دانلود سوالات استخدامی پرستاری (ویژه آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی پرستاری

موفقیت در آزمون پرستاری ۱۴۰۱/ منابع تضمینی

با سوالات استخدامی پرستاری ای سوال

سوالات استخدامی پرستاری کامل ترین مجموعه ای سوال برای داوطلبان عزیز سال ۱۴۰۱ تدارک دیده ایم تا با مطالعه این مجموعه موفقیت مدنظر را کسب نمایند.
سوالات استخدامی رشته پرستاری ای سوال از نمونه سوالات تخصصی این رشته که در آزمون های سال های ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ طرح شده است تشکیل شده که به همراه پاسخ نامه ارائه می گردد.سوالات استخدامی پرستاری به جرات شاهکار ای سوال در ارائه بسته ها و نمونه سوالات استخدامی است.این مجموعه که از اصل سوالات رشته پرستاری آزمون های ۹۰ تا ۱۴۰۰ بهره می برد به جرات می تواند موفقیت شما را تضمین نماید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی پرستاری / آزمون استخدامی ۱۴۰۱

این مجموعه ویژه آزمون پرستاری تامین اجتماعی ۱۴۰۱ تهیه و منتشر شده است که امیدواریم با دانلود و مطالعه این مجموعه بتوانید با موفقیت این آزمون را پشت سر گذاشته و جزو نفرات برتر قرار گیرید. سوالات استخدامی پرستاری این مجموعه همگی از مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات سال های اخیر آزمون های پرستاری هستند.

این مجموعه جامع شامل تمامی آن چیزهایی است که یک داوطلب آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۱ شمسی به آن نیارمند است.اصل نمونه سوالات و جزوات استخدامی رشته پرستاری از این بسته یک پکیج بی نظیر ساخته است به گونه ای که اطمنیان قبولی با دانلود و مطالعه از این منابع بسیار بالا رفته و شما می توانید امیدوار باشید که این بسته جامع می تواند نقش موثر خود را در قبولی شما برای سال ۱۴۰۱ ایفاء نماید.

ویروس کرونا و مجموعه سوالات استخدامی پرستاری

شیوع بیماری سراسری کرونا باعث شد تا کادر درمانی و قشر زحمت کش پرستاری بیش از پیش در صدر اخبار و در خط مقدم گروه های مبارزه با این ویروس منحوس قرار گیرند. همین موضوع سبب گردید تا با کمبود نیروی پرستار و کادر درمان این وضعیت به یک بحران ملی تبدیل شود. این موضوع تا جایی پیش رفت که وزارت بهداشت با درخواست کمک از داوطلبان این حوزه افرادی که علاقه مند به حوزه پرستاری هستند را به این بخش فراخوانی نمایند. در اخبار ضمنی به گوش می رسد عزیزانی که به طور داوطلب در این بخش فعالیت می کنند در اولویت استخدام به عنوان نیروی پرستاری بوده و این عزیزان می توانند با استخدام به کار خود به طور سازماندهی شده ادامه دهند. ای سوال نیز به عنوان یک مجموعه کوچک رسالت خود را در ارائه کامل سوالات استخدامی پرستاری به جلو برده و با ارائه این مجموعه بدون دریافت هزینه کمک حال پرستاران عزیز باشد.

دانلود کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی پرستاری / ویژه ۱۴۰۱

سوالات تخصصی / درس نامه های تخصصی / اصل سوالات

ما در ای سوال تلاش نموده ایم با جمع آوری و انتشار یکی از بهترین پکیج های رشته پرستاری به گونه ای تلاش کنیم که خریداران و داوطلبان این بخش به هیچ منبع مشابه دیگر نیاز نداشته و تنها با تهیه و خرید همین یک محصول به کلیه نمونه سوالا،جزوات و دفترچه های مورد نیاز خود برای حضوری هر چه قدرتمندانه در آزمون سال جاری دست پیدا کنند.مجموعه کتاب  استخدامی رشته پرستاری با توجه به آزمون سال ۱۴۰۱ بازبینی و با اضافه کردن سوالات اصلی این رشته پربارتر از همیشه تقدیم شما خوبان می شود.

جزئیات بسته سوالات استخدامی پرستاری ۱۴۰۱

تمامی سوالات دارای پاسخ نامه می باشند


۱ / بخش تخصصی سوالات استخدامی پرستاری

 • ۳۹۷ سوال استخدامی پرستاری سال های قبل به همراه پاسخ نامه
 • ۸۷۶ سوال استخدامی فیزیولوژی
 • ۷۶ سوال استخدامی مادران و نوزادان
 • ۱۱۳ سوال استخدامی میکروبیولوژی
 • ۷۸ سوال استخدامی روان پرستاری
 • ۹۲ سوال استخدامی اپیدمیولوژی
 • ۸۳ سوال استخدامی بیوشیمی
 • ۷۴ سوال استخدامی کودکان
 • ۱۴۶ سوال استخدامی بخش های ویژه
 • ۱۵۲ سوال استخدامی بهداشت جامعه
 • ۱۷۶ سوال استخدامی بهداشت روان
 • ۱۸۳ سوال استخدامی داخلی و جراحی

