سوالات استخدامی پرستاری (اصل سوالات تخصصی)

3.2
امتیاز 3.2 از 11 رای
مجوزهای ای سوال
ای-نماد
وبسایت ای سوال دارای کلیه مجوزهای لازم فروشگاه های اینترنتی کشور بوده و فعالیت هایش کاملا قانونی است
آیا می دانید ?
وب سایت ای سوال
آیا می دانید ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان استخدامی است ؟
سوالات استخدامی پرستاری

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون پرستاری سال ۱۳۹۹ ( اصل سوالات تخصصی به همراه جزوات و دفترچه ها )

سوالات استخدامی رشته پرستاری ای سوال از نمونه سوالات تخصصی این رشته که در آزمون های سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۸ طرح شده است تشکیل شده که به همراه پاسخ نامه ارائه می گردد.

سوالات استخدامی پرستاری به جرات شاهکار ای سوال در ارائه بسته ها و نمونه سوالات استخدامی است.این مجموعه که از اصل سوالات رشته پرستاری آزمون های ۹۰ تا ۹۸ بهره می برد به جرات می تواند موفقیت شما را تضمین نماید.این مجموعه جامع شامل تمامی آن چیزهایی است که یک داوطلب آزمون استخدامی در سال ۱۳۹۹ شمسی به آن نیارمند است.

اصل نمونه سوالات و جزوات استخدامی رشته پرستاری از این بسته یک پکیج بی نظیر ساخته است به گونه ای که اطمنیان قبولی با دانلود و مطالعه از این منابع بسیار بالا رفته و شما می توانید امیدوار باشید که این بسته جامع می تواند نقش موثر خود را در قبولی شما برای سال ۱۳۹۹ ایفاء نماید.

دانلود کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی پرستاری / ویژه ۹۹

سوالات تخصصی / درس نامه های تخصصی / اصل سوالات

ما در ای سوال تلاش نموده ایم با جمع آوری و انتشار یکی از بهترین پکیج های رشته پرستاری به گونه ای تلاش کنیم که خریداران و داوطلبان این بخش به هیچ منبع مشابه دیگر نیاز نداشته و تنها با تهیه و خرید همین یک محصول به کلیه نمونه سوالا،جزوات و دفترچه های مورد نیاز خود برای حضوری هر چه قدرتمندانه در آزمون سال جاری دست پیدا کنند.

سوالات استخدامی پرستاری

سوالات استخدامی پرستاری ای سوال ( سوالات اصلی + درس نامه های مهم )

امیدواریم با مطالعه توضیحات کتاب استخدامی پرستاری بتوانید به جمع بندی مورد نظر جهت خرید یکی از استثنایی ترین محصولات پایگاه ای وسال برسید.سوالات پرستاری این بخش می تواند یک داوطلب شرکت در آزمون پرستاری سال ۹۹ را به گونه ای آماده و مهیا سازد که شانس قرار گیری در بین نفرات برتر را در درصد بالایی برای خود متصور باشد.عزیزانی که از رشته های مختلف برای این آزمون در تلاش هستند به دقت این بخش را مطالعه نمایند.

بهترین منابع و سوالات استخدامی پرستاری ویژه آزمون ۱۳۹۹

ما اطمینان میدهیم سوالات و منابع ارائه شده در این بخش که ویژه آزمون پرستاری وزارت بهداشت ۹۹ ارائه شده است میتوانید به عنوان کامل ترین های این حوزه لقب گرفته و در مسیر موفقیت شما برای آزمون جاری کاملا کمک کننده باشد.

پس از آزمون استخدامی پرستاری سال ۹۸ چه گذشت ?

بعد از آزمون استخدامی پرستاری در سال ۱۳۹۸ یکبار دیگر به کارایی مجموعه سوالات استخدامی ای سوال پی بردیم و دریافتیم مطالعه این بسته ها که در قالب سوالات و جزوات استخدامی رسته پرستاری ارائه نموده ایم تا چه اندازه مفید خواهد بود.دریافت بازخوردها و ابراز لطف و محبت خریداران ما نشان داد این بسته بی نظیر میتوانید به بهترین شکل ممکن کارایی داشته و تضمین کننده تلاش شما باشد.

دانلود سوالات استخدامی پرستاری رایگان از ای سوال

به جهت اینکه در تهیه منابع استخدامی رشته پرستاری زمان و انرژی زیادی صرف شده است به جد امکان ارائه رایگان این مجموعه تخصصی وجود ندارد اما پس از خربد و دانلود بخش هایی را در ابن مجموعه خواهید داضت که شما را از خربد هر گونه نمونه سوال مشابه بی نیاز می نماید.

