولید – سوالات هنر آموز زراعی و باغی – سوالات هنر آموز صنایع شیمیایی

این بسته فاقد پاسخ نامه است و صرفا جهت آشنایی با طرز تهیه سوال تقدیم میگردد.


بخش تخصصی ویژه خوشه های دبیری و آموزگاری

 • ۲۰۰ سوال درس روشها و فنون تدریس
 • ۲۰۰ سوال درس روانشناسی تربیتی
 • ۲۰۰ سوال درس سنجش و ارزیابی
 • ۲۰۰ سوال درس تعلیم و تربیت
 • ۲۰۰ سوال درس تکنولوژی آموزش

همانطور که توضیح دادیم بحاوی سوالات استخدامی آموزش و پرورش در بخش سوالات ویژه رشته های دبیری جای می گیرد که به همراه پاسخ ارائه گردیده است.

 

 


سخنی با خریداران مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش :

آیا میتوانید مشابه این محصول را در یک سایت معتبر بیابید؟ به جرات می توان گفت ای سوال هر ساله در مورد سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای شما سنگ تمام می گذارد و با ارائه یک مجموعه منحصر به فرد و کاملا برتر نسبت به دیگر رقبا چشمان شما را شگفت زده کرده و جای هیچ صحبتی باقی نمیگذارد.

پس از آزمون سال های ۹۷ و ۹۸ عزیزان زیادی در طی تماس هایی نسبت به ما ابراز لطف نموده و از اینکه این مجموعه منحصر به فرد را برایشان ارسال نموده ایم از ما تشکر نموده اند که از همین جا از انها کمال قدردانی و تشکر را داریم.مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرروش آماده شده توسط تیم تولید محتوای اس سوال با بهترین کیفیت و کمیت ممکن حرف اول را در بین وبسایت های کشور می زند.

نکته مهم ۱ : این مجموعه در شهریور ماه ۹۸ جهت آزمونی که قرار است در تیر ماه برای آموزش و پرورش برگزار شود آپدیت و بازنگری شده است.تابستان امسال آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد و داوطلبان می بایست از همین اکنون با مطالعه و بالا بردن توان علمی خود به بهترین شکل ممکن خود را آماده حضور در جلسه آزمون نمایند.کلیه فایل های این مجموعه از پی دی اف های بسیار با کیفیت بوده که امکان پرینت و یا مطالعه در هر دستگاهی را به شما می دهند لذا با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهید.

نکته ۲ : با توجه به زمزمه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ که در شهریور این سال آگهی خواهد شد ای سوال به عنوان یکی از متولیان و ارائه دهندگان اصلی منابع و نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مانند گذشته تلاش نموده است تا با تقدیم و انتشار کامل ترین و مناسب ترین منابع عمومی و تخصصی رشته های مختلف داوطلبان عزیز این آزمون بزرگ را با محصولات خود شگفت زده نماید.

منابع به روز شده برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۹۹

با توجه به آگهی استخدامی سال ۹۹ آموزش و پرورش که در ماه های اخیر همواره صحبت آن است ای سوال با تغییرات لازم و آپدیت مجموعه های خود تلاش نموده تا منابعی به روز و جامع را خدمت شما خوبان ارائه نماید.امید داریم دانلود و استفاده از این جزوات و سوالات استخدام آموزش و پرورش بتواند به موفقیت شما در این کارزار علمی کمک نماید.

حرف آخر :

بر هیچ کس پوشیده نیست که در اختیار داشتن و مطالعه نمونه سوالات هدفمند و بهینه می تواند در موفقیت داوطلبان نقشی مهم و به سزا ایفا کند،از همین روی ای سوال به عنوان یک مرجع قدیمی و مطمئن تلاش می نماید تا با ارائه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که به روز بوده و به مهم ترین نکات اشاره نماید در هزینه و وقت خریداران و همراهان خود صرفه جویی نموده تا انشالله با دریافت و مطالعه مهم ترین سوالات و درس نامه های مربوط به رشته خود راه موفقیت را هموار و کوتاه نمایند.

