سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو (مجموعه جامع و به روز)

قیمت :
69500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
ای سوال
محتویات مجموعه vip تکنسین برق نیرو محتویات مجموعه طلایی
۱- سوالات تخصصی

۲- سوالات عمومی

۳- درس نامه های تخصصی

۴- درس نامه های عمومی

۵- دفترچه سوالات سال های قبل

۱- سوالات تخصصی

۲- سوالات عمومی

۳- دفترچه سوالات سال های قبل

content_copy تمامی سوالات و درس نامه های استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ای سوال توسط مجموعه این سایت تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری موجب پیگرد خواهد بود.

 

سوالات استخدامی تکنسین برق نیرو از سوالات اصلی این رشته در آزمون های این رشته در سال های گذشته تهیه شده است و دارای پاسخ نامه تشریحی می باشند.

ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما داوطلبین عزیز آزمون استخدامی وزارت نیرو. بدون هیچ مقدمه ای می رویم بر سر اصل مطلب برای اینکه در یک آزمون استخدامی بتوانید به موفقیت برسید و تمامی اهداف خود را تیک سبز بزنید باید از نمونه سوالاتی استفاده نمایید که بتوانند سطح علمی شما را ارتقاء دهد.

حال ما برای شما پکیجی طرای و تولید نموده ایم که می تواند شما را در این آزمون استخدامی به تمام اهدافتان نزدیک نماید بسته سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو دارای تمامی استاندارد های روز استخدامی در کشور می باشد.

این مجموعه دارای بخش ها مهم شامل سوالات عمومی ، تخصصی و سوالات استخدامی دوره گذشته همین آزمون وزارت نیرو می باشد که تماما برای راحتی کار شما بصورت تفکیک شده و بهمراه پاسخنامه خدمت شما بزرگواران ارائه می شود اما چرا می گوییم که این بسته در سراسر کشور انحصاری و خاص می باشد؟ برای اینکه تک تک نمونه سوالات عمومی و تخصصی آن توسط همین وبسایت تولید شده و بدون هیچ اشکالی در این پکیج قرار داده شده است.

مختصری درباره شغل تکنسین برق

به هر حال برای اینکه در هر شغلی بتوانید موفق شوید باید در آن شغل برای خود هدف گذاری کنید . شغل تکنسین برق هم سختی هایی را به دنبال دارد که از جمله وظایف های آنها عبارتند از : مونتاژ نمودن تمامی مدل ها و سیستم های برقی و الکترونیکی ، ساخت و تنظیم و نگهداری ، رفع تمامی اشکال ها با دستگاه های پیشرفته ، تحلیل و تفسیر تمامی اطلاعات بدست آمده از آزمایشات و …. که مطمئنا افرادی که می خواهند وارد این عرصه شوند باید دارای پشتکار قوی باشند تا بتوانند به موفیت برسند.

در این بسته فوق کامل می توانید

نمونه سوالات استخدامی عمومی را با بیش از ۴۰۰۰ عدد که تماما دارای پاسخنامه کامل می باشد دریافت نمایید ای سوال برای راحتی کار شما داوطلبین تمامی دروس را بصورت تفکیک شده در پوشه های مورد نظر قرار داده است و در ادامه می توانید سوالات تخصصی را با بیش از ۷۰۰ عدد که این بخش هم دارای پاسخنامه بوده و در بخش سوم نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو همین عنوان شغلی که مختص سالهای ۹۳ و ۹۴ می باشد را مشاهده نمایید.

سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ( بخش عمومی + پاسخ نامه)

 • ۷۰۰ عدد سوال معارف اسلامی
 • ۶۵۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۵۵۰ عدد سوال کامپیوتر
 • ۵۱۰ عدد سوال آمار و ریاضیات
 • ۶۰۰ عدد سوال هوش و استعداد
 • ۵۴۲ عدد سوال زبان انگلیسی
 • ۶۰۱ عدد سوال اطلاعات عمومی و مبانی قانونی

سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ( بخش تخصصی + پاسخ تشریحی )

 • ۱۵۰ سوال مدار های الکتریکی
 • ۲۱۰ سوال ماشین های الکتریکی
 • ۱۵۵ سوال اصول سیستم های قدرت
 • ۱۱۰ سوال تجهیزات روشنایی و محاسبات
 • جزوه سیستم های توزیع انرژی الکتریکی

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو مختص سالهای ۹۳-۹۴ بهمراه پاسخنامه

در این بسته نمونه سوالات استخدامی برای شما خوبان قرار داده شده است که که می تواند به شما در این آزمون کمک بسیار زیادی بکند البته تاکید می کنیم این بخش از سوالات اصل همان سوالات آزمون می باشد و برای کاهش استرس شما در این بسته و آشنایی شما با نحوه سوال دهی قرار داده شده است.


تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا شما از بهترین بسته های استخدامی در این آزمون بسیار مهم استفاده نمایید حال به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بسته فوق کامل را از دست ندهید چرا که مطمئنا با مشاهده ریز محتویات آن به مهم بودن آن برای این آزمون پی خواهید برد.

همچنین تمامی بسته های ای سوال به صورت پستی به تمامی نقاط کشور ارسال می شود شما اگر نیاز دارید که این بسته به صورت پستی برای شما ارسال شود می توانید با شماره های پشتیبانی در بالای همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

سوالات استخدامی تکنیسن برق وزارت نیرو ( از چه سایت هایی؟ )

اگر میخواهید در آزمون استخدامی وزارت نیرو و خوشه شغلی تکنسین برق با بالاترین سطح از آمادگی علمی شرکت کنید می بایست با مطالعه سوالات و درس نامه های تخصصی و عمومی استاندارد و ویژه این آزمون دانش و توانائی علمی خود را تا حد ممکن ارتقاء دهید. این مهم تنها با تهیه و مطالعه منابع تضمینی محقق خواهد شد. پیشنهاد ای سوال تهیه منابع از مراکز و وبسایت های معتبری است که دارای نمادهای اعتماد می باشند. مطمئنا تهیه و دانلود منابع از سایت های بدون مجوز تنها مسیر مطالعه شما را منحرف نموده و شما را در چند راهی سردرگمی رها خواهد نمود.

نکته بعدی خدشه به اطمینان شماست

اگر به سراغ سایت های فاقد نماد و مجوز بروید ممکن است با خدشه ای که به اطمینانتان وارد می شود هیچگاه نتوانید به سایت های معتبر نیز اعتماد و اطمینان کنید. ما با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه سوالات و درس نامه های استخدامی توانسته ایم بالاترین میزان رضایت مندی مخاطبان خود را کسب کنیم. ای سوال دارای تمامی مجوزهای لازم در زمینه فعالیت در حوزه ارائه منابع استخدامی است و این اطمینان را به شما می دهد چنانچه از این سایت منابع خود را تهیه کنید بهترین، کامل ترین و باکیفیت ترین سوالات و درس نامه  های  ممکن و موجود در کشور تقدیم شما خواهد شد.

5
امتیاز 5 از 1 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
61000 تومان
3
امتیاز 3 از 22 رای
content_copy 700 مگابایت
68962
56000 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 723 مگابایت
5795
59100 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy ۵۸۰ مگابایت
10204
79500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 814 مگابایت
5450
58500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 674 مگابایت
3244
54500 تومان
1
امتیاز 1 از 1 رای
content_copy 714 مگابایت
3366