منابع استخدامی پرستاری سال ۱۳۹۹ که در بخش زیر تمامی جزئیات و ریز محتویات آن را مشاهده می فرمایید به گونه ای تنظیم,تهیه و منتشر شده است که با صرف زمان کافی جهت مطالعه می تواند شما را به موفقیت مورد نظر برساند.

سوالات استخدامی پرستاری

جزئیات بسته سوالات استخدامی پرستاری ای سوال ( ویژه آزمون سال ۱۳۹۹ )


۱ / بخش تخصصی سوالات استخدامی پرستاری ( اصل سوالات + پاسخ نامه )

 • ۴۰۰ سوال استخدامی پرستاری سال های قبل به همراه پاسخ نامه
 • ۹۰۰ سوال استخدامی فیزیولوژی
 • ۸۰ سوال استخدامی مادران و نوزادان
 • ۱۱۰ سوال استخدامی میکروبیولوژی
 • ۸۰ سوال استخدامی روان پرستاری
 • ۹۰ سوال استخدامی اپیدمیولوژی
 • ۸۰ سوال استخدامی بیوشیمی
 • ۷۵ سوال استخدامی کودکان
 • ۱۵۰ سوال استخدامی بخش های ویژه
 • ۱۵۰ سوال استخدامی بهداشت جامعه
 • ۱۷۵ سوال استخدامی بهداشت روان
 • ۱۸۰ سوال استخدامی داخلی و جراحی

۲ / بخش جزوات استخدامی پرستاری ( مکمل نمونه سوالات )

 1. درسنامه تخصصی فیزیولوژی ( ۵۰ صفحه )
 2. درسنامه تخصصی داخلی و جراحی ( ۵۰ صفحه )
 3. درسنامه تخصصی مادران و نوزادان ( ۱۰ صفحه )
 4. درسنامه تخصصی میکروبیولوژی ( ۶۰ صفحه )
 5. درسنامه تخصصی روان پرستاری ( ۲۰ صفحه )
 6. درسنامه تخصصی اپیدمیولوژی ( ۴۰ صفحه )
 7. درسنامه تخصصی بیوشیمی ( ۲۰ صفحه جزوه )
 8. درسنامه تخصصی بهداشت جامعه ( ۲۰ صفحه )
 1. درسنامه تخصصی بهداشت روان ( ۵۰ صفحه )

۳ / بخش عمومی سوالات استخدامی پرستاری + پاسخنامه

 1. ۸۵۰ سوال استخدامی معارف اسلامی
 2. ۶۰۰ سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 3. ۷۲۰ سوال استخدامی زبان و ادبیات انگلیسی
 4. ۶۵۰ سوال استخدامی ریاضی و آمار
 5. ۷۰۰ سوال استخدامی اطلاعات عمومی
 6. ۶۵۰ سوال استخدامی هوش و استعداد شغلی
 7. ۷۳۵ سوال استخدامی کامپیوتر
 8. ۲۰۰ صفحه جزوه کامل ICDL ویژه آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۳۹۹

۴ / دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ( جهت موفقیت در آزمون استخدامی پرستاری )

 • عین دفترچه استخدامی فراگیر اول ( خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • عین دفترچه استخدامی فراگیر دوم ( اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • عین دفترچه استخدامی فراگیر سوم ( آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی )
 • عین دفترچه استخدامی فراگیر چهارم ( شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی )
 • عین دفترچه استخدامی فراگیر پنجم ( تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی )

سوالات استخدامی پرستاری را چگونه بخوانیم تا موفق بشویم ؟

دانلود و استفاده از سوالات استخدامی پرستاری قطعا پایان کار نیست و شما می بایست با مطالعه هدفمند که ای سوال به شما پیشنهاد می کند راه موفقیت را دنبال نمائید.پیشنهاد ما برای موفقیت در آزمون استخدامی پرستاری مطالعه جزوات در وهله اول و سپس تست زنی است.

شما می توانید در هر درس ابتدای امر به مطالعه جزوات پرداخته سپس با تست زنی دانش خود  را محک بزنید.برای بخش عمومی نیز می توانید از همین رویه پیروی نمائید.دفترچه های فراگیر دستگاه های اجرایی نیز بهترین منبع برای آشنایی با سوالات استاندارد آزمون های دولتی به حساب می آیند.