پرتال وزارت آموزش و پرورش

همچنین اگر به دنبال سوالات تخصصی یکی از رشته های زیر هستید روی آن کلیک نمایید

◊ برای سهولت در یافتن رشته مورد نظر خود ابتدا کلید های ترکیبی Crtl+F را فشار داده و سپس نام رشته خود را بنویسید ◊

آزمون سال نام خوشه عنوان بسته سوالات استخدامی مشخصات بسته آموزشی
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر تربیت بدنی سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر ریاضی سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر شیمی سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیرفیزیک سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر زیست شناسی سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیرزبان انگلیسی سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیرمعارف اسلامی سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیرعربی سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر علوم تجربی سوالات استخدامی دبیر علوم تجربی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر علوم اجتماعی سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر حرفه و فن سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ آموزگار دوره ابتدایی سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ آموزگار استثنایی سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش سوالات تخصصی+عمومی+دفترچه ها+پاسخ نامه
آزمون ۹۸-۹۷ دبیر تاریخ سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش مجوعه کامل است
 • 40477
  لیلا میگه : ۱۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  از شما ممنونیم که این مجموعه خوب را ارائه نموده اید

  پاسخ

  • 40559
   ای - سوال میگه : ۱۹ آذر ۱۳۹۶

   پاسخ به لیلا :
   امیدواریم شما هم موفق باشید

   پاسخ

 • 49120
  روح اله میگه : ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

  سلام و وقت بخیر
  من واقعا لذت بردم توی صفحه سایتتون دنبال مطلبی(همین مطلب) گشتم و موضوع مربوطه ام را پیدا کردم،
  نظم و تمیزی وبسایتتون لذت بخشه و در مقایسه با وبسایت های با کاربری مشابه که شبیه بازارهای سنتی شلوغ و سرگیجه آور هستند، بسیار بالاست.
  همین موضوع باعث جذب بنده شده و تصمیم به خرید از مجموعه شما گرفتم
  درود بر شما

  پاسخ

  • 49202
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

   پاسخ به روح اله :
   ضمن عرض سلام و ادب
   مطمئنا پیام گرم شما ما را در ادامه مسیر دلگرم خواهد نمود،امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن با ارائه بهترین محصولات در کنار شما باشیم.
   موفقیت شما آرزوی ماست

   پاسخ

 • 49334
  محمد میگه : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

  سلام درسوالات استخدامی بخش اختصاصی سوالاتی که آورده اید سوالات مربوط به اصل دفترچه اختصاصی هست یا نمونه سوال هست

  پاسخ

  • 49377
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

   پاسخ به محمد :
   مربوط به دفترچه هاست

   پاسخ

 • 53290
  فرناز میگه : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام من رشتم مهندسی نساجی هست در چه آزمون تخصصی باید شرکت کنم؟؟؟

  پاسخ

  • 53301
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

   پاسخ به فرناز :
   باید منتظر اعلام دفترچه استخدامی آموزش و پرورش باشید

   پاسخ

 • 54629
  مهرداد میگه : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

  با سلام من سئوالات تخصصی رشته حسابداری برای اموزش و پرورش را میخواستم لطفا پیگیری کنید با اخرین دفترچه های اصل سئوالات تخصصی رشته حسابداری سالهای گذشته را در سایت قرار دهید

  پاسخ

  • 54652
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

   پاسخ به مهرداد :
   در بخش جستجوی سایت عبارت حسابداری را سرچ کنید

   پاسخ

  • 251177
   مهسا میگه : ۲۸ دی ۱۳۹۸

   با سلام من تصمیم دارم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم رشته تحصیلیم کامپیوتر هست اگر بخوام تمام مجموعه رو به صورت کامل بخرم از سوالات و جزوات هزینش چقدر میشه

   پاسخ

 • 55055
  نفیسه میگه : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس حسابداری هستم و قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارم، چرا نمونه سوالات حسابداری با اسم دبیری نیست و هنرآموز نوشته شده آیا این سوالات رو باید بگیرم؟

