clear
notifications_none

سوالات استخدامی کامپیوتر (منابع کامل رشته کامپیوتر ۱۴۰۰)

قیمت :
34500 تومان
قیمت :
34500 تومان
2.9
امتیاز 2.9 از 9 رای
سوالات استخدامی کامپیوتر

سوالات استخدامی کامپیوتر پایگاه استخدامی ای سوال از سوالات اصلی آزمون های استخدامی رشته کامپیوتر سال های ۹۴-۹۵-۹۶-۹۷-۹۸ و ۹۹ آزمون های مهم دولتی،بانک ها و شرکت ها تهیه شده است که همگی دارای پاسخ نامه تشریحی می باشد.

سوالات رشته کامپیوتر یکی دیگر بخش های مهم آزمون های استخدامی است که در اکثر آزمون های علمی به کار عزیزان داوطلب می آید.به دلیل اینکه تعداد افرادی که با رشته کامپیوتر در آزمون های استخدامی شرکت می کنند بسیار بالاست ای-سوال تصمیم گرفت تا کاملترین و بهترین نمونه سوالات تخصصی کامپیوتر را خدمت شما عزیزان تقدیم نماید.

اهمیت رشته کامپیوتر  در استخدام

کامپیوتر بدون شک و تردید شاید در بین ۳ رشته مهم امروز کشور و حتی جهان است البته اگر نگوییم اولین رشته مهم،چرا که این رشته در کلیه ادارات و ارگان ها کاربردی بوده و متخصصین این حوزه نقشی کلیدی در پیشبرد اهداف هر نهادی ایفاء می کنند لذا تلاش نموده ایم تا کامل ترین و مناسب ترین ارائه ممکن را در رابطه با سوالات استخدامی کامپیوتر داشته باشیم که امیدواریم مورد رضایت واقع شود.

سوالات کامپیوتر ۱۴۰۰

در سال ۱۴۰۰  ای سوال با آپدیت و بهینه نمودن نمونه سوالات استخدامی رشته کامپیوتر تلاش نموده است تا با ارائه یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های این رشته در کشور بار دیگر رسالت خود را به عنوان مرجع استخدامی کشور انجام دهد

سوالات استخدامی رشته کامپیوتر

بهترین مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر برای آزمون های سال ۱۴۰۰

اگر داوطلب شرکت در آزمون های استخدامی سال ۱۴۰۰ می باشید پیشنهاد می کنیم حتما این مجموعه را مطالعه نمایید.چراکه بخش کامپیوتر یکی از مهم ترین منابع آزمون های استخدامی می باشد.

عزیزانی که رشته دانشگاهی شان کامپیوتر می باشد به جهت اینکه در اکثر آزمون های استخدامی امکان شرکت داشته نیاز دارند تا یک پک نمونه سوالی کامل از سوالات تخصصی  را در اختیار داشته باشند تا توانائی و آشنایی خود را نسبت به سوالات تخصصی بالا برده و با آمادگی کامل در آزمون استخدامی خود شرکت کنند لذا با ما همراه باشید.


 بخش تخصصی نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر + پاسخ نامه

 • سوالات درس برنامه سازی پیشرفته ( ۱۷۳ عدد )
 • سوالات درس نمونه سوالات معماری کامپیوتر ( ۱۳۱ عدد )
 • سوالات درس اصول طراحی پایگاه داده ( ۸۷ عدد )
 • سوالات درس ساختمان داده ( ۱۶۲ عدد )
 • سوالات درس ساختمان گسسته ( ۱۵۷ عدد )
 • سوالات درس سیستم های عامل ( ۱۵۳ عدد )
 • سوالات درس سیستم های اطلاعات مدیریت ( ۱۴۹ عدد )
 • سوالات درس نظریه زبان ها ( ۱۹۰ عدد )
 • سوالات درس شبکه های کامپیوتری ( ۱۸۷ عدد )
 • سوالات درس امنیت شبکه ( ۱۷۴ عدد )

سوالات استخدامی رشته کامپیوتر ( سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ۳ سال اخیر)

 • ۹۴۷ نمونه سوال تخصصی کامپیوتر آزمون های بانک ها
 • ۵۸۶ صفحه جزوه تخصصی ICDL

سوالات عمومی رشته کامپیوتر ( آپدیت جدید + پاسخ نامه)