سوالات استخدامی پرستاری

برای آزمون استخدامی پرستاری مطالعه چه منابعی توصیه می شود ؟

توصیه ای سوال این است که تا می توانید تست بزنید و مطالعه خود را بالا ببرید،شک نداشته باشید در مقام مقایسه داوطلبی که برای مثال ۲۰۰۰ تست زده است با داوطلبی که ۱۰۰۰۰ تست زده است نتیجه ای مشابه را تجربه نخواهند نمود و مورد دوم با مشاهده تست ها و نمونه سوالات بیشتر قطع به یقین در روز آزمون سوالات آشنای بیشتری را روی برگه تجربه خواهد نمود.

پس با دانلود و مطالعه سوالات استخدامی پرستاری از سایت های معتبر که دارای مجوزهای لازم هستند خود را برای این رقابت علمی آماده نمائید تا انشالله در روز آزمون بتوانید به بالاترین درصدها در دروس عمومی و تخصصی رشته پرستاری دست یابید.

ای سوال برای موفقیت در آزمون پرستاری امسال بسته ای فوق کامل و جامع را آماده دانلود نموده که در ادامه به تشریح ریز به ریز محتویات آن می پردازیم و امیدواریم تلاش مجدانه ما که ماه هاست برای تجمیع و ارائه این مجموعه وقت گذاشته ایم بتواند به موفقیت شما خوبان بیانجامد.

چرا ای سوال را برای تهیه کتاب استخدامی پرستاری انتخاب کنیم ؟

وبسایت علمی آموزشی ای – سوال سالهاست که در کنار آزمون های استخدامی و داوطلبان این رقابت های علمی حضور دارد و تجربیاتی گرانبها را در این حوزه کسب نموده است،زمانیکه ما برای مطالعه دروس و بسته ای را پیشنهاد میکنیم قطعا بدانید که آن مجموعه می تواند بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد چرا که با بررسی های فراوان و کنکاش در آزمون های سال های قبل و تجزیه و تحلیل سوالات عمومی و تخصصی که در آزمون ارائه شده به این مجموعه ها دست می یابیم.

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت ۹۸

مجموعه استخدامی رشته پرستاری که حاوی نمونه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت است برای آزمون سال ۹۹ این وزارت خانه تهیه و منتشر شده است تا با کمک این پکیج بی نظیر بتوانید به حدنصاب مطلوب و مورد نیاز جهت قرار گرفتن در میان نفرات برتر دست یابید.سواللت و جزوات پرستاری ای سوال بدون تردید گزینه اول انتخاب افراد هوشمند خواهد بود.

سوالات استخدامی پرستاری (اصل سوالات ۹۰ تا ۹۷)

اصل سوالات استخدامی پرستاری سال های ۹۰ تا ۹۷ در این مجموعه در قالب ۴۰۰ سوال استخدانی رشته پرستاری موجود است که به همراه پاسخ نامه میتواند نیازهای شما داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۹ را برطرف نموده و با آشنا نمودن شما با طیف وسیعی از نمونه سوالات احتمال روبرو شدن با منابع ناشناخته را به شدت کاهش دهد.

نتیجه گیری :

این محصول که برای آزمون سال ۹۹ آماده شده است دارای هر دو بخش عمومی و تخصصی پرستاری بوده و هیچ گونه کمبودی را پس از خرید احساس نخواهید کرد لذا می توانید تنها با مطالعه این بسته نمونه سوالات تخصصی پرستاری به راحتی به جلسه آزمون رفته و خیال خود را از بابت منابع راحت نمائید.

کلیه سوالات استخدامی پرستاری در قالب فایل های pdf ارائه شده اند که برای آزمون جدید وزارت بهداشت بهترین منبع مطالعاتی محسوب می شوند.با توجه به اطمینان شرکت ایده آل از این‌ بسته ما آنرا با گارانتی عودت وجه خدمت شما ارائه خواهیم نمود و نوید دانلود پیکیجی ۱۰۰ درصد تضمینی را به شما می دهیم.

نتیجه گیری منابع استخدامی پرستاری سال ۱۳۹۹

اگر چه ای سوال در بین ارائه دهنده این سوالات تنها نیست اما ما با اطمینان عرض میکنیم که کمتر پایگاهی از لحاظ پشتیبانی،تجربه و سابقه به ما می رسد.با یک سرچ ساده در موتورهای جستجو مانند گوگل می توانید دریابید که سابقه و اعتبار ای سوال از چه زمانی است و بدون تردید یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب نمونه سوالات استخدامی از طرف داوطلبان همین مورد می باشد.امیدواریم با دانلود و مطالعه این منابع بتوانید به بالاترین سطح از توانایی پاسخگویی به سوالات در روز آزمون برسید.