  پاسخ

  • 55185
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

   همین مجموعه را تهیه کنید کافی و درست است
   در سال های قبل خوشه ای به نام دبیر حسابداری نداشتیم

   پاسخ

 • 55767
  مجتبی شیخی میگه : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  خدا خیرتون بده.همه چی عالی بود

  پاسخ

 • 56358
  مهرسام میگه : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  اول که میخواستم بخرم یکم شک داشتم اما الان هر کی بپرسته میگم تنها از ای سوال خرید کنید

  پاسخ

  • 56832
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

   پاسخ به مهرسام :
   مجدد ارسال شد

   پاسخ

 • 56565
  مژگان رحیمی میگه : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  دیدگاه مثبتی دارم

  پاسخ

 • 56566
  مژگان رحیمی میگه : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  همین الان این مجموعه را خریداری کردم.واقعا برام عجیبه این همه سوال با این قیمت.به راحتی دانلود کردم و دارم میخونم.همه چی عالی بود ای سوال
  ممنونیم

  پاسخ

 • 56992
  اعظم میگه : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  منظورم سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش بود دریافت نکردم

  پاسخ

  • 57236
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

   پاسخ به اعظم :
   ارسال شد

   پاسخ

 • 57499
  مهرسام میگه : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام ممنون الان بدستم رسید ایمیل لینک دانلودتون پک کاملی هست ممنون

  پاسخ

 • 64584
  فهیمه میگه : ۱ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  واقعا از ای سوال برای ارائه این پکیج کامل از سوالات استخدامی آموزش و پرورش با این قیمت مناسب متشکرم.به همه توصیه میکنم این محصول و از دست ندن.پارسال یکی از دوستان من با مطالعه همین دروس که از ای سوال خریده بود تونست در کرج قبول بشه و امسال امیدوارم من هم بتونم موفق باشم.برام دعا کنید.

  پاسخ

  • 64595
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱ خرداد ۱۳۹۷

   پاسخ به فهیمه :

   ضمن تشکر از انتخاب ای سوال امیدواریم شما نیز موفق باشید

   پاسخ

  • 199269
   مرین میگه : ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

   سلام من دبیری روانشناسی میخام شرکت کنم ایا لازم هم این پکو بگیرم وهم پک روانشناسی رو؟؟؟ یا همون پک روانشناسی رو بگیرم کفایت میکنه؟؟

   پاسخ

   • 199664
    ای-سوال میگه : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

    با سلام و عرض ادب
    پک روانشناشی کفایت میکند
    موفق باشید

    پاسخ

 • 64961
  نسیم میگه : ۱ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  ممنونم بسیار خوب و عالی
  درست مانند توضیحات کامل بود

  پاسخ

  • 67805
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۳ خرداد ۱۳۹۷

   پاسخ به نسیم :
   موفق باشید

   پاسخ

 • 72615
  نفیسه قاسمی میگه : ۷ خرداد ۱۳۹۷

  سلام. من به توصیه دوستانی که نظر دادن سوالات استخدامی آموزش و پرورش را از ای سوال خریدم.شک ندارم هیچ کجا مجموعه ای با این کیفیت و تعداد سوال که قیمتی مناسب داشته باشه پیدا نخواهید کرد.ممنونم ای سوال

  پاسخ

  • 73973
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۷ خرداد ۱۳۹۷

   پاسخ به نفیسه قاسمی:

   امیدواریم در کلیه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

   پاسخ

 • 89088
  ندا یعقوبی میگه : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  من هم پس از توصیه دوستان و آشناها این مجموعه را خریدم.مطمئنا بهترین انتخاب برای آزمون جدید همین بسته آموزش و پرورش هست.دوستان شک نکنید بهترینه

  پاسخ

  • 89337
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

   پاسخ به ندا:
   سلام و عرض ادب
   از اظهار لطف شما صمیمانه ممنونیم و آرزوی موفقیت برای شما داریم

   پاسخ

 • 110320
  بهمن میگه : ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

  با سلام اگه تمام نمونه سوالات فناوری اطلاعات، زبان و ادبیات فارسی و معارف اسلامی پرینت گرفته سفارش بدم حدودا چقدر باید پرداخت کنم. لطفا اگه میشه همین جا جواب بدید.

