ای-سوال ; اعتباری که با شما 8 ساله شد ( 1390-1398)

دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ( مناسب برای کلیه شرکت های پتروشیمی)

سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی

سوالات استخدامی پتروشیمی نام دیگر بسته کمک آموزشی ای سوال برای داوطلبان آزمون های استخدامی است تا بتوانند با دانلود و مطالعه این مجموعه به بهترین حالت از آمادگی علمی جهت موفقیت در رقابت استخدامی شرکت پتروشیمی دست یابند.ای سوال نامی آشنا در بین وبسایت های استخدامی و ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی است و این اعتبار و اعتمادی که وجود دارد را مرهون و مدیون تلاش چندین ساله تیم تولید محتوا و ارائه دهنده بسته های کمک آموزشی خود است که صادقانه و با هدف کمک به قشر جویای کار جامعه در تلاش هستند.

کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی کشور را از ما بخواهید …

به جرات مدعی هستیم همواره تلاش نموده ایم تا کامل ترین بسته ها را خدمت مخاطبان خود ارائه کرده ایم و قطعا محصول شرکت پتروشیمی نیز از این قاعده جدا نخواهد بود.ارائه نمونه سوالات استخدامی دوره های قبل شرکت پتروشیمی در کنار سوالات مهم سال های گذشته آزمون های دولتی به همراه پاسخ نامه از یک سو و تقدیم نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی از سویی دیگر سبب شده است تا بتوانیم قطع به یقین این بسته را کامل ترین مجموعه منابع استخدامی شرکت پتروشیمی بنامیم.

ما همواره در تلاش هستیم تا در کنار ارائه سوالات استخدامی به انتشار جزوات گزیده و مفید نیز بپردازیم چرا که معتقدیم مطالعه جزوات قبل از تست زدن می تواند به فهم هر چه بیشتر و عمیق تر مباحث کمک بزرگ و قابل توجهی نماید.

شما داوطلب گرامی اگر برای رشته ای خاص از آزمون شرکت پتروشیمی در حال آماده نمودن خود هستید می توانید بوسیله تماس با بخش پشتیبانی نسبت به درخواست منابع استخدامی پتروشیمی متناسب با رشته خود اقدام نمایید.

چرا باید برای آزمون های استخدامی سوالات استخدامی بخوانیم ؟

مطمئنا آشنایی با نمونه سوالات استخدامی سال های قبل هر ارگان می تواند گامی مهم در جهت آماده سازی علمی شما برای حضوری هر چه قدرتمندانه تر در یک آزمون استخدامی باشد.اینجاست که مطالعه نمونه سوالات استخدامی اهمیت خود را نشان می دهد.بدون هیچ تردیدی داوطلبانی که با مطالعه جزوات و سوالات مفید و استاندارد خود را مهیای حضور در جلسه آزمون نموده اند استرس کمتری داشته و با تعداد سوالات بیشتری از قبل آشنا خواهند بود.

پس مطالعه سوالات مرتبط با شرکت پتروشیمی را جدی گرفته و با دانلود این نمونه سوالات خود را برای موفقیتی بزرگ در یکی از بهترین ارگان های دولتی کشور آماده کنید.اما این مجموعه دارای چه عناوین و بخش هایی است ؟

منابع استخدامی شرکت پتروشیمی

محتویات سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی :

سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ای سوال از چند بخش اصلی تشکیل می شود که در ادامه به تشریح کامل آنها خواهیم پرداخت اما قبل از هر موردی توجه داشته باشید تمامی نمونه سوالات دارای پاسخ نامه بوده که در بخش دفترچه های فراگیر این پاسخ نامه تشریحی می باشد.

سعی خواهیم نمود در آپدیت های بعدی جزوات مرتبط با این محصول را بدون افزایش قیمت نهایی به آن اضافه نمائیم تا با درک هر چه بیشتر مباحث به آسانی تست زده و آماده حضور در جلسه آزمون شوید.

