سوالات استخدامی پرستاری ( ۹۰٪ تخفیف تکرار نشدنی )

90%
تخفیف هیجان انگیز برای شما
این محصول را فقط با 11500 تومان بخرید!
اعتبار باقیمانده این تخفیف
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قیمت :
2880 تومان
28800 تومان
style="display: none !important;"
3
امتیاز 3 از 28 رای
سوالات استخدامی پرستاری
post_add در صورتی که در مورد مجموعه پرستاری به مجموعه جانبی نیاز دارید با شماره ۰۹۱۲۰۵۵۱۱۶۲ از طریق پیامک ارتباط بگیرید.
content_copy مجموعه سوالات استخدامی پرستاری توسط ایده آل رسانه جوان و وبسایت ای سوال تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری تخلف بوده و به موجب قانون با متخلفین برخورد خواهد شد.

موفقیت در آزمون پرستاری ۱۴۰۲ / پاسخ نامه تشریحی

با سوالات استخدامی پرستاری ای سوال

سوالات استخدامی رشته پرستاری ای سوال از نمونه سوالات تخصصی این رشته که در آزمون های سال های ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ طرح شده است تشکیل شده که به همراه پاسخ نامه ارائه می گردد.سوالات استخدامی پرستاری به جرات شاهکار ای سوال در ارائه بسته ها و نمونه سوالات استخدامی است.این مجموعه که از اصل سوالات رشته پرستاری آزمون های ۹۰ تا ۱۴۰۰ بهره می برد به جرات می تواند موفقیت شما را تضمین نماید. تمامی این مجموعه دارای پاسخ نامه تشریحی بوده و پس از دانلود شما بی نیاز از هر گونه منبع مطالعاتی مشابه خواهید بود.

در مورد رشته پرستاری چه می دانید ؟

مطمئنا زمانی که صحبت از گذشت و ایثار به میان آید یکی از اولین مشاغلی که ارتباطی تنگاتنگ با این کلیدواژه ها خواهد داشت پرستاری می باشد. عزیزانی که از جان و همه چیز خود برای نجات دیگران می گذرند. در همین ایام کرونا چه بسیار پرستارانی بودند که سختی پوشیدن لباس های استریل و استفاده از ماسک برای ساعاتی طولانی را به جان خریدند تا مبتلایان به کرونا از دام مرگ نجات دهند. شغلی سخت و نفسگیر که تنها باید عاشقش باشی تا این مشقت و سختی را به جان بخری. از همین جا دست بوس تک تک پرستاران کشور هستیم و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون را برایشان داریم.

خبر استخدام ۱۴۰۱ پرستاری

وزارت بهداشت قصد دارد ۱۰۰ هزار نیروی جدید استخدام کند.

عباس عبادی که با تسنیم مصاحبه می کرد از قرار دادن تعرفه گذاری خدمات پرستاری به عنوان بخشی از سرانه سلامت خبر داد و ادامه داد که وزات بهداشت به ۱۰۰ هزار نیروی جدید نیاز دارد.

اخبار استخدامی پرستاری
مشاهده آخرین اخبار استخدام پرستاری در سال جدید ( صفحه ویژه استخدام پرستاران )

دانلود نمونه سوالات استخدامی پرستاری / آزمون استخدامی ۱۴۰۲

این مجموعه ویژه آزمون پرستاری تامین اجتماعی تهیه و منتشر شده است که امیدواریم با دانلود و مطالعه این مجموعه بتوانید با موفقیت این آزمون را پشت سر گذاشته و جزو نفرات برتر قرار گیرید. سوالات استخدامی پرستاری این مجموعه همگی از مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات سال های اخیر آزمون های پرستاری هستند.

این مجموعه جامع شامل تمامی آن چیزهایی است که یک داوطلب آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۲ شمسی به آن نیارمند است.اصل نمونه سوالات و جزوات استخدامی رشته پرستاری از این بسته یک پکیج بی نظیر ساخته است به گونه ای که اطمنیان قبولی با دانلود و مطالعه از این منابع بسیار بالا رفته و شما می توانید امیدوار باشید که این بسته جامع می تواند نقش موثر خود را در قبولی شما برای سال ۱۴۰۲ ایفاء نماید.

سوالات آزمون استخدامی آزمون پرستاری ( مطابق آخرین آزمون )

منابع آزمون :

منابع استخدامی آزمون پرستاری طبق آخرین آزمون برگزار شده توسط وزارت بهداشت که می تواند ملاک و معیار مطالعه داوطلبان عزیز باشد یکی از بهترین نقاط قابل اتکاء جهت مطالعه است که در ذیل در جدول تقدیم  می شود.