  پاسخ

  • 110545
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

   پاسخ به بهمن :
   با سلام
   با پشتیبانی تماس بگیرید
   با تشکر

   پاسخ

 • 132249
  سیروس میگه : ۱۱ دی ۱۳۹۷

  سلام لطفا سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی رو هم بزارید

  پاسخ

 • 153492
  س.س میگه : ۳ اسفند ۱۳۹۷

  سلام.من هم کتاب خریداری کردم.هم سوالات تخصصی کدبانکداریک برای استخدامی بانک ملی. ک دارم مطالعه میکنم وتااینجای کارخیلی راضی هستم.امیدوارم ک بتونم نتیجه ی مثبتی بگیرم.

  پاسخ

  • 153557
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۳ اسفند ۱۳۹۷

   پاسخ به س س:
   تیم ای سوال برای شما آرزوی موفقیت دارد

   پاسخ

 • 157888
  زهرا هستم میگه : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷

  خیلیییییییییییییییییییییییییییی عالی ممنون واقعا ………. یه سری سایتای بیخود الکی اسم گنده کردن باکلاهبرداری……..ولی شماااااااااا بینظیریننننننننننننننننننننننننننننننن

  پاسخ

  • 251178
   مهسا میگه : ۲۸ دی ۱۳۹۸

   با سلام من تصمیم دارم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم رشته تحصیلیم کامپیوتر هست اگر بخوام تمام مجموعه رو به صورت کامل بخرم از سوالات و جزوات هزینش چقدر میشه

   پاسخ

   • 251203
    ای-سوال میگه : ۲۸ دی ۱۳۹۸

    پاسخ به مهسا
    با سلام
    به زودی براورد و به شما اطلاع داده خواهد شد

    پاسخ

 • 165862
  احمدرضا کریمیان میگه : ۵ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  مجموعه شما واقعا کامل و از دیگر سایت ها بهتر بود.
  امیدوارم همیشه موفق باشید

  پاسخ

  • 165867
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۵ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به احمدرضا کریمیان :
   سلام
   ضمن تشکر از انتخاب ای سوال امیدواریم در آزمون جدید موفق باشید

   پاسخ

 • 166288
  یاراحمدی میگه : ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

  با سلام
  همه موارد ذکر شده در بسته سوالات استخدامی اموزش و پرورش شما را مرور کردم توی توضیحات و خریدم
  من از سایت های دیگه هم خرید کرده بودم اما هیچ کدوم راستش و نگفتن و به جرات برای شما کامل ترین و صادقانه ترین منابع استخدامی برای آموزش و پرورش بود
  ممنون که زحمت کشیدین و ارائه کردین
  موفق باشید

  پاسخ

  • 166289
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به یاراحمدی :
   با سلام
   تیم ای سوال همواره تلاش خواهد نمود تا جدیدترین و بهترین منابع ممکن را برای شما عزیزان ارائه کرده تا بتوانید با مطالعه آنها موفقیت لازم را در آزمون های مدنظر کسب کنید
   موفق باشید

   پاسخ

 • 166346
  Colonel میگه : ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

  سلام من مدرک لیسانس عمران و کاردانی معماری دارم چه رشته ای شرکت کنم

  پاسخ

  • 166360
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۱۴ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به Colonel :
   سلام
   شما باید منتظر بمانید تا دفترچه آزمون منتشر شود تا بررسی کنید که با چه عنوان شغلی می توانید برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام بفرمائید
   موفق باشید

   پاسخ

 • 166841
  Sari میگه : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

  سلام .توروخدا جواب بدین من میخوام با مدرک فوق دیپلم شرکت کنم سال ۹۹ .تا اونجایم که فهمیدم اردیبهشت ماه باید ثبت نام کرد ولی من اردیبهشت ماه مدرکمو نگرفتم هنوز .امکان داره بدون مدرک ثبت نام کرد ؟؟؟؟

