سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان

سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان

سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات بخش خصوصی ۱۴۰۰

امروز و در این بخش از وبسایت ای سوال در خدمت شما داوطلبین آزمون های استخدامی شرکت ها خصوصی و دانش بنیان هستیم و مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان را برای شما در زیر به نمایش گذاشته ایم خدارا شاکریم که توانسته ایم بعد از شنیدن خبر استخدام این سازمان بسته های استخدامی مورد نظر شما داوطلبین را تولید نماییم.

در بسته ای که در زیر مشاهده خواهید نمود میتوانید دو بخش بسیار مهم را که تماما توسط تیم تولید محتوای این وبسایت پدید آمده است مشاهده نمایید.

محتویات مجموعه سوالات برق مخابرات بخش خصوصی ۱۴۰۰

١- سوالات استخدامی عمومی + پاسخنامه

٢- سوالات استخدامی تخصصی + پاسخنامه

تمامی بسته های وبسایت ای سوال بر اساس مواد اعلام شده آزمون های استخدامی تولید می شوند تا داوطلبین زمان خود را بیهوده صرف مطالعه دروس غیر ضروری نکنند این بدین معنی می باشد که با مطالعه دقیق نمونه سوالات استخدامی موجود در این بسته و با بالا بردن سطح علمی خود رقبای خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند تا به استخدام سازمان مورد نظر خود در بیایند.


بخش عمومی

سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان + پاسخنامه

 • نمونه سوال آمار و ریاضی ( ۴۷۳ عدد )
 • نمونه سوال کامپیوتر ( ۳۹۴ عدد )
 • نمونه سوال زبان انگلیسی ( ۴۱۳ عدد )
 • نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی ( ۵۱۲ عدد )
 • نمونه سوال احکام و معارف اسلامی ( ۵۲۷ عدد )
 • نمونه سوال هوش و استعداد تحصیلی ( ۵۳۱ عدد )
 • نمونه سوال مربوط به مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی ( ۴۳۱ عدد )

در این بخش نمونه سوالاتی برای داوطلبین قرار داده ایم که به جرات می توانیم بگوییم کامل ترین سوالات عمومی این عنوان شغلی میباشند سوالاتی که در آزمون های سالهای گذشته بسیار زیاد تکرار شده است.


بخش تخصصی

سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان + پاسخنامه

  • ۱۲۴ عدد سوال مدارهای الکتریکی
  • ۱۵۶ عدد سوال الکترونیک
  • ۱۴۹ عدد سوال سیستم های دیجیتال
  • ۱۱۴ عدد سوال الکترومغناطیس

نمونه سوالات تحصصی تولید شده تماما ویژه آزمون پیش رو در سال ٩٧ تولید شده اند و به هیچ عنوان برای آزمون های دیگر کاربرد آنچنانی نخواهد داشت همچنان در تلاشیم تا نمونه سوالاتمان را آپدیت نماییم تا شما خوبان از نمونه سوالات استخدامی بیشتری استفاده نمایید .


آزمون های استخدامی دانش بنیان که چند سالی است در کشور در حال برگزاری می باشد در سال ۱۴۰۰ خواهان جذب نیرو می باشد این آزمون در  شاخه های اعلام شده برگزار میشود این سازمان در پایان آزمون کتبی از بین افراد واجد شرایط انها را به استخدام خود در می آورد تا کمبود خود از نسروی انسانی در بخش های اعلام شده را جبران نماید.

ای سوال با بررسی چندین ساله آزمون های استخدامی می تواند با ارائه کامل ترین و مفیدترین نمونه سوالات استخدامی در قالب بسته های مدون مسیر موفقیت شما را آسانتر و هموارتر گرداند.امیدواریم بسته های موجود را دانلود و با ارتقاء سطح علمی خود در بخش های تخصصی و عمومی بتوانید به راحتی به نمونه سوالاتی که طرح می شوند پاسخ دهید.

دانلود سوالات استخدامی مهندسی برق مخابرات شرکت های دانش بنیان

۱۰۱۰۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
75000 تومان
content_copy 814 مگابایت
23100
75000 تومان
content_copy ۶۱۸ مگابایت
25292
81000 تومان
content_copy 700 مگابایت
69264
نظرات کاربران ( ۰ عدد )