دانلود سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو

قیمت :
64900 تومان
قیمت :
64900 تومان
style="display: none !important;"
5
امتیاز 5 از 1 رای
ای سوال

سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو

ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما داوطلبین عزیز آزمون استخدامی وزارت نیرو. بدون هیچ مقدمه ای می رویم بر سر اصل مطلب برای اینکه در یک آزمون استخدامی بتوانید به موفقیت برسید و تمامی اهداف خود را تیک سبز بزنید باید از نمونه سوالاتی استفاده نمایید که بتوانند سطح علمی شما را ارتقاء دهد.

حال ما برای شما پکیجی طرای و تولید نموده ایم که می تواند شما را در این آزمون استخدامی به تمام اهدافتان نزدیک نماید بسته سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو دارای تمامی استاندارد های روز استخدامی در کشور می باشد.

این مجموعه دارای بخش ها مهم شامل سوالات عمومی ، تخصصی و سوالات استخدامی دوره گذشته همین آزمون وزارت نیرو می باشد که تماما برای راحتی کار شما بصورت تفکیک شده و بهمراه پاسخنامه خدمت شما بزرگواران ارائه می شود اما چرا می گوییم که این بسته در سراسر کشور انحصاری و خاص می باشد؟ برای اینکه تک تک نمونه سوالات عمومی و تخصصی آن توسط همین وبسایت تولید شده و بدون هیچ اشکالی در این پکیج قرار داده شده است.

مختصری درباره شغل تکنسین برق

به هر حال برای اینکه در هر شغلی بتوانید موفق شوید باید در آن شغل برای خود هدف گذاری کنید . شغل تکنسین برق هم سختی هایی را به دنبال دارد که از جمله وظایف های آنها عبارتند از : مونتاژ نمودن تمامی مدل ها و سیستم های برقی و الکترونیکی ، ساخت و تنظیم و نگهداری ، رفع تمامی اشکال ها با دستگاه های پیشرفته ، تحلیل و تفسیر تمامی اطلاعات بدست آمده از آزمایشات و …. که مطمئنا افرادی که می خواهند وارد این عرصه شوند باید دارای پشتکار قوی باشند تا بتوانند به موفیت برسند.

در این بسته فوق کامل می توانید

نمونه سوالات استخدامی عمومی را با بیش از ۴۰۰۰ عدد که تماما دارای پاسخنامه کامل می باشد دریافت نمایید ای سوال برای راحتی کار شما داوطلبین تمامی دروس را بصورت تفکیک شده در پوشه های مورد نظر قرار داده است و در ادامه می توانید سوالات تخصصی را با بیش از ۷۰۰ عدد که این بخش هم دارای پاسخنامه بوده و در بخش سوم نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو همین عنوان شغلی که مختص سالهای ۹۳ و ۹۴ می باشد را مشاهده نمایید.


نمونه سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ( بخش عمومی )

  • ۷۰۰ عدد سوال معارف اسلامی + پاسخنامه
  • ۶۵۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه
  • ۵۵۰ عدد سوال کامپیوتر + پاسخنامه
  • ۵۱۰ عدد سوال آمار و ریاضیات ( دارای پاسخ نامه تشریحی )
  • ۶۰۰ عدد سوال هوش و استعداد + پاسخنامه

نمونه سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ( بخش تخصصی )

  • ۱۵۰ سوال مدار های الکتریکی + پاسخنامه
  • ۲۱۰ سوال ماشین های الکتریکی + پاسخنامه
  • ۱۵۵ سوال اصول سیستم های قدرت + پاسخنامه
  • ۱۱۰ سوال تجهیزات روشنایی و محاسبات + پاسخنامه
  • جزوه سیستم های توزیع انرژی الکتریکی

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو مختص سالهای ۹۳-۹۴ بهمراه پاسخنامه

در این بسته نمونه سوالات استخدامی برای شما خوبان قرار داده شده است که که می تواند به شما در این آزمون کمک بسیار زیادی بکند البته تاکید می کنیم این بخش از سوالات اصل همان سوالات آزمون می باشد و برای کاهش استرس شما در این بسته و آشنایی شما با نحوه سوال دهی قرار داده شده است.


تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا شما از بهترین بسته های استخدامی در این آزمون بسیار مهم استفاده نمایید حال به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بسته فوق کامل را از دست ندهید چرا که مطمئنا با مشاهده ریز محتویات آن به مهم بودن آن برای این آزمون پی خواهید برد.

همچنین تمامی بسته های ای سوال به صورت پستی به تمامی نقاط کشور ارسال می شود شما اگر نیاز دارید که این بسته به صورت پستی برای شما ارسال شود می توانید با شماره های پشتیبانی در بالای همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

بسته فوق کامل و بی نظیر سوالات استخدامی تکنسین برق وزارت نیرو ای سوال

وبسایت وزارت نیرو

5
امتیاز 5 از 1 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 50تخفیف
60000 تومان
120000 تومان
3
امتیاز 3 از 20 رای
content_copy 700 مگابایت
66837
59500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 723 مگابایت
5401
59100 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy ۵۸۰ مگابایت
9842
59500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 814 مگابایت
5155
58500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 674 مگابایت
2994
54500 تومان
1
امتیاز 1 از 1 رای
content_copy 714 مگابایت
3155