سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی (منابع اصلی+پیشنهادی)

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی عنوان یکی دیگر از بسته های سوالات استخدامی وبسایت ای سوال است که امروز و در این مبحث قصد داریم تا با معرفی و انتشار آن کمک کنیم تا در آزمون پیش رو به بهترین شکل حضور و انشالله موفقیت مورد نظر را کسب نمائید.این مجموعه متشکل از تمامی نمونه سوالات و عناوین مهمی است که یک داوطلب استخدامی جهاد دانشگاهی به آن نیاز دارد،ما برای هر چه پربار تر شدن این محصول در کنار نمونه سوالات مهم و پرطرح سال های اخیر از دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی نیز بهره برده ایم.

سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی

درباره سازمان جهاد دانشگاهی

در ۱۶ مرداد ۱۳۵۹ ستاد عالی انقلاب فرهنگی، جهاد دانشگاهی را در راستای اهداف انقلاب فرهنگی ایران تأسیس نمود. با تبدیل ستاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی، اساسنامه جهاد دانشگاهی در ۱۱ آذر ۱۳۶۵ بازنگری و تصویب شد. در این اساسنامه بر فعالیت‌های فرهنگی و تحقیقاتی به منظور اسلامی شدن دانشگاه‌ها تأکید شده‌است. همچنین در ۲۲ آبان ۱۳۶۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی، جهاد دانشگاهی را به عنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی، خدماتی کشور معرفی کرد. علاوه بر این انجام فعالیت‌های علمی و فرهنگی هم بر عهده این نهاد می‌باشد. در ۱۴ آبان۱۳۷۰ اساسنامه جدیدی به تصویب نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و جایگزین اساسنامه قبلی شد.

جهاد دانشگاهی در راستای اهداف و وظایف خود در سال ۱۳۷۲ اقدام به تأسیس مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی به عنوان یک مؤسسه غیرانتفاعی از نوع دوم نمود. این مؤسسه شعبه‌های خود را در اهواز، اصفهان، رشت، همدان، کاشمر، اردکان، اشکذر و یزد راه‌اندازی کرد که از این میان، سه مؤسسهٔ وابسته در استان‌های خوزستان، یزد و اصفهان به ترتیب به مؤسسهٔ آموزش عالی مستقل دارای هیئت امنای اختصاصی تبدیل شده و در کرمانشاه نیز مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تأسیس شد. در این میان مؤسسهٔ آموزش عالی جهاد دانشگاهی در تهران پس از ارتقای کیفی و کمی، به دانشگاه علم و فرهنگ ارتقاء یافت. در سال ۱۳۹۲سه شعبهٔ این مؤسسه در استان یزد نیز در قالب دانشگاه غیردولتی غیرانتفاعی علم و هنر ارتقا یافتند.

منبع : ویکی پدیا

۱ – سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ( به همراه پاسخ نامه )

 • ۶۵۰ عدد سوال درس زبان انگلیسی
 • ۷۲۰ عدد سوال درس زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
 • ۸۲۰ عدد سوال درس معارف اسلامی
 • ۶۸۰ عدد سوال درس هوش و استعداد
 • ۷۰۰ عدد سوال درس مهارت های کامپیوتر
 • ۷۴۰ عدد سوال درس اطلاعات عمومی

۲ – سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ( به همراه پاسخ نامه تشریحی)

 • اصل سوالات فراگیر خرداد ۹۴
 • اصل سوالات فراگیر اسفند ۹۴
 • اصل سوالات فراگیر آبان ۹۵
 • اصل سوالات فراگیر شهریور ۹۶
 • اصل سوالات فراگیر تیر ۹۷

۳ – جزوات عمومی ویژه آزمون استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

 1. زبان و ادبیات فارسی
 2. معارف اسلامی
 3. هوش و استعداد
 4. مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 5. زبان انگلیسی
 6. ریاضیات و آمار
 7. مهارت های هفت گانه کامپیوتر

با توجه به اینکه برای بخش جزوات ای سوال همواره دید متفاوتی نسبت به دیگر سایت ها دارد و اصلا این ما بودیم که برای نخستین بار جزوات استخدامی را ارائه نمودیم برای آزمون جهاد دانشگاهی پیشنهاد ما مطالعه مجموعه جزوات در کنار نمونه سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی است چرا که معتقدیم تست زنی و مرور سوالات بدون دانش کافی و درک مفاهیم کاربردی هر درس کاری است بیهوده.


دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

بخش تخصصی سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی را نیز در صورت درخواست هر داوطلب برای رشته خود راه می اندازیم لذا هر فردی که به سوالات ت

خصصی رشته ای خاص نیاز دارد می تواند با اعلام نظر در انتهای همین بخش منابع تخصصی رشته خود را از ما درخواست نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در همین قسمت آنرا ارائه نمائیم.

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

ای سوال و ارائه کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی در  کشور

ای سوال اولین وبسایت استخدامی کاملا استاندارد در سراسر کشور می باشد که فعالیت خود در این زمینه را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده و تا به اینجا در سال ۱۳۹۸ توانسته با حمایت های شما خوبان در تمامی آزمون های استخدامی کنار باشد.تیم ای سوال تشکیل شده از تعداد زیادی افراد مجرب و با تجربه برای تولید یک مجموعه کامل و پشتیبانی محصولات و …… می باشد که تمامی تلاش خود را برای یک چیز بکار می گیرند و آن چیزی نیست جز موفقیت شما.یکی از نقاط قوت این مجموعه ارائه نمونه سوالات استخدامی تخصصی برای عناوین مختلف شغلی می باشد که تمامی آنها بر گرفته از آزمون های سالهای گذشته ( سوالات پر تکرار آزمون ) و نمونه سوالات کاملا جدید ( تولید شده توسط این وبسایت ) برای آزمون های پیش رو می باشد.شما می توانید با مطالعه دقیق بسته های ای سوال سطح علمی خود را تا حد امکان برای آزمون های مورد نظر بالا ببرید.برای دریافت این بسته قبل از هر چیزی به ریز محتویات آن توجه کنید که در ذیل می توانید آنها را مشاهده نمایید.

نتیجه گیری :

با تشکر فراوان از تمامی شما خوبان که تا به اینجای این مطلب با ما همراه بوده اید به جرات می توانیم خدمت شما عرض کنیم که کامل ترین مجموعه ممکنه سوالات اس

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی

تخدامی سازمان جهاد دانشگاهی را مشاهده نموده اید و مطمئنا با مطالعه آن می توانید گام خود را برای استخدام بلند و بلند تر بردارید.در ادامه و در بخش دیدگاه ها می توانید با ارسال نظرات خود ما را از کمی و کاستی ها با خبر کنید با تشکر از تمامی شما داوطلبین عزیز و با آرزوی موفقیت برای یکایک شما خوبان.

این بسته در تابستان سال ۱۳۹۹ جهت آزمون استخدامی جدید فراگیر دستگاه های اجرایی که به زودی برگزار خواهد شد آپدیت و مورد بازبینی قرار گرفت که امیدواریم بتواند به بهترین شکل ممکن شما را در راه استخدام کمک کند.

آپدیت سوالات استخدامی جهاد دانشگاهی در سال ۱۳۹۹

سوالات استخدامی سازمان جهاد دانشگاهی ارائه شده در سال ۹۹ در وبسایت ای سوال با اضافه شدن مجموعه درس نامه های عمومی مختص این آزمون آپدیت گردید لدا می توانید با دانلود این بسته بسیار کامل به موفقیت در این رقابت علمی بسیار امیدوارتر باشید.

وبسایت سازمان جهاد دانشگاهی

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
0 تومان
4.1
امتیاز 4.1 از 7 رای
content_copy 594 مگابایت
54335
29500 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 40 رای
content_copy ۶۱۰ مگابایت
90073
0 تومان
3.8
امتیاز 3.8 از 17 رای
content_copy 786 مگابایت
51913
29500 تومان
2.8
امتیاز 2.8 از 24 رای
content_copy 675 مگابایت
72694
29500 تومان
2.6
امتیاز 2.6 از 7 رای
content_copy 657 مگابایت
20619
24500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 720 مگابایت
3186