سوالات استخدامی رشته کامپیوتر (دانلود اصل سوالات)

قیمت :
95000 تومان
2.7
امتیاز 2.7 از 21 رای
سوالات استخدامی کامپیوتر

 

سوالات استخدامی کامپیوتر پایگاه استخدامی ای سوال از سوالات اصلی آزمون های استخدامی رشته کامپیوتر سال های ۹۴ تا ۱۴۰۱ آزمون های مهم دولتی،بانک ها و شرکت ها تهیه شده است که همگی دارای پاسخ نامه تشریحی می باشد.

موفقیت در آزمون های استخدامی ۱۴۰۲

اصل سوالات استخدامی کامپیوتر + پاسخ نامه

سوالات رشته کامپیوتر یکی دیگر بخش های مهم آزمون های استخدامی است که در اکثر آزمون های علمی به کار عزیزان داوطلب می آید.به دلیل اینکه تعداد افرادی که با رشته کامپیوتر در آزمون های استخدامی شرکت می کنند بسیار بالاست ای-سوال تصمیم گرفت تا کاملترین و بهترین نمونه سوالات تخصصی کامپیوتر را خدمت شما عزیزان تقدیم نماید.

اهمیت رشته کامپیوتر  در استخدام

کامپیوتر بدون شک و تردید شاید در بین ۳ رشته مهم امروز کشور و حتی جهان است البته اگر نگوییم اولین رشته مهم،چرا که این رشته در کلیه ادارات و ارگان ها کاربردی بوده و متخصصین این حوزه نقشی کلیدی در پیشبرد اهداف هر نهادی ایفاء می کنند لذا تلاش نموده ایم تا کامل ترین و مناسب ترین ارائه ممکن را در رابطه با سوالات استخدامی کامپیوتر داشته باشیم که امیدواریم مورد رضایت واقع شود.

سوالات استخدامی کامپیوتر ۱۴۰۲

در سال ۱۴۰۲ ای سوال با آپدیت و بهینه نمودن نمونه سوالات استخدامی رشته کامپیوتر تلاش نموده است تا با ارائه یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های این رشته در کشور بار دیگر رسالت خود را به عنوان مرجع استخدامی کشور انجام دهد

سوالات استخدامی رشته کامپیوتر

بهترین مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر برای آزمون های سال ۱۴۰۲

اگر داوطلب شرکت در آزمون های استخدامی سال ۱۴۰۲ می باشید پیشنهاد می کنیم حتما این مجموعه را مطالعه نمایید.چراکه بخش کامپیوتر یکی از مهم ترین منابع آزمون های استخدامی می باشد.

عزیزانی که رشته دانشگاهی شان کامپیوتر می باشد به جهت اینکه در اکثر آزمون های استخدامی امکان شرکت داشته نیاز دارند تا یک پک نمونه سوالی کامل از سوالات تخصصی  را در اختیار داشته باشند تا توانائی و آشنایی خود را نسبت به سوالات تخصصی بالا برده و با آمادگی کامل در آزمون استخدامی خود شرکت کنند لذا با ما همراه باشید.

 بخش تخصصی نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر + پاسخ نامه

 • سوالات درس برنامه سازی پیشرفته ( ۱۷۳ عدد )
 • سوالات درس معماری کامپیوتر ( ۱۳۱ عدد )
 • سوالات درس اصول طراحی پایگاه داده ( ۸۷ عدد )
 • سوالات درس ساختمان داده ( ۱۶۲ عدد )
 • سوالات درس ساختمان گسسته ( ۱۵۷ عدد )
 • سوالات درس سیستم های عامل ( ۱۵۳ عدد )
 • سوالات سیستم های اطلاعات مدیریت ( ۱۴۹ عدد )
 • سوالات درس نظریه زبان ها ( ۱۹۰ عدد )
 • سوالات درس شبکه های کامپیوتری ( ۱۸۷ عدد )
 • سوالات درس امنیت شبکه ( ۱۷۴ عدد )

سوالات استخدامی رشته کامپیوتر ( سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ۳ سال اخیر)

 • ۹۴۷ نمونه سوال تخصصی کامپیوتر آزمون های بانک ها
 • ۵۸۶ صفحه جزوه تخصصی ICDL

سوالات عمومی رشته کامپیوتر ( آپدیت جدید + پاسخ نامه)

 • شامل ۹۴۵ عدد نمونه سوال عمومی آزمون های استخدامی ۵ سال اخیر که دارای پاسخ نامه می باشد

دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی

 • شامل دفترچه های آزمون های فراگیر + پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی رشته کامپیوتر

 • جزوات و درس نامه های تمامی دروس رشته کامپیوتر

کتاب سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر

پس ما می بایست به دقت و با جدیت خاصی به ارائه مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر بپردازیم چرا که تعداد زیادی از داوطلبان برای تهیه مجموعه سوالات و جزوات این رشته به ای سوال خواهند آمد لذا در سال های اخیر تلاش نموده ایم بسته ای بی نظیر برای رشته کامپیوتر ارائه نمائیم.