  پاسخ

  • 166866
   دپارتمان تولید محتوا میگه : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به Sari :
   با سلام
   در دفترچه آزمون که منتشر خواهد شد توضیحات لازم ذکر میشود اما برای اطمینان بیشتر توصیه میشود دفترچه سال قبل را مطالعه کنید تا ببینید آن زمان چگونه بوده

   پاسخ

 • 166870
  Ali میگه : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما .ازمون ها در دو دوره برگذار میشه ؟؟؟؟ اردیبهشت و تیر ماه ؟ درسته ؟

  پاسخ

  • 166904
   ای - سوال میگه : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به محمود :
   با سلام
   آخرین خبر مربوط به مصاحبه آقای ترکمن می باشد اما ایشان در مورد تاریخ آزمون چیزی نگفته اند

   پاسخ

 • 167030
  Mona میگه : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

  سلام.آیا سوالات دبیر اقتصاد موجود نیست؟

  پاسخ

  • 167054
   ای - سوال میگه : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به Mona :

   با سلام
   در دست آماده سازی سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورش هستیم

   پاسخ

 • 167453
  فاطی کیهانی میگه : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

  سلام و عرض ادب
  فقط میتونم بگم فوق العاده این
  موفق باشید

  پاسخ

  • 167589
   ای - سوال میگه : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به فاطی کیهانی :
   خوشحالیم که مجموعه کامل سوالات استخدامی آموزش و پرورش مورد پسند شما واقع شد.موفق باشید

   پاسخ

 • 167626
  معصومه میگه : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

  سلام من برای هنراموز کامپیوتر قصد ثبتنام در آزمرن رو دارم دوتا سوال داشتم
  خواستم بدونم تنها با خوندن پکیج سوالات شما میتونم نمره قبولی بیارم یا

  حتما باید کتاب هارو هم بخونم؟؟
  سوال دوم اینکه منابع فقط اسم کتاب ها زدست ولی مولف رو ننوشته من دقیقا نمیدونم کدوم کتاب ها باید مطالعه بشه بعضیا میگن کتاب های,دوران کارشناسی بعضی هاهم میگن کتاب های ارشد لطفا راهنماییم کنید …درضمن ازسایت خوبتون هم ممنوووووووونم

  پاسخ

  • 167631
   ای - سوال میگه : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به معصومه :
   مطمئنا با توجه به تجربه چندین ساله ای سوال ما می تونیم بهترین منابع کمک آموزشی را معرفی کنیم.در مورد کارشناسی یا کارشناسی ارشد به نظر ما مطالعه منابع کارشناسی کاملا معقول تر به نظر می رسد.ضمنا شما می توانید با خرید و دانلود سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر خودتون و به بهترین شکل ممکن آماده آزمون بفرمائید
   آرزوی موفقیت داریم برای شما

   پاسخ

 • 168434
  نوروزی میگه : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام. این بسته بجز سوالات ازمون استخدامی سالهای گذشته جزوه های هر درس را دارد؟؟

  پاسخ

  • 168471
   ای - سوال میگه : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

   پاسخ به نوروزی :
   با سلام و عرض احترام
   بله این مجموعه شامل جزوات هم است

   پاسخ

 • 168592
  فاطی میگه : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام من مدرک کاردانی و کارشناسیم غیر مرتبط میباشن کاردانی طراحی لباس و کارشناسی حسابداری دارم آیا میتونم با مدرک کارشناسی برای هنر آموز حسابداری شرکت کنم یا رشته های ک غیر مرتبط باشن اموزش و پرورش رد میکنه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • 168821
   ای - سوال میگه : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

   پاسخ به فاطی :
   با سلام
   قطعا وقتی اعلام میشود برای یک خوشه شغلی رشته های مدنظر تنها مورد نظر است رشته های تحصیلی دیگر نمیتوانند در آن شرکت کنند.