نوع سوالات و منابع پرستاری ریز منابع و دروس عمومی و تخصصی
بخش عمومی زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی عمومی ، مهارت های کامپیوتری ، اطلاعات عمومی و مبانی قانونی ، هوش و استعداد ، ریاضیات و آمار ، معارف اسلامی و احکام
بخش تخصصی فیزیولوژی، مادران و نوزادان ، میکروبیولوژی ، روان پرستاری ، اپیدمیولوژی ، بیوشیمی ، کودکان ، بخش های ویژه ، بهداشت جامعه ، بهداشت روان ، داخلی و جراحی

آخرین آپدیت مجموعه پرستاری ( اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ )

کامل ترین و بهترین مجموعه سوالات و جزوات آزمون های استخدامی پرستاری تهیه شده از اصل نمونه سوالات آزمون های سال های قبل را با دقت و وسواس فراوان برای شما داوطلبان عزیز تهیه نموده ایم تا با مطالعه این مجموعه بی نظیر بتوانید به بهترین شکل ممکن خود را برای آزمون استخدامی پیش رو آماده نمائید. امید داریم با مطالعه این مجموعه استثنائی به بهترین شکل بتوانید موفقیت مدنظر را کسب نمایید.

ویروس کرونا و مجموعه سوالات استخدامی پرستاری

شیوع بیماری سراسری کرونا باعث شد تا کادر درمانی و قشر زحمت کش پرستاری بیش از پیش در صدر اخبار و در خط مقدم گروه های مبارزه با این ویروس منحوس قرار گیرند. همین موضوع سبب گردید تا با کمبود نیروی پرستار و کادر درمان این وضعیت به یک بحران ملی تبدیل شود. این موضوع تا جایی پیش رفت که وزارت بهداشت با درخواست کمک از داوطلبان این حوزه افرادی که علاقه مند به حوزه پرستاری هستند را به این بخش فراخوانی نمایند. در اخبار ضمنی به گوش می رسد عزیزانی که به طور داوطلب در این بخش فعالیت می کنند در اولویت استخدام به عنوان نیروی پرستاری بوده و این عزیزان می توانند با استخدام به کار خود به طور سازماندهی شده ادامه دهند. ای سوال نیز به عنوان یک مجموعه کوچک رسالت خود را در ارائه کامل سوالات استخدامی پرستاری به جلو برده و با ارائه این مجموعه بدون دریافت هزینه کمک حال پرستاران عزیز باشد.

دانلود کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی پرستاری / ویژه ۱۴۰۲

سوالات تخصصی / درس نامه های تخصصی / اصل سوالات

ما در ای سوال تلاش نموده ایم با جمع آوری و انتشار یکی از بهترین پکیج های رشته پرستاری به گونه ای تلاش کنیم که خریداران و داوطلبان این بخش به هیچ منبع مشابه دیگر نیاز نداشته و تنها با تهیه و خرید همین یک محصول به کلیه نمونه سوالا،جزوات و دفترچه های مورد نیاز خود برای حضوری هر چه قدرتمندانه در آزمون سال جاری دست پیدا کنند.مجموعه کتاب  استخدامی رشته پرستاری با توجه به آزمون سال ۱۴۰۲ بازبینی و با اضافه کردن سوالات اصلی این رشته پربارتر از همیشه تقدیم شما خوبان می شود.

جزئیات بسته سوالات استخدامی پرستاری ۱۴۰۲

تمامی سوالات دارای پاسخ نامه می باشند

۱ / بخش تخصصی سوالات استخدامی پرستاری

 • ۳۹۷ سوال استخدامی پرستاری سال های قبل به همراه پاسخ نامه
 • ۸۷۶ سوال استخدامی فیزیولوژی
 • ۷۶ سوال استخدامی مادران و نوزادان
 • ۱۱۳ سوال استخدامی میکروبیولوژی
 • ۷۸ سوال استخدامی روان پرستاری
 • ۹۲ سوال استخدامی اپیدمیولوژی
 • ۸۳ سوال استخدامی بیوشیمی
 • ۷۴ سوال استخدامی کودکان
 • ۱۴۶ سوال استخدامی بخش های ویژه
 • ۱۵۲ سوال استخدامی بهداشت جامعه
 • ۱۷۶ سوال استخدامی بهداشت روان
 • ۱۸۳ سوال استخدامی داخلی و جراحی

۲ / درس نامه های استخدامی پرستاری

 1. درسنامه تخصصی فیزیولوژی ( ۴۸ صفحه )
 2. درسنامه تخصصی داخلی و جراحی ( ۵۶ صفحه )
 3. درسنامه تخصصی مادران و نوزادان ( ۱۲ صفحه )
 4. درسنامه تخصصی میکروبیولوژی ( ۵۷ صفحه )
 5. درسنامه تخصصی روان پرستاری ( ۲۳ صفحه )
 6. درسنامه تخصصی اپیدمیولوژی ( ۳۴ صفحه )
 7. درسنامه تخصصی بیوشیمی ( ۲۳ صفحه جزوه )
 8. درسنامه تخصصی بهداشت جامعه ( ۱۸ صفحه )
 9. درسنامه تخصصی بهداشت روان ( ۵۳ صفحه )

