سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش

قیمت :
49500 تومان
قیمت :
49500 تومان
style="display: none !important;"
0
امتیاز 0 از 0 رای
سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش

سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش + پاسخ نامه تمامی بخش ها

سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش نام دیگر مجموعه ای است که ای سوال جهت آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان این آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۱ برای شما آماده نموده است که امیدواریم مورد استفاده و رضایت شما عزیزان واقع شود.در تمامی سوالات پاسخ نامه را لحاظ نموده ایم و سعی خواهیم نمود تا با ارائه جزوات استخدامی بر هر چه پربار تر شدن این محصول بکوشیم.اگرچه قبل تر مجموعه ای کامل سوالات استخدامی مهندسی عمران را برای داوطلبان آزمون های استخدامی منتشر نموده ایم اما حال این مجموعه را ویژه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه کرده ایم تا بوسیله آن بتوانید به بالاترین سطح از آمادگی علمی دست یابید.

بسته مهندسی عمران آموزش و پرورش یکی از ویژه ترین محصولات ای سوال است چرا که در ارائه این محصول تلاش نموده ایم تا با ارائه دروس تخصصی و عمومی به همراه پاسخ نامه از جمیع جهات نیازهای شما داوطلب گرامی را پوشش دهیم چرا که برای معتقدیم ارائه ناقص این مجموعه به سردرگمی های شما برای مطالعه منابع استاندارد خواهد افزود،لذا تیم تولید محتوای سوالات استخدامی ای سوال به واسطه سال ها تلاش و کسب تجربه بهترین انتخاب جهت خرید و دانلود نمونه سوالات استخدامی این بخش است.

لازم به ذکر است شما می توانید با دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بخش عمومی نیز خود را به بالاترین سطح از آمادگی علمی برسانید.

مجموعه مهندسی عمران آموزش و پرورش یه پکیج ویژه است اما چرا ؟

سوالات تخصصی شامل تمامی دروس مهم این خوشه شغلی اعم از استاتیک و مقاومت مصالح ، طراحی اجرای ساختمان های فلزی و بتنی ، اصول نقشه کشی و رسم آن به کمک کامپیوتر ، تکنولوژی کارگاه قالب بندی و آرماتور ، نقشه برداری ساختمان

و در دروس عمومی نیز زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندیهای عمومی محتویات این بسته می باشد.

تمامی منابع و دروس ذکر شده به همراه پاسخ نامه بوده و تعداد سوالات آنها نیز تا حد ممکن بالا در نظر گرفته شده اند.دروس تخصصی و عمومی این مجموعه با توجه به اعلام آموزش و پرورش و سازمان سنجش انتخاب شده اند و در تهیه این مجموعه توجه و تمرکز ما روی آزمون های گذشته آموزش و پرورش بوده است و سعی نموده ایم تا با بررسی سوالات استخدامی سنوات قبل از مهم ترین و تاثیرگذار ترین منابع استخدامی این آزمون استفاده نمائیم.

سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش

سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش ( بخش تخصصی )

 • ۲۰۷ سوال استاتیک و مقاومت مصالح + پاسخ تشریحی
 • ۲۱۴ سوال درس طراحی و اجرای سازه های بتی و فلزی
 • ۵۳ سوال تکنولوژی کارگاه قالب بندی و آرماتور + جواب
 • ۱۵۸ سوال نقشه برداری ساختمان + جواب
 • ۵۲ سوال اصول نقشه کشی و رسم آن به کمک کامپیوتر + جواب

دروس فوق با توجه به آگهی استخدامی آموزش و پرورش انتخاب شده اند و در ۳ درس استاتیک و مقاومت مصالح و ساختمان های فلزی و بتنی پاسخ نامه تشریحی را ارائه داده ایم و دروس دیگر پاسخ نامه تستی دارند.


سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش ( بخش عمومی )

 • ۷۱۲ سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخ نامه
 • ۸۱۹ سوال زبان انگلیسی عمومی + پاسخ نامه
 • ۷۹۱ سوال ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخ نامه
 • ۷۵۱ سوال اطلاعات عمومی + پاسخ نامه
 • ۸۴۲ سوال هوش و توانمندیهای عمومی + پاسخ نامه
 • ۹۱۲ سوال معارف اسلامی + پاسخ نامه
 • ۷۶۰ سوال فناوری اطلاعات + پاسخ نامه

مجموعه سوالات عمومی آموزش و پرورش تهیه شده از نمونه سوالات استخدامی پرتکرار و مهم این ارگان در سال های اخیر می باشد که به همراه پاسخ نامه هستند.


همانطور که مشاهده فرمودید سوالات تخصصی و عمومی مهندسی عمران آموزش و پرورش در دو بخش عمومی و تخصصی ارائه شده است.در ادامه به تشریح دفترچه سوالات استخدامی این ارگان که در سال های اخیر در کشور برگزار شده اند خواهیم پرداخت

دفترچه سوالات سال های قبل + پاسخ نامه

 • اصل دفترچه عمومی آزمون های فراگیر دستگاه های اجرایی سال های ۹۴ -۱۴۰۰ ( ۸ دوره آزمون ) به همراه پاسخ نامه
 • اصل دفترچه عمومی استخدامی آموزش و پرورش برگزار شده سال های ۹۵-۱۴۰۰ ( ۵ دوره آزمون ) به همراه پاسخ نامه

موفقیت منابع می خواهد اما …

بدون شک موفقیت در آزمون های علمی مانند آزمون مهندسی عمران آموزش و پرورش بدون مطالعه منابع استاندارد که بهترین آنها نمونه سوالات آزمون های سال های قبل است میسر و ممکن نخواهد بود، ای سوال با علم به این موضوع تلاش نموده بهترین و استانداردترین نمونه سوالات و درس نامه های موجود را برای شما یکجا در قالب بسته سوالات عمران آموزش و پرورش ارائه و منتشر نماید.

سخن پایانی

بدون شک ای سوال کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش را برای موفقیت شما ارائه نموده که با مطالعه این بسته قطعا موفقیت از آن شما خواهد بود.

انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

۴۹۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
64000 تومان
2.7
امتیاز 2.7 از 6 رای
content_copy 515 مگابایت
22538
59500 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 26 رای
content_copy 574 مگابایت
20277
44100 تومان
3.1
امتیاز 3.1 از 58 رای
content_copy 575 مگابایت
63745
% 80تخفیف
19000 تومان
95000 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 3 رای
content_copy ۵۶۰ مگابایت
18195
49500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 712 مگابایت
2452
49500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 514 مگابایت
3390