سوالات استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران

قیمت :
89500 تومان
20%
تخفیف هیجان انگیز برای شما
این محصول را فقط با 71600 تومان بخرید!
اعتبار باقیمانده این تخفیف
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قیمت :
71600 تومان
89500 تومان
71600 تومان
89500 تومان
ای سوال

 

منابع استخدامی شامل سوالات و درس نامه های شرکت صنایع پوشش ایران حاوی کامل ترین عناوین آزمون استخدامی این شرکت بوده که کاملا مطابق و منطبق با دفترچه آزمون استخدامی این شرکت تهیه و ارائه گردیده است تا داوطلبان این آزمون بتوانند با مطالعه این منابع به بالاترین سطح از آمادگی علمی دست یابند.
content_copy سوالات و جزوات منتشر شده ویژه آزمون شرگت صنایع پوشش ایران همگی توسط شرکت ایده آل و وبسایت ای سوال تهیه و منتشر شده و هر گونه کپی برداری از این منابع مورد پیگرد خواهد بود.

در مورد شرکت صنایع پوشش ایران چه می دانید ؟

این شرکت در مرداد ۵۲ با شماره ثبت ۹۸۲ در بخش مرکزی رشت شروع به فعالیت نمود. این شرکت یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های فعال در حوزه ریسندگی در خاورمیانه است. متاسفانه در جریان بارش سنگین برف در سال ۸۳ در گیلان و آسیب جدی به کارخانه و دستگاه ها این کارخانه به تعطیلی کشیده شده و واگذاری دستگاه ها و زمین کارخانه موجب بیکار شدن کارگران و کارخانه میشود. در جریان بازدید قوه قضاییه از کارخانه در سال ۱۳۹۹ حال به نظر می رسد در سال ۱۴۰۱ این کارخانه با جذب نیروی مورد نظر می تواند مجدد به اشتغال ۳ تا ۴ هزار نفر در رشت و حومه آن کمک کند.

محتویات مجموعه آزمون استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران

منابع آزمون استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران شامل سوالات و جزوات این آزمون است که ای سوال برای موفقیت داوطلبان عزیز تهیه نموده است.

امیدواریم با استفاده از این منابع بتوانید به بهترین شکل ممکن خود را برای این رقابت علمی آماده نمائید. در ادامه با مرور بخش های مختلف منابع ارائه شده بهتر آشنا خواهید شد.

سوالات استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران

 • درس زبان و ادبیات فارسی  / ۷۵۱ عدد
 • درس معارف اسلامی / ۶۵۲ عدد
 • درس زبان انگلیسی عمومی / ۵۴۹ عدد
 • درس اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی ، هوش و استعداد تحصیلی / ۹۱۷ عدد
 • درس فناوری اطلاعات (مهارت های اکسل، ورد و پاورپوینت / ۷۲۰ عدد

تمامی سوالات این بخش دارای پاسخ نامه بوده و به بهترین شکل می تواند شما را برای این آزمون استخدامی آماده نماید.

۳ / درس نامه های ویژه آزمون های استخدامی

 • درس نامه زبان و ادبیات فارسی
 • درس نامه معارف اسلامی
 • درس نامه زبان انگلیسی عمومی
 • درس نامه هوش و توانمندی های عمومی
 • درس نامه اطلاعات عمومی
 • درس نامه مهارت های کامپیوتر

درس نامه های ارائه شده توسط ای سوال برای آزمون های مختلف به شکلی ویژه تهیه و منتشر می شوند تا داوطلبان با بررسی و مطالعه آنها بتوانند به خوبی خود را آماده آزمون استخدامی مورد نظر نمایند. در مورد درس نامه های ارائه شده ویژه آزمون استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران نیز اوضاع به همین شکل بوده و ای سوال با بررسی این آزمون بهترین منابع ممکن را تقدیم شما نموده است.

تهیه کتاب آزمون های استخدامی

برای تهیه کتاب به صورت جاپ شده می توانید از کتاب های انتشارات نشر برتر استفاده نمائید. اگر چنانچه به منابع کامل ترین نیاز دارید می توانید از سوالات استخدامی ای سوال که تحت عنوان کتاب الکترونیکی ارائه شده است نیز دیدن نمائید.

حرف پایانی

امیدواریم توانسته باشیم با ارائه سوالات و درس نامه های مورد نیاز شما داوطلبان آزمون استخدامی شرکت صنایع پوشش ایران به خوبی در مسیر مطالعاتی شما عزیزان را همراهی نموده باشیم . ارزوی ای سوال موفقیت مخاطبان عزیز می باشد.

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 50تخفیف
47500 تومان
95000 تومان
content_copy 595 مگابایت
15461
75000 تومان
content_copy 580 مگابایت
4132
نظرات کاربران ( ۰ عدد )