   پاسخ

  • 229532
   سارا میگه : ۲۰ مهر ۱۳۹۸

   سلام
   ببخشید من هنرآموز حسابداری شرکت کردم.توروخدا فقط نمونه سوالات فراگیر گذشته عمومی رو بخونم‌کافیه برای قبولی؟؟؟تخصصی چی بخونم؟؟؟

   پاسخ

 • 168628
  فاطی میگه : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام لطفا راهنمایی کنید که آیا با مدرک غیر مرتبط کاردانی و کارشناسی میشه برای ازمون اموزش و پرورش شرکت کرد؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • 168822
   ای - سوال میگه : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

   پاسخ شما داده شد

   پاسخ

 • 168837
  رضا میگه : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام میخواستم بپرسم با لیسانس عمران برای شرکت در آزمون باید کدوم بخش سوالات رو بخونم؟
  باتشکر

  پاسخ

  • 169526
   ای - سوال میگه : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

   پاسخ به رضا :
   با سلام
   این مجموعه و سوالات تخصصی عمران را با هم مطالعه کنید

   پاسخ

 • 168892
  م.ع میگه : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  با سلام ..
  میبخشین من اصل سوالات استخدامی دبیری ادبیات فارسی رو میخوام .. خواهش میکنم اگه ممکنه این رشته رو هم تهیه کنید. هیچ جا نیست و نمیدونم چکار کنم ..
  باتشکر از سایت خوبتون ..

  پاسخ

 • 169575
  لک میگه : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  با سلام
  سوالات آموزش و پرورش ای سوال واقعا عالی و کامل بود.ممنونم

  پاسخ

 • 171142
  مجید میگه : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

  خرید انجام شد و در حال مطالعه سوالات هستم
  همانند توضیحات کامل و عالی بود.
  بی نظیرید

  پاسخ

 • 173805
  زری میگه : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

  ببخشیدمنظورازشماره خرید همون شماره پرداخت هست؟

  پاسخ

  • 173835
   ای-سوال میگه : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به زری:
   شماره پرداخت عددی است مانند ۶۹۵۶۱۴
   موفق باشید

   پاسخ

 • 173838
  زری میگه : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

  سلام.من صبح ازشماخریدکردم ولی لینک دانلودبه ایمیلم نیومدپیگیری کردم دیدم ایمیلم مشکل داره.آدرس gmailام روبراتون میفرستم لطفالینک دانلودروبه gmailام بفرستید.
  http://www.bharb380@gmail.com

  پاسخ

  • 173902
   ای-سوال میگه : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به زری:
   با سلام
   لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید چون ظاهرا ادرس ایمیل را با اشتباه ثبت کرده اید.

   پاسخ

   • 193157
    مجید میگه : ۴ مرداد ۱۳۹۸

    سلام لطفا جواب سوال منم بدید ممنون
    باسلام
    میخواستم بدونم رشته همسر م کارشناسی معماریه برای آزمون آموزش وپرورش چه سوالایی باید بخونه و آزمونش چه تاریخیه و هزینش چقدره بگید تا تقدیم کنم

    پاسخ

    • 193224
     ای-سوال میگه : ۵ مرداد ۱۳۹۸

     پاسخ شما داده شد

     پاسخ

 • 174558
  زهرا میگه : ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

  سلام سوالات تخصصی رشته دبیری روانشناسی و مشاور آموزشی رو میخواستم میشه برام لینک رو بفرستید

  پاسخ

 • 183717
  نارویی میگه : ۱۸ تیر ۱۳۹۸

  سلام
  مجموعه بسیار کاملی بود
  ممنونم از دقت نظر مثال زدنی شما

  پاسخ

 • 189335
  کریم میگه : ۲۶ تیر ۱۳۹۸

  باسلام ببخشید من الان خرید کردم ولی جی میلم رو اشتباهی فرستادم براتون یه hاضافی نوشته بودم….خیلی ممنون میشم به این ایمیلم دوباره بفرستید

  پاسخ

  • 189393
   ای-سوال میگه : ۲۶ تیر ۱۳۹۸

   با سلام و تشکر از انتخاب ای سوال
   مجموعه به ایمیل جدید شما که با اون نظر ثبت کردید فرستاده شد

   پاسخ

 • 192544
  احمدی میگه : ۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  بنده این مجموعه استخدامی آموزش و پرورش را خریدم
  بسیار کامل و عالی بود
  خیلی از شما ممنونم