مطمئنا داوطلبان در تهیه این مجموعه می خواهند پس از دانلود مجموعه ای کامل از سوالات استخدامی کامپیوتر را دریافت کنند که بتواند نیازهای مهم آنها را جهت ارتقاء دانش تخصصی مرتفع نماید تا بتوانند با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح از امادگی علمی برسند،ای سوال این اطمینان را خواهد داد که مجموعه پیش رو در تمامی مباحث بهترین گزینه های ممکن را تقدیم شما خوبان نموده است.

منابع تضمینی آزمون های استخدامی کامپیوتر

بدون شک مطالعه بک منبع استاندارد می تواند درصد بالایی از مسیر موفقت را برای داوطلبان هموار سازد،ما در ای سوال سالهاست بواسطه حضور در این عرصه توانسته ایم با ارائه بهترین بسته های استخدامی کار را برای خریداران و شرکت کنندگان بسیار آسان نماییم.امیداوریم این تلاش بتواند به موفقیت و در نهایت استخدام شما بیانجامد.ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون استخدامی پیش رو امیدواریم کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی کامپیوتر مورد توجه و استفاده شما خوبان قرار گیرد.

کامل ترین منابع و سوالات استخدامی کامپیوتر

نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر ارائه شده توسط ای سوال تماما از اصل سوالات آزمون های کامپیوتر سال های اخیر گلچین شده اند و این منابع ارزشمند می توانند برای آزمون استخدامی شما در سال ۱۴۰۲ به طور کامل و به بهترین شکل به کار امده و شما را به بالاترین آمادگی مورد نیاز برسانند.

چرا انتخاب ای سوال برای این سوالات

ای سوال با یک دهه تجربه حضور در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی کامپیوتر توانسته است ضمن آشنایی با مهم ترین این سوالات با ارائه آنها در قالب مجموعه های استخدامی به خوبی مخاطبان خود را حمایت نماید لذا شما داوطلبان گرامی می توانید با خیالی آسوده به کامل ترین مجموعه سوالات استخدام رشته کامپیوتر دسترسی داشته باشید.

تضمین کیفیت و صداقت در توضیحات

سال هاست ای سوال در حال ارائه خدمت به داوطلبان آزمون های استخدامی است. اینکه یک دهه ما و تیم ای سوال در کنار داوطللبان بوده ایم امری اتفاقی نیست. تلاش نموده ایم همواره از گذشته خود بهتر باشیم و با ارائه کامل ترین منابع و محصولات نیاز مخاطبان خود را به خوبی مرتفع نمائیم. سوالات استخدامی کامپیوتر یکی از مهم ترین منابع تخصصی ای سوال است که در تهیه و ارائه آن حداکثر کیفیت را به خرج داده ایم تا محصولی شایسته شما منتشر شود.

نتیجه گیری :

کامل ترین مجموعه سوالات تخصصی کامپیوتر که امروز برای خرید و دانلود شما خوبان آماده نموده ایم از چند جهت در بین دیگر سایت ها بی نظیر می باشد اول از همه هیچ سایتی مجموعه ای با این عناوین کامل ارائه ننموده است دوم مجموعه ای-سوال از نظر کیفیت سوالات بی نظیر است پس منتظر چه هستید؟هم اکنون روی دکمه خرید کلیک نموده تا لحظاتی دیگر این نمونه سوالات تخصصی استخدامی کامپیوتر را دانلود نمائید.تمامی فایل های بسته تخصصی کامپیوتر پی دی اف بوده و همگی دارای جواب می باشند.

سوالات متداول داوطلبان آزمون های استخدامی کامپیوتر

منابع استخدامی رشته کامپیوتر شامل چه مواردی است ؟

منابع استخدامی کامپیوتر شامل سوالات استخدامی آزمون های کامپیوتر سال های قبل به همراه پاسخ نامه های تشریحی و تستی به همراه درس نامه های کاربردی هستند.

سوالات آزمون استخدامی کامپیوتر چه تاثیری در قبولی خواهند داشت ؟

مطمئنا مطالعه نمونه سوالات آزمون های استخدامی کامپیوتر شما را با نوع طرح سوالات و سوالات احتمالی آزمون کامپیوتر آشنا خواهد نمود.

منابع ارائه شده برای کدام آزمون استخدامی کامپیوتر مناسب است ؟

این منابع برای تمامی آزمون های استخدامی مناسب بوده و مطالعه این نمونه سوالات می تواند شما را به طور کامل آماده هر آزمونی نماید.سفارش و دانلود آنی

دانشکده کامپیوتر دانشگاه تهران

2.7
امتیاز 2.7 از 21 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
55000 تومان
2.8
امتیاز 2.8 از 20 رای
content_copy ۶۱۸ مگابایت
24822
55000 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 6 رای
content_copy 814 مگابایت
22879
45000 تومان
3
امتیاز 3 از 22 رای
content_copy 700 مگابایت
68946
51000 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 9 رای
content_copy 621 مگابایت
49759
55000 تومان
3
امتیاز 3 از 4 رای
content_copy 630 مگابایت
25983