ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

شرایط استخدام وزارت بهداشت | آزمون سال 95

ای سوال

شرایط استخدام وزارت بهداشت

شرایط استخدام وزارت بهداشتضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبین آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در این قسمت شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۵ را برای شما درج نموده ایم که برداشتی از آخرین آزمون برگزار شده وزارت بهداشت می باشد.آگهی استخدام این وزارتخانه در سال ۹۵ طی روزهای آینده منتشر خواهد گردید و ما به محض انتشار شرایط استخدام وزارت بهداشت و تغییرات در بند های شرایط وزارت بهداشت را در این قسمت منظور خواهیم کرد.پس میتوانید با مراجعه به وب سایت ای سوال و مطالعه شرایط استخدام وزارت بهداشت، از آخرین تغییرات آن با خبر شوید.در ادامه این شرایط را برای شما ذکر می کنیم که بر اساس آزمون های قبلی این وزارتخانه می باشد.

دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت

آخرین اخبار استخدام وزارت بهداشت

شرایط استخدام و شرکت در آزمون وزارت بهداشت

شرایط عمومی به شرح زیر می باشد، توجه نمایید که این شرایط می تواند بسته به نظر مسئولین این وزارت خانه در آزمون سال ۹۵ تغییر کند.

  • نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
  • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
  • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
  • تابعیت نظام جمهوری اسلامی‌ایران.
  • تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی‌کشور مصرح در قانون اساسی.

شرایط اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت بهداشت

شرایط استخدام وزارت بهداشت به صورت اختصاصی به شرح زیر است که می تواند بسته به نظر مسئولین بند های آن تغییر یابد.

  • سطح اول

در سطح اول برای استخدام وزارت بهداشت داوطلب می بایست حتما دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشد.نکته قابل اشاره این است که سربازان نظام وظیفه می بایست گواهی خدمت از واحد مربوطه را ارائه نمایند.علاوه بر این دانشجویان می بایست گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مربوطه را ارائه نمایند.

  • سطح دوم

در سطح دوم داوطلبین می بایست دارای مدرک کارشناسی و یا معادل آن مانند علوم حوزوی باشند.

  • سطح سوم

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و یا معادل آن (علوم حوزوی).

  • سطح چهارم

دارا بودن مدرک دکترا و دکترای تخصصی و یا معادل آن (علوم حوزوی)

توجه مهم

داوطلبین و افراد جویای کار توجه داشته باشند که هنوز اگهی استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۵ منتشر نشده است و این شرایط صرفا با توجه به استخدام های قبلی این وزارتخانه درج گردیده است و شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۵ هنوز نا مشخص می باشد.

شرایط استخدام وزارت بهداشتضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبین آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در این قسمت شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال 95 را برای شما درج نموده ایم که برداشتی از آخرین آزمون برگزار شده وزارت بهداشت می باشد.آگهی استخدام این وزارتخانه در سال 95 طی روزهای آینده منتشر خواهد گردید و ما به محض انتشار شرایط استخدام وزارت ...