  پاسخ

 • 193058
  احمد میگه : ۴ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  ممنون بابت سایت خوبتون….مجموعه شما سولات تخصصی رشته ریاضی (با پاسخ تشریحی) رو واسه دبیری ریاضی داره ؟

  پاسخ

  • 193225
   ای-سوال میگه : ۵ مرداد ۱۳۹۸

   احمد جان بله بخش ریاضی هم تشریحی دارد هم تستی

   پاسخ

 • 193158
  مجید میگه : ۴ مرداد ۱۳۹۸

  باسلام
  میخواستم بدونم رشته همسر م کارشناسی معماریه برای آزمون آموزش وپرورش چه سوالایی باید بخونه و آزمونش چه تاریخیه و هزینش چقدره بگید تا تقدیم کنم

  پاسخ

  • 193223
   ای-سوال میگه : ۵ مرداد ۱۳۹۸

   آقا مجید باید منتظر باشید تا دفترچه اعلام بشود اما همین مجموعه ای که در آن نظر گذاشتید را فعلا تهیه و مطالعه کنید

   پاسخ

 • 194005
  افسانه میگه : ۷ مرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  رشته من طراحی ودوخت هس امسال فارخ التحصیل شدم با معدل الف آیا من میتونم در ازمون استخدامی اموزش پرورش ثبت نام کنم؟

  پاسخ

  • 194142
   ای-سوال میگه : ۷ مرداد ۱۳۹۸

   افسانه خانوم سلام
   باید منتظر باشید تا دفترچه اعلام بشه و ببینید برای شهر شما این رشته امکان ثبت نامش وجود دارد یا خیر

   پاسخ

 • 195310
  نیلوفر میگه : ۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام ببخشید این مجموعه سوالات شامل همه ی دوروس عمومی میشه؟

  پاسخ

 • 198473
  بیتا میگه : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام
  من رشتم معماری هست ایا بسته تخصصی استخدامی امورش و پرورش برای رشته معماری توی سایتتون موجوده؟من نتونستم پیدا کنم

  پاسخ

 • 198824
  Negar میگه : ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من پارسال این سوال و خریداری کردم الان برای دانلودش بایدمجدد هزینه پرداخت کنم??و نمیشه ک سوالات و به صورت چاپی برامون ارسال کنین???

  پاسخ

  • 199671
   ای-سوال میگه : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

   با سلام
   نگار خانم نیازی به خرید مجدد نیست
   آدرس ایمیل خرید خودتون و در جواب این پیام بفرستید تا مجدد ایمیل شود
   امکان ارسال چاپی به علت قیمت بالای کاغذ فعلا وجود ندارد
   موفق باشید

   پاسخ

 • 199305
  احمدی پور میگه : ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

  من سوالات را دریافت کردم.
  بسیار کامل بود و مطمئنا با وجود همچین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش که ای سوال ارائه کرده به هیچ بسته مشابهی نیاز ندارم
  از سردرگمی در اومدم
  ممنونم از شما

  پاسخ

  • 202170
   مونا.اچ میگه : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

   میشه بگید توی آزمون پذیرفته شدید یا نه ؟چون همه فقط تعریف می کنن و از قبول شده ها خبری نیست

   پاسخ

   • 203871
    ای-سوال میگه : ۵ شهریور ۱۳۹۸

    با سلام
    مونا خانم کسی که قبول میشه دیگه با سایت کاری نداره که بیاد بگه قبول شدم
    صحبت ها میکنیدها

    پاسخ

 • 202169
  مونا.اچ میگه : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام سوالات دبیری زبان و ادبیات فارسی رو هم دارید ؟هر چقدر توی سایت گشتم موجود نبود

  پاسخ

 • 202741
  بهاره میگه : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من مجموعه کامل خریداری کردم بسیار جامع کامل هست فقط اینکه من رشته ام روان شناسی بین سوالاگفتید که پک روان شناسی هم هست ولی من متاسفانه ندیدم میشه بفرستید به ایمیلم ممنونم

