1390-1397 اعتباری که در کنار شما هفت ساله شد
سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
به این مطلب امتیاز بدهید

سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی تمامی سازمان ها در سال ۹۶ خدمت شما باید عرض کنیم که برای هر آزمون استخدامی باید بدانید نمونه سوالاتی را مورد مطالعه خود قرار دهید که بتواند سطح علمی شما را ارتقاء دهد به همین دلیل داوطلبانی که به دنبال سوالات استخدامی مورد نظر خود می گردند بسیار سخت می تواند آنچه را که مد نظرشان است را به دست بیاورند چرا که امروزه در بین وبسایت های استخدامی نمونه سوالات معمولا با هم شباهت دارند و هیچ وبسایتی بصورت تخصصی به نمونه سوالات خود نمی پردازد حال در وبسایت ای سوال می توانید با خیالی آسوده هر نمونه سوالی که مد نظرتان است را دریافت نمایید به دلیل اینکه تمامی نمونه سوالات ای وبسایت منحصر به فرد بوده و دارای شماره ثبت می باشد و در هیچ وبسایتی قابل مشاهده و دریافت نیست. در این بخش برای شما محصولی با عنوان سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منتشر نموده ایم که با مشاهده محتویات آن به این مهم پی خواهید برد و مطمئنا انرا از دست نخواهید داد.

ای سوال در آستانه ۷ ساله شدن !!!!

وبسایت تخصصی ای سوال بانک بزرگی از نمونه سوالاتی استخدامی می باشد که کار خود را از سال ۹۰ بصورت تخصصی آغاز نموده و تا به امروز توانسته در میان مردم اعتبار قابل توجهی کسب نماید. ما بر این عقیده ایم که در هر کاری باید بهترین بود و بهترین محصول را ارائه داد چرا که با این کار می توان به مشتری و کاربر خود ثابت کرد که این وبسایت در تلاش است تا شما به اهداف خود دست یابید.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

این دانشگاه در شهر بزرگ کرمانشاه در سال ۱۳۴۷ تاسیس شده است مطمئنا این دانشگاه یکی از بزرگترین داشنگاه های شهر کرمانشاه بوده و داوطلبان تلاش بر این دارند که وارد این دانشگاه شوند. دانشگاه علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشت بوده و مطمئنا در آن رشته های مرتبط با پزشکی هم تدریس می شود. این دانشگاه از هفت دانشگده برخوردار می باشد که می توان آنها به ترتیب اینگونه نام برد : دانشکده پزشکی، پرستاری و مامایی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت، علوم تغذیه و پیراپزشکی حال باید بدانید که این دانشگاه در سراسر کشور جزو دانشگاه های تیپ یک می باشد.

وبسایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه : علوم پزشکی

بخش عمومی سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ( بهمراه پاسخنامه )

 • ۵۵۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۶۱۵ عدد سوال معارف اسلامی
 • ۵۲۵ عدد سوال فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)
 • ۵۰۰ عدد سوال زبان انگلیسی عمومی
 • ۴۸۰ عدد سوال هوش و توانمندی های عمومی

دفترچه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (بخش عمومی + پاسخنامه )

 • دفترچه اولین آزمون اجرایی خرداد ۹۴ بهمراه پاسخنامه
 • دفترچه دومین آزمون اجرایی اسفند ۹۴ بهمراه پاسخنامه
 • دفترچه سومین آزمون اجرایی آبان ۹۵ بهمراه پاسخنامه

کلیات این مجموعه را مشاهده نموده اید ما سعی بر این داشته ایم که بتوانیم بسته باب میل شما را تولید و منتشر نماییم حال خدارا شاکریم که پس از تولید و انتشار این مجموعه با پشتیبانی این وبسایت تمای های مکرری برقرار شده است و رضایتمندی خود را از مطالعه این مجموعه با ما در میان گذاشته اند . داوطلبان و خریداران محترم این را بدانند که وبسایت ای سوال با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود نشان داده است که خواهان رفع هر گونه مشکل احتمالی شما در هر زمانی بوده چرا که ما در قابل مبلغی که دریافت می کنیم مسئولیم و وظیفه خود می دانیم که پاسخگوی شما خوبان باشیم.

بسته فوق کامل سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تنها با قیمت ۵۱۰۰ تومان

با اطمینان خرید کنید ...
 • ای - سوال دارای هفت سال سابقه در ارائه نمونه سوالات استخدامی
 • اولین و تنها وبسایت استخدامی دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
 • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
 • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
ارسال دیدگاه برای این مطلب