– سوالات استخدامی سال های قبل شرک پتروشیمی

این بخش مهم ترین قسمت از مجموعه استخدامی شرکت پتروشیمی خواهد بود که حاوی :

 • سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی رازی
 • سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز
 • سوالات استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی
 • سوالات استخدامی شرکت ملی گاز ایران
 • سوالات استخدامی شرکت گاز استانی
 • سوالات استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش
 • سوالات استخدامی شرکت ملی گاز پخش و پالایش نفت ایران

کلیه سوالات فوق دارای پاسخ نامه بوده و مطالعه دقیق و فهم سوالات را به همه خریداران پیشنهاد میکنیم چرا که معتقدیم تعداد بالایی از نمونه سوالات آزمون شما از این بخش طرح خواهد شد.

سخن مدیریت : بسته های استخدامی ای سوال دارای گارانتی و ضمانت کیفیت می باشند.

– سوالات عمومی شرکت پتروشیمی ( سوالات مهم سال های اخیر )

 1. سوالات درس معارف اسلامی ۴۵۰ عدد
 2. سوالات درس زبان انگلیسی ۵۰۰ عدد
 3. سوالات درس هوش و استعداد ۴۲۰ عدد
 4. سوالات درس زبان و ادبیات فارسی ۴۴۰ عدد
 5. سوالات درس آمار و ریاضیات ۵۳۰ عدد
 6. سوالات درس کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۴۸۰ عدد
 7. سوالات درس اطلاعات عمومی ۶۱۰ عدد

نمونه سوالات فوق از مهم ترین و پرطرح ترین سوالات عمومی آزمون های استخدامی سال های اخیر می باشند و درک و مطالعه دقیق آنها می تواند قبولی شما را تضمین نماید.کلیه سوالات عمومی ذکر شده دارای پاسخ نامه هستند.

– بخش جزوات عمومی مختص آزمون شرکت پتروشیمی

 • درس ادبیات فارسی و آیین نگارش  ۱۲۰ صفحه
 • درس اطلاعات عمومی ۱۵۰ صفحه
 • درس هوش و استعداد ۱۵ صفحه
 • درس معارف اسلامی ۵۰ صفحه
 • درس زبان انگلیسی ۱۳۵ صفحه
 • درس آمار و ریاضیات ۱۷۵ صفحه

معتقدیم تست زدن برای آزمون های استخدامی بدون مطالعه جزوات مرتبط کاری بیهوده است چرا که وقتی مبحثی را درک نکرده اید تست زدن و مطالعه سوالات عمق کافی برای ماندگار شدن در ذهن را نداشته و به زودی فراموش خواهد شد.

لذا مطالعه جروات استخدامی شرکت پتروشیمی را  که فعلا برای بخش عمومی در نظر گرفته ایم را از دست نداده و خود را آماده تر از دیگران در جلسه ببینید.

نتیجه گیری و سخن پایانی :

اگر چه پیش تر با ارائه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی برای شرکت های عسلویه،مارون،امیرکبیر و شیراز داوطلبان زیادی را آماده موفقیت نموده ایم اما این مجموعه می تواند برای تمامی آزمون های استخدامی پتروشیمی مفید بوده و به عنوان مرجع این بخش شناخته شود لذا در بخش یاد شده دیگر سوالات مرتبطی با عنوان شهرها و شرکت های مرتبط قرار داده نخواهد شد و تمرکز ما بر روی همین بخش معطوف شده تا هر بار با آپدیت و گنجاندن محتویاتی جدید و به روز به بهترین بسته ممکن دست یابیم.

وبسایت شرکت نفت و پتروشیمی

رای مدیریت
رای کاربران
[از تعداد : 0 متوسط امتیاز : 0]
ای سوال از آگهی تا استخدام با شماست ...

کتاب استخدامی تیکت پشتیبانی کانال تلگرام
نکات مهم در خرید از ای سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
 • شما می توانید محصولات خود را از بخش پیگیری خرید نیز دانلود نمائید.
 • لینک های دانلود شما تاریخ انقضاء نداشته و دائمی هستند.
 • محصولات ای سوال به جهت دارا بودن نماد دو ستاره دارای گارانتی عودت وجه می باشند.
نظرات شما را با گوش جان پذیراییم
 • نظرات ارسالی شما پس از تایید منتشر خواهند شد
 • نظرات حاوی افترا و تهمت منتشر نخواهند شد
 • لطفا نظرات خود را به زبان فارسی ارسال بفرمائید