ای-سوال ; اعتباری که با شما 8 ساله شد ( 1390-1398)

سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی تمامی سازمان ها در سال ۹۶ خدمت شما باید عرض کنیم که برای هر آزمون استخدامی باید بدانید نمونه سوالاتی را مورد مطالعه خود قرار دهید که بتواند سطح علمی شما را ارتقاء دهد به همین دلیل داوطلبانی که به دنبال سوالات استخدامی مورد نظر خود می گردند بسیار سخت می تواند آنچه را که مد نظرشان است را به دست بیاورند چرا که امروزه در بین وبسایت های استخدامی نمونه سوالات معمولا با هم شباهت دارند و هیچ وبسایتی بصورت تخصصی به نمونه سوالات خود نمی پردازد حال در وبسایت ای سوال می توانید با خیالی آسوده هر نمونه سوالی که مد نظرتان است را دریافت نمایید به دلیل اینکه تمامی نمونه سوالات ای وبسایت منحصر به فرد بوده و دارای شماره ثبت می باشد و در هیچ وبسایتی قابل مشاهده و دریافت نیست. در این بخش برای شما محصولی با عنوان سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منتشر نموده ایم که با مشاهده محتویات آن به این مهم پی خواهید برد و مطمئنا انرا از دست نخواهید داد.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

این دانشگاه در شهر بزرگ کرمانشاه در سال ۱۳۴۷ تاسیس شده است مطمئنا این دانشگاه یکی از بزرگترین داشنگاه های شهر کرمانشاه بوده و داوطلبان تلاش بر این دارند که وارد این دانشگاه شوند. دانشگاه علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشت بوده و مطمئنا در آن رشته های مرتبط با پزشکی هم تدریس می شود. این دانشگاه از هفت دانشگده برخوردار می باشد که می توان آنها به ترتیب اینگونه نام برد : دانشکده پزشکی، پرستاری و مامایی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت، علوم تغذیه و پیراپزشکی حال باید بدانید که این دانشگاه در سراسر کشور جزو دانشگاه های تیپ یک می باشد.

ای سوال در آستانه ۸ ساله شدن !!!!

وبسایت تخصصی ای سوال بانک بزرگی از نمونه سوالاتی استخدامی می باشد که کار خود را از سال ۹۰ بصورت تخصصی آغاز نموده و تا به امروز توانسته در میان مردم اعتبار قابل توجهی کسب نماید. ما بر این عقیده ایم که در هر کاری باید بهترین بود و بهترین محصول را ارائه داد چرا که با این کار می توان به مشتری و کاربر خود ثابت کرد که این وبسایت در تلاش است تا شما به اهداف خود دست یابید.

وبسایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه : علوم پزشکی

بخش عمومی سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ( بهمراه پاسخ نامه )

 • ۵۵۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۶۱۵ عدد سوال معارف اسلامی
 • ۵۲۵ عدد سوال فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)
 • ۵۰۰ عدد سوال زبان انگلیسی عمومی
 • ۴۸۰ عدد سوال هوش و توانمندی های عمومی

دفترچه سوالات استخدامی دولتی سال های اخیر + پاسخ نامه تستی و تشریحی

 • دفترچه ۵ دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از سال ۹۴ تا کنون به مراه پاسخ نامه

کلیات این مجموعه را مشاهده نموده اید ما سعی بر این داشته ایم که بتوانیم بسته باب میل شما را تولید و منتشر نماییم حال خدارا شاکریم که پس از تولید و انتشار این مجموعه با پشتیبانی این وبسایت تمای های مکرری برقرار شده است و رضایتمندی خود را از مطالعه این مجموعه با ما در میان گذاشته اند . داوطلبان و خریداران محترم این را بدانند که وبسایت ای سوال با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود نشان داده است که خواهان رفع هر گونه مشکل احتمالی شما در هر زمانی بوده چرا که ما در قابل مبلغی که دریافت می کنیم مسئولیم و وظیفه خود می دانیم که پاسخگوی شما خوبان باشیم.

بسته فوق کامل سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تنها با قیمت ۵۱۰۰ تومان

رای مدیریت
رای کاربران
[از تعداد : 0 متوسط امتیاز : 0]
ای سوال از آگهی تا استخدام با شماست ...

کتاب استخدامی تیکت پشتیبانی کانال تلگرام
نکات مهم در خرید از ای سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
 • شما می توانید محصولات خود را از بخش پیگیری خرید نیز دانلود نمائید.
 • لینک های دانلود شما تاریخ انقضاء نداشته و دائمی هستند.
 • محصولات ای سوال به جهت دارا بودن نماد دو ستاره دارای گارانتی عودت وجه می باشند.
نظرات شما را با گوش جان پذیراییم
 • نظرات ارسالی شما پس از تایید منتشر خواهند شد
 • نظرات حاوی افترا و تهمت منتشر نخواهند شد
 • لطفا نظرات خود را به زبان فارسی ارسال بفرمائید