وزارت بهداشت

 • 167271
  شیما میگه : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

  سلام و عرض احترام
  بسته خرید و دانلود شد
  سوالات استخدامی پرستاری واقعا خوب بود
  متشکرم

  پاسخ

 • 167621
  علی کلاهزاده میگه : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  من امروز مجموعه سوالات استخدامی پرستاری رو از ای سوال خریدم
  ممنونم از شما که برای ما داوطلبان اونم توی شرایطی که واقعا پیدا کردن مجموعه های مناسب و استاندارد اینقدر سخته این بسته کامل و منتشر کردید.
  موفق باشید

  پاسخ

  • 167622
   ای - سوال میگه : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

   پاسخ به علی کلاهزاده:
   سلام
   انجام وظیفه کردیم
   امیدواریم موفق باشید

   پاسخ

 • 167722
  شیما رضوی میگه : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

  سوالات پرستاری چند سایت و خریدم اما هیچکدوم مثل ای سوال خوب و کامل و طبق توضیحات نبودن
  سرتون سلامت

  پاسخ

  • 167949
   ای - سوال میگه : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

   پاسخ به شیما رضوی :
   سلام
   خوشحالیم که مفید واقع شد
   موفق باشید

   پاسخ

  • 250652
   محمد کرمی میگه : ۲۳ دی ۱۳۹۸

   سلام
   سوالات عمومی هم می‌خوام

   پاسخ

   • 250676
    ای-سوال میگه : ۲۳ دی ۱۳۹۸

    پاسخ به محمد کرمی :
    سلام محمد جان
    سوالات عمومی هم تقدیم میشود به صورت خودکار چون جزو مجموعه پرستاری هست

    پاسخ

 • 168549
  کریمیان میگه : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

  ضمن سلام و خسته نباشید خدمت شما سوالات را خریدیم
  واقعا محصول خوب و بدون نقصی بود
  از هر نظر عالی بود هم تعداد سوالات و هم کیفیت سوالات

  پاسخ

 • 171515
  کریمی میگه : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  با سلام
  سوالات تخصصی پرستاری عالی بودن
  ممنونم از ای سوال

  پاسخ

 • 172106
  زهرا میگه : ۵ خرداد ۱۳۹۸

  سلام من دانشجوی ترم دو پرستاری هستم من در مورد آزمون استخدامی اطلاعات چندانی ندارم میشه کمکم کنید و بگید که از الان باید کدوم درسامو جدی بگیرم و نمراتم در چه حدودی باشن و چه کتابایی رو بخونم تا برا این آزمون بتونم مقداری آمادگی کسب کنم؟!ممنونتون میشم اگه ج بدین🙂

  پاسخ

  • 172125
   ای-سوال میگه : ۵ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به زهرا :
   با سلام
   برای درک بهتر موضوع می تونید دفترچه آزمون های استخدامی سال های قبل که رشته پرستاری رو نیاز داشتند رو مطالعه کنید و ببینید چه دروسی را در مفاد آزمون گنجانده بودند اما دروس ارائه شده در ای سوال هم می تونه راهنمای خوبی باشه
   امیدواریم موفق باشید.

   پاسخ

 • 172674
  کیانوش میگه : ۹ خرداد ۱۳۹۸

  سلام
  حرف نداشت
  ممنونم ای سوال خوب

  پاسخ

  • 172869
   ای-سوال میگه : ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به کیانوش :
   امیدواریم موفق باشید.مجموعه جدا کامله و امیدواریم با مطالعه به رتبه مورد نظر برسید

   پاسخ

 • 174289
  علیرضا کریمیات میگه : ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

  با سلام
  بدون شک ای سوال بهترین پشتیبانی را در بین سایت های مشابه دارد
  من ۱۱ شب زنگ زدم و آقای رمضان زاده با صبر و حوصله بسیار بالا راهنمائی کردند.
  خیلی ممنونم
  امیدوارم خدا بهتون عوض بده

  پاسخ

  • 174430
   ای-سوال میگه : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به علیرضا :
   سلام آقای کریمیان عزیز
   ما وظیفمون و انجام دادیم.امیداوریم خبر قبولی شما را در همین مطلب منتشر کنیم
   موفق باشید

   پاسخ

 • 174784
  شادی میگه : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

  سلام سوالات تخصصی رو دانلود کردم.سوالات عمومی رو از کجا دانلود کنیم؟؟

  پاسخ

  • 174886
   ای-سوال میگه : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

   پاسخ به شادی :
   با سلام
   محصول خریداری شده شامل دو بخش بوده که بخش اول عمومی و بخش دوم تخصصی است که هر دو ارسال شده است

   پاسخ

 • 175795
  حسین میگه : ۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام. لینک خرید بسته شده ظاهرا، من میخوام خرید کنم ولی نمیشه. روی لینک میزنم هدایت میشم به یه صفحه ای که نوشته شبد خرید خالی است. راهنمایی بفرمایید لطفا!