 • شامل ۹۴۵ عدد نمونه سوال عمومی آزمون های استخدامی ۵ سال اخیر که دارای پاسخ نامه می باشد

دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی + پاسخ تشریحی

 • شامل دفترچه های آزمون های فراگیر + پاسخ تشریحی

کتاب سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر

پس ما می بایست به دقت و با جدیت خاصی به ارائه مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر بپردازیم چرا که تعداد زیادی از داوطلبان برای تهیه مجموعه سوالات و جزوات این رشته به ای سوال خواهند آمد لذا در سال های اخیر تلاش نموده ایم بسته ای بی نظیر برای رشته کامپیوتر ارائه نمائیم.

مطمئنا داوطلبان در تهیه این مجموعه می خواهند پس از دانلود مجموعه ای کامل از سوالات استخدامی کامپیوتر را دریافت کنند که بتواند نیازهای مهم آنها را جهت ارتقاء دانش تخصصی مرتفع نماید تا بتوانند با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح از امادگی علمی برسند،ای سوال این اطمینان را خواهد داد که مجموعه پیش رو در تمامی مباحث بهترین گزینه های ممکن را تقدیم شما خوبان نموده است.

منابع استخدامی کامپیوتر

سوالات استخدامی کامپیوتر

بدون شک مطالعه بک منبع استاندارد می تواند درصد بالایی از مسیر موفقت را برای داوطلبان هموار سازد،ما در ای سوال سالهاست بواسطه حضور در این عرصه توانسته ایم با ارائه بهترین بسته های استخدامی کار را برای خریداران و شرکت کنندگان بسیار آسان نماییم.امیداوریم این تلاش بتواند به موفقیت و در نهایت استخدام شما بیانجامد.ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون استخدامی پیش رو امیدواریم کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر مورد توجه و استفاده شما خوبان قرار گیرد.

کامل ترین منابع و سوالات استخدامی کامپیوتر ویژه آزمون های سال ۱۴۰۰

نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر ارائه شده توسط ای سوال تماما از اصل سوالات آزمون های کامپیوتر سال های اخیر گلچین شده اند و این منابع ارزشمند می توانند برای آزمون استخدامی شما در سال ۱۴۰۰ به طور کامل و به بهترین شکل به کار امده و شما را به بالاترین آمادگی مورد نیاز برسانند.

چرا ای سوال برای تهیه سوالات استخدامی کامپیوتر مناسب است ؟

ای سوال با یک دهه تجربه حضور در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی کامپیوتر توانسته است ضمن آشنایی با مهم ترین این سوالات با ارائه آنها در قالب مجموعه های استخدامی به خوبی مخاطبان خود را حمایت نماید لذا شما داوطلبان گرامی می توانید با خیالی آسوده به کامل ترین مجموعه سوالات استخدام رشته کامپیوتر دسترسی داشته باشید.

نتیجه گیری :

کامل ترین مجموعه سوالات تخصصی کامپیوتر که امروز برای خرید و دانلود شما خوبان آماده نموده ایم از چند جهت در بین دیگر سایت ها بی نظیر می باشد اول از همه هیچ سایتی مجموعه ای با این عناوین کامل ارائه ننموده است دوم مجموعه ای-سوال از نظر کیفیت سوالات بی نظیر است پس منتظر چه هستید؟هم اکنون روی دکمه خرید کلیک نموده تا لحظاتی دیگر این نمونه سوالات تخصصی استخدامی کامپیوتر را دانلود نمائید.تمامی فایل های بسته تخصصی کامپیوتر پی دی اف بوده و همگی دارای جواب می باشند.

دانشکده کامپیوتر دانشگاه تهران

2.9
امتیاز 2.9 از 9 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
39100 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 25 رای
content_copy 624 مگابایت
74993
34100 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy ۸۱۷ مگابایت
3211
29100 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 2 رای
content_copy
4754
29500 تومان
2.9
امتیاز 2.9 از 12 رای
content_copy 680 مگابایت
22310
34500 تومان
3
امتیاز 3 از 2 رای
content_copy 594 مگابایت
8535
39100 تومان
2.3
امتیاز 2.3 از 3 رای
content_copy 791 مگابایت
20552