سفارش کتاب الکترونیکی ای سوال (پیشنهاد شگفت انگیز امروز) clear
notifications_none

سوالات استخدامی درس شبکه های کامپیوتری

قیمت :
29900 تومان
قیمت :
29900 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
ای سوال
فرمت فایل ها : پی دی اف – PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخ نامه : تشریحی
زمان دانلود : پس از پرداخت حجم فایل : ۶۰Mb
دروس عمومی این مجموعه : اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، کامپیوتر و فناوری اطلاعات(ICDL)، زبان انگلیسی، ریاضی و آمار، زبان و ادبیات فارسی، احکام و معارف اسلامی، استعداد و هوش تحصیلی
درس تخصصی این مجموعه : شبکه های کامپیوتری
content_copy تمامی سوالات و مجموعه های ای سوال به صورت ثبت شده ارائه می گردد و هر گونه کپی برداری توسط سایت های دیگر و افراد سودجو بدون تذکر موجب پیگرد قانونی خواهد شد.

سوالات استخدامی درس شبکه های کامپیوتری عنوان مجموعه ای کامل از دروس تخصصی رشته کامپیوتر است که در این بخش از نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر آماده شده است که امیدواریم با دانلود و استفاده از این نمونه سوالات بتوانید به بهترین شکل یه نمونه سوالات این درس پاسخ داده تا کمکی بزرگ به کسب درصد بالا در دروس تخصصی رشته کامپیوتر شود.

اصل سوالات استخدامی شبکه های کامپیوتری / پاسخ تشریحی

سوالات استخدامی شبکه های کامپیوتری یکی از مهم ترین سوالات تخصصی است که امروز برای بخش تخصصی رشته کامپیوتر برای شما خوبان در نظز گرفته ایم که تماما دارای پاسخ نامه است.

محتویات بسته سوالات استخدامی شبکه های کامپیوتری

در ادامه به بررسی محتویات کامل سوالات استخدامی شبکه های کامپیوتری می پردازیم.می توانید در ادامه محتویات این مجموعه ارزشمند را بررسی بفرمائید.

۱ / بخش سوالات تخصصی استخدامی درس شبکه های کامپیوتری + پاسخ نامه تشریحی

  • ۲۱۵ سوال استخدامی شبکه های کامپیوتری + پاسخ تشریحی

۲ / بخش سوالات دروس عمومی آزمون های استخدامی + پاسخ نامه تشریحی

  • ۵۴۷ سوال تستی اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (+ پاسخنامه)
  • ۶۴۱ سوال تستی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (+ پاسخنامه)
  • ۶۵۲ سوال تستی زبان انگلیسی (+ پاسخنامه)
  • ۴۸۰ سوال تستی ریاضی و آمار (+ پاسخنامه)
  • ۶۵۲ سوال تستی زبان و ادبیات فارسی (+ پاسخنامه)
  • ۷۴۹ سوال تستی سوال احکام و معارف اسلامی (+ پاسخنامه)
  • ۶۰۰ سوال تستی استعداد و هوش (+ پاسخنامه)

آشنایی با درس شبکه های کامپیوتری

با پیشرفت علم و تکنولوژی امروز دیگر این افراد نیستند که کارهای محاسباتی را انجام می دهند. کامپیوترها در کنار هم این محاسبات را انجام می دهند تا هم سرعت کار به صورت فزاینده بالا رفته و هم دقت افزایش یابد. از طرفی این کار باعث می شود تا خطای انسانی حذف شده و دقت کار تا درصد بسیار بالایی افزایش یابد.

شبکه کامپیوتری مجموعه ای از دستگاه هایی است که از طریق لینک ها به هم متصل می شوند. یک گره می تواند کامپیوتر، چاپگر یا هر وسیله دیگری باشد که قادر به ارسال یا دریافت داده باشد. پیوندهایی که گره ها را به هم متصل می کنند به عنوان کانال های ارتباطی شناخته می شوند.شبکه کامپیوتری از پردازش توزیع شده استفاده می کند که در آن وظایف بین چندین کامپیوتر تقسیم می شود. درعوض، یک کامپیوتر تنها یک کار کامل را انجام می دهد، هر کامپیوتر جداگانه یک زیر مجموعه را اداره می کند.

دو نوع شبکه اصلی عبارتند از شبکه های محلی (LAN) و شبکه های گسترده (WAN). شبکه‌های محلی کامپیوترها و دستگاه‌های جانبی را در یک منطقه فیزیکی محدود، مانند دفتر تجاری، آزمایشگاه یا محوطه دانشگاه، با استفاده از پیوندهایی (سیم، کابل‌های اترنت، فیبر نوری، وای‌فای) که داده‌ها را به سرعت منتقل می‌کنند، به هم متصل می‌کنند. یک شبکه محلی معمولی شامل دو یا چند کامپیوتر شخصی، چاپگر و دستگاه‌های ذخیره‌سازی دیسک با ظرفیت بالا به نام سرور فایل است که به هر کامپیوتر موجود در شبکه امکان دسترسی به مجموعه مشترکی از فایل‌ها را می‌دهد. نرم افزار سیستم عامل LAN، که ورودی را تفسیر می کند و به دستگاه های شبکه دستور می دهد، به کاربران اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. چاپگرها و تجهیزات ذخیره سازی را به اشتراک بگذارید. و به طور همزمان به پردازنده‌ها، داده‌ها یا برنامه‌ها (مجموعه‌های دستورالعمل) واقع در مرکز دسترسی داشته باشید. کاربران LAN همچنین ممکن است به شبکه های محلی دیگر دسترسی داشته باشند یا به شبکه های WAN ضربه بزنند. شبکه های LAN با معماری مشابه توسط “پل ها” به هم متصل می شوند که به عنوان نقاط انتقال عمل می کنند. شبکه‌های محلی با معماری‌های مختلف توسط «دروازه‌هایی» به هم متصل می‌شوند که داده‌ها را هنگام عبور بین سیستم‌ها تبدیل می‌کنند.

سخن پایانی :

با دانلود و استفاده از این سوالات می توانید به خوبی درس شبکه های کامپیوتری را مرور و با آشنایی کامل با نمونه سوالات استخدامی شبکه های کامپیوتری با توانایی کامل به تست زدن در این درس بپردازید. امیدواریم تلاش ما و همکارانمان در ای سوال به موفقیت شما منجر شود.

۲۹۹۰۰ تومان – خرید
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
44500 تومان
2.3
امتیاز 2.3 از 4 رای
content_copy 594 مگابایت
9465
39100 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 23 رای
content_copy ۵۷۵ مگابایت
23935
46500 تومان
3
امتیاز 3 از 4 رای
content_copy 630 مگابایت
22395
49500 تومان
2.6
امتیاز 2.6 از 12 رای
content_copy 714 مگابایت
38166
% 10تخفیف
42750 تومان
47500 تومان
3.6
امتیاز 3.6 از 10 رای
content_copy ۶۱۸ مگابایت
11964
39500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 684 مگابایت
6442