  پاسخ

 • 176406
  فهیمه سادات میگه : ۵ تیر ۱۳۹۸

  با سلام و تشکر از مجموعه کاملتون
  امیدوارم بتونم با این سوالات قبول بشم
  ممنون و روز خوش

  پاسخ

 • 177845
  حکیمه میگه : ۹ تیر ۱۳۹۸

  با سلام
  ممنون که این مجموعه خوب و جامع را برای ما تهیه کردین
  انتقادی که به شما دارم اینه که تعداد سوالات و بیشتر کنید
  البته سایت های دیگه حتی اندازه شما هم نیست تعدادشون ولی ما از ای سوال انتظارمون بیشتره
  من کافی نت دارم و چند ساله مشتری شما هستم
  بازم ممنون

  پاسخ

  • 177923
   ای-سوال میگه : ۹ تیر ۱۳۹۸

   پاسخ به حکیمه :
   سلام خانوم جمالی
   بله شما معرف حضور هستید.کافی نت فرانت از شهر کاشان
   ما ارادت داریم خدمت شما
   چشم حتما تلاش خواهیم نمود تا نظر شما اجرایی شود
   لطف کردید

   پاسخ

 • 179793
  sajjad میگه : ۱۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید ، اول ممنوت بابت زحماتتون.
  دوم این آرم سایتتون رو برگه ها خیلی از سوالات رو میپوشونه باید چیکار کنیم؟؟

  پاسخ

  • 179870
   ای-سوال میگه : ۱۲ تیر ۱۳۹۸

   پاسخ به sajjad :

   با سلام
   در قسمت سوالات متداول توضیح دادیم که از نرم افزار ادوبی پی دی اف ریدر استفاده کنید تا هیچ مشکلی نداشته باشید
   اونجا قرار دادیم برای دانلود
   موفق باشید

   پاسخ

 • 196561
  Meyeam majidi میگه : ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  ارسال رایگان نمونه سوالات استخدامی پرستاری

  پاسخ

  • 197902
   ای-سوال میگه : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

   آقا یا خانوم مجیدی مجموعه برای شما ایمیل شد

   پاسخ

 • 204462
  مهشید میگه : ۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام چرا بخش اول واسه من دانلود نمیشه،اونم سوالات تخصصی🥺

  پاسخ

  • 204673
   ای-سوال میگه : ۹ شهریور ۱۳۹۸

   مهشید خانوم بخش اول تخصصی نیست بلکه عمومی هست
   حجم این بخش زیاده و باید صبور باشید اما مابقی بخش ها کمتر است حجمش
   موفق باشید

   پاسخ

 • 205519
  آرام میگه : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام میشه لطفا راهنمایی کنیدبرای خریدسوالات تخصصی پرستاری نمیتونم خریدکنم

  پاسخ

  • 205571
   ای-سوال میگه : ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

   با سلام
   مشکلتون چیه
   مجموعه اوکی هست،بخش خرید هم همینطور و با هر کارتی می تونید خرید کنید
   در ضمن ثبت فیش هم می تونید کنید

   پاسخ

 • 262661
  alimorad میگه : ۶ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  سوالات استخدام پرستاری ای سوال فوق العاده بود.من از یه سایت دیگه هم خریدم که عین سوالات شما رو با لوگوی شما داشت میفروخت.خواستم اطلاع بدم بهتون.واقعا که بی شرم هستند.
  ممنون از شما

  پاسخ

  • 263421
   ای سوال میگه : ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

   پاسخ به علیمراد :
   امیدواریم موفق باشید.بله متاسفانه این موارد بی اخلاقی زیاد هست توی این حوزه

   پاسخ

 • 266309
  کریمی فرد میگه : ۵ تیر ۱۳۹۹

  نمونه سوالات استخدامی رشته پرستاری ای سوال کامل ترین مجموعه ای بود که خریدم.پشتیبانی تونم که حرف نداشت
  واقعا ممنونم ازتون

  پاسخ

آیا می دانید ?
وب سایت ای سوال
آیا می دانید ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان استخدامی است ؟
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
۹۱۰۰ تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy689 مگابایت
4170
11100 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 3 رای
content_copy600 مگابایت
26697
۱۴۵۰۰ تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
2756
18500 تومان
4
امتیاز 4 از 1 رای
content_copy
2153
11500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy110 مگابایت
1972