  پاسخ

 • 202742
  بهاره میگه : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من مجموعه رو امروز خریداری کردم بسیار کامل و جامع هست بیین سوالات گفته بودین پک روانشناسی هم هست که من تو سایت ندیدم من پک سوالات تخصصی رشته روان شناسی هم میخوام اگه موجود لطفا لینک ارسال کنید

  پاسخ

 • 202886
  علی میگه : ۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام. من ی بسته سوالات دبیری جغرافیا خریداری کردم. اما متاسفانه ایمیلمو اشتباه وارد کردم. پولو انلاین پرداخت کردم اما سوالارو ندارم. ممنون میشم پیگیر باشید.

  پاسخ

  • 203866
   ای-سوال میگه : ۵ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   علی جان ایمیل صحیح و نام خریدار را بفرمائید و نام بسته مورد نظر

   پاسخ

 • 203441
  زهرا میگه : ۴ شهریور ۱۳۹۸

  ۴ ماه قبل یه بسته خریداری کردم ولی هیچ فایلی برام نیومده. هر چی تماس گرفتم، هرچی ایمیل زدم جوابی نیومد !!!! حتی نظرمم توی سایت جهت نمایش تایید نمیشه. چه وضعشه !!!!

  پاسخ

  • 203860
   ای-سوال میگه : ۵ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   زهرا خانم شما ۴ بار تا الان از ما خرید کرده اید.کدوم مجموعه از این چهار مورد را نیاز دارید تا مجدد بفرستیم؟

   پاسخ

 • 204231
  هیوا میگه : ۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام.من لیسانس زمینشناسی دارم و میخوام در ازمون اموزش وپرورش شرکت کنم میشه نمونه سوالات تخصصی این رشته رو بزارید.

  پاسخ

 • 208465
  Zahra میگه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  لینک دانلود برا رشته حسابداری رو میخاستم .ممنون

  پاسخ

 • 209981
  ایلین میگه : ۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام، این پک شامل جزوه های دروس هم میشه یا فقط نمونه سواله؟

  پاسخ

  • 210025
   ای-سوال میگه : ۲ مهر ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب
   ایلین جان این مجموعه به همراه جزوات ارائه میشود

   پاسخ

 • 217984
  عباس میگه : ۸ مهر ۱۳۹۸

  ضمن سلام و خسته نباشید خواهش میکنم سوالات تخصصی هنر آموز الکتروتکنیک(مکاترونیک) هم تو سایتتون قرار بدین اگه با جواب باشه که خیلی عالیه که لا اقل ما بچه های فنی هم با نوع سوالات و نمونه آنه آشنا بشیم ممنون از شما

  پاسخ

 • 235205
  فاطمه میگه : ۳۰ مهر ۱۳۹۸

  سلام
  اولا من یک مجموعه سوال از یک سایت دیگر خریدم ولی بعد از باز کردن متوجه شدم سوالات سایت شماست. لطفا یا حلال کنید چون نمیدونستم یا شماره حساب بدید مبلغش رو واریز کنم
  دوما هیچ جای سایتتون من نمونه سوالات یا بسته ویژه استخدام مربی تربیتی مدارس ندیدم. خواهش می کنم راهنمایی کنید دروس تخصصی این رشته رو از کجا باید پیدا کنم؟

  پاسخ

  • 255292
   ای-سوال میگه : ۲۵ بهمن ۱۳۹۸

   فاطمه خانوم متاسفانه سایت های دیگر انصاف و عدالت و رعایت نمیکنند و محصولات ما رو برای فروش قرار می دهند.حلالتون باشه

   پاسخ

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
14500 تومان
3.8
امتیاز 3.8 از 6 رای
content_copy800 مگابایت
26390
11800 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
7090
8100 تومان
5
امتیاز 5 از 2 رای
content_copy
13732
12800 تومان
3
امتیاز 3 از 2 رای
content_copy594 مگابایت
26233
% 100تخفیف
0 تومان
14500 تومان
2.9
امتیاز 2.9 از 9 رای
content_copy420 مگابایت
4646
12500 تومان
4
امتیاز 4 از 1 رای
content_copy
8825