۲ / درس نامه های استخدامی پرستاری

 1. درسنامه تخصصی فیزیولوژی ( ۴۸ صفحه )
 2. درسنامه تخصصی داخلی و جراحی ( ۵۶ صفحه )
 3. درسنامه تخصصی مادران و نوزادان ( ۱۲ صفحه )
 4. درسنامه تخصصی میکروبیولوژی ( ۵۷ صفحه )
 5. درسنامه تخصصی روان پرستاری ( ۲۳ صفحه )
 6. درسنامه تخصصی اپیدمیولوژی ( ۳۴ صفحه )
 7. درسنامه تخصصی بیوشیمی ( ۲۳ صفحه جزوه )
 8. درسنامه تخصصی بهداشت جامعه ( ۱۸ صفحه )
 1. درسنامه تخصصی بهداشت روان ( ۵۳ صفحه )

۳ / سوالات استخدامی پرستاری / بخش عمومی

 1. ۸۴۶ سوال استخدامی معارف اسلامی
 2. ۵۷۴ سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 3. ۷۱۶ سوال استخدامی زبان و ادبیات انگلیسی
 4. ۶۴۷ سوال استخدامی ریاضی و آمار
 5. ۶۷۹ سوال استخدامی اطلاعات عمومی
 6. ۶۴۲ سوال استخدامی هوش و استعداد شغلی
 7. ۷۳۴ سوال استخدامی کامپیوتر
 8. ۱۹۳ صفحه جزوه کامل ICDL ویژه آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۳۹۹

۴ / دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی

 • دفترچه استخدامی فراگیر اول ( خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر دوم ( اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر سوم ( آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر چهارم ( شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی )
 • … فراگیر پنجم ( تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی )

سوالات استخدامی پرستاری

دانلود رایگان سوالات استخدامی پرستاری

این مجموعه تیم ای سوال رایگان نبوده و اگر در سایت یا وبلاگی محصول ما به صورت رایگان در حال ارائه یا فروش می باشد ما هیچ گونه رضایتی در قبال این موضوع نخواهیم داشت. ای سوال به جهت حمایت از سپیدپوشان جان بر کف حوزه سلامت تصمیم بر آپدیت نمودن سوالات استخدامی پرستاری گرفت که این مهم در مرداد ماه ۱۴۰۱ نهایی شده و این مجموعه ارزشمند به صورت کامل تقدیم نگاه پرمهر شما خوبان نموده است.سوالات و جزوات استخدامی پرستاری ارائه شده به جرات کامل ترین مجموعه کشور بوده و ما اطمینان می دهیم که دانلود این بسته که شامل نمونه سوالات و جزوات تخصصی و عمومی پرستاری است می تواند شما را به موفقیت مد نظر برساند.

لذا می توانید با اطمینان خاطر این محصول استثنائی ر ا دانلود نموده و موفقیت خود را با مطالعه این سوالات و جزوات تضمین نمائید.

کتاب سوالات استخدامی پرستاری

این مجموعه سوالات پرستاری می تواند به عنوان کتابی ارزشمند در اختیار شما داوطلبان آزمون های استخدامی باشد.شما می توانید با دریافت کتاب سوالات استخدامی پرستاری و مطالعه محتویات ارزشمند آن به بهترین شکل ممکن خود را برای رقابت با دیگر داوطلبان آماده نمائید.

سخن پایانی با داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری

مطمئنا هدف تمامی داوطلبان آزمون پرستاری و دیگر آزمون های استخدامی تهیه منابع استاندارد و جامع است تا بتوانند در مدتی اندک بهترین بازدهی ممکن را با مطالعه نمونه سوالات و جزوات و درس نامه های موجود کسب نمایند.این مسئله سبب می شود تا در انتخاب منابع وسواس به خرج داده و سعی در تهیه و مطالعه بهترین سوالات و درس نامه های موجود در کشور نمایند.

ای سوال یکی از قدیمی ترین وبسایت های استخدامی کشور است که همه ساله تعداد بسیار زیادی از داوطلبان عزیز جهت آماده سازی خود از منابع آن استفاده می نمایند.امیدواریم با دانلود و استفاده از نمونه سوالات استخدامی پرستاری موجود در کشور بتوانید به بالاترین سطح از آمادگی جهت شرکت در آزمون استخدامی پرستاری دست یابید.

دانلود سوالات استخدامی پرستاری

هدیه ای سوال به داوطلبان آزمون ۱۴۰۱ پرستاری

 

وزارت بهداشت

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
29100 تومان
3
امتیاز 3 از 2 رای
content_copy 781 مگابایت
5157
31500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 700 مگابایت
3535
% 10تخفیف
44100 تومان
49000 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 11 رای
content_copy ۶۱۸ مگابایت
13194
34500 تومان
2.5
امتیاز 2.5 از 2 رای
content_copy 630 مگابایت
14805
29500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 630 مگابایت
3437
44100 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 6 رای
content_copy 791 مگابایت
23104