۳ / سوالات استخدامی پرستاری / بخش عمومی

 1. ۸۴۶ سوال استخدامی معارف اسلامی
 2. ۵۷۴ سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 3. ۷۱۶ سوال استخدامی زبان و ادبیات انگلیسی
 4. ۶۴۷ سوال استخدامی ریاضی و آمار
 5. ۶۷۹ سوال استخدامی اطلاعات عمومی
 6. ۶۴۲ سوال استخدامی هوش و استعداد شغلی
 7. ۷۳۴ سوال استخدامی کامپیوتر
 8. ۱۹۳ صفحه جزوه کامل ICDL ویژه آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۳۹۹

۴ / دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی

 • دفترچه استخدامی فراگیر اول ( خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر دوم ( اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر سوم ( آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر چهارم ( شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر پنجم ( تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی )

سوالات استخدامی پرستاری

دانلود رایگان سوالات استخدامی پرستاری

این مجموعه تیم ای سوال رایگان نبوده و اگر در سایت یا وبلاگی محصول ما به صورت رایگان در حال ارائه یا فروش می باشد ما هیچ گونه رضایتی در قبال این موضوع نخواهیم داشت. ای سوال به جهت حمایت از سپیدپوشان جان بر کف حوزه سلامت تصمیم بر آپدیت نمودن سوالات استخدامی پرستاری گرفت که این مهم در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ نهایی شده و این مجموعه ارزشمند به صورت کامل تقدیم نگاه پرمهر شما خوبان نموده است.سوالات و جزوات استخدامی پرستاری ارائه شده به جرات کامل ترین مجموعه کشور بوده و ما اطمینان می دهیم که دانلود این بسته که شامل نمونه سوالات و جزوات تخصصی و عمومی پرستاری است می تواند شما را به موفقیت مد نظر برساند.

لذا می توانید با اطمینان خاطر این محصول استثنائی ر ا دانلود نموده و موفقیت خود را با مطالعه این سوالات و جزوات تضمین نمائید.

کتاب سوالات استخدامی پرستاری

این مجموعه سوالات پرستاری می تواند به عنوان کتابی ارزشمند در اختیار شما داوطلبان آزمون های استخدامی باشد.شما می توانید با دریافت کتاب سوالات استخدامی پرستاری و مطالعه محتویات ارزشمند آن به بهترین شکل ممکن خود را برای رقابت با دیگر داوطلبان آماده نمائید.

سوالات استخدامی پرستاری

سخن پایانی با داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری

مطمئنا هدف تمامی داوطلبان آزمون پرستاری و دیگر آزمون های استخدامی تهیه منابع استاندارد و جامع است تا بتوانند در مدتی اندک بهترین بازدهی ممکن را با مطالعه نمونه سوالات و جزوات و درس نامه های موجود کسب نمایند.این مسئله سبب می شود تا در انتخاب منابع وسواس به خرج داده و سعی در تهیه و مطالعه بهترین سوالات و درس نامه های موجود در کشور نمایند.

ای سوال یکی از قدیمی ترین وبسایت های استخدامی کشور است که همه ساله تعداد بسیار زیادی از داوطلبان عزیز جهت آماده سازی خود از منابع آن استفاده می نمایند.امیدواریم با دانلود و استفاده از نمونه سوالات استخدامی پرستاری موجود در کشور بتوانید به بالاترین سطح از آمادگی جهت شرکت در آزمون استخدامی پرستاری دست یابید.

دانلود سوالات استخدامی پرستاری

کامل ترین منبع ویژه آزمون استخدامی پرستاری ۱۴۰۲

سوالات متداول داوطلبان استخدامی پرستاری

آزمون استخدامی پرستاری چه زمانی برگزار می شود ؟

آژمون استخدامی پرستاری در قالب آزمون استخدامی وزارت بهداشت برگزار می شود و تا این لحظه خبر دقیق و موثق در مورد زمان برگزای آن اگهی نشده است.

منابع و سوالات استخدامی پرستاری شامل چه مواردی است ؟

نمونه سوالات عمومی و تخصصی در کنار درس نامه ها می تواند به طور کامل شما را آماده یک آزمون سخت نماید.

آیا مجموعه کمک آموزشی پرستاری به همراه پاسخ نامه است ؟

بله تمامی سوالات عمومی و تخصصی آزمون پرستاری ارائه شده به همراه پاسخ نامه می باشد.

وزارت بهداشتسفارش و دانلود مجموعه
3
امتیاز 3 از 28 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 90تخفیف
12000 تومان
120000 تومان
3.4
امتیاز 3.4 از 8 رای
content_copy 621 مگابایت
46560
% 90تخفیف
12000 تومان
120000 تومان
2.5
امتیاز 2.5 از 18 رای
content_copy 714 مگابایت
45062
54000 تومان
2.9
امتیاز 2.9 از 24 رای
content_copy 700 مگابایت
14303
% 90تخفیف
12500 تومان
125000 تومان
3.1
امتیاز 3.1 از 19 رای
content_copy 700 مگابایت
65415
% 80تخفیف
16800 تومان
84000 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 25 رای
content_copy 624 مگابایت
78779
% 20تخفیف
39600 تومان
49500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 807 مگابایت
4018