ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

شرکت نفت ( آشنایی با شرکت نفت )

شرکت نفت و آشنایی با این سازمان دولتی

ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما کاربران عزیز ای سوال در این بخش از وبسایت با شما هستیم تا تمامی بخش های شرکت نفت را برای شما توضیح دهیم و با تمامی بخش های آن شما را آشنا سازیم. شرکت نفت که به اختصار به آن nioc می گویند یکی از بخش های مهم در کشور می باشد. این سازمان به زبان انگلیسی می توان National Iranian Oil Company اینگونه خوانده می شود. اگر بخواهیم در یک خط وظایف آنها را نام ببریم می توانیم بگوییم که : اکتشاف و تولید نفت خام ، گاز طبیعی و میعانات گازی ، حفاری و توسعه مخازن هیدروکربوری

مرتبط است با نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت

همانطور که مستحضر می باشید بعد از ملی شدن نفت شرکت نفت هم در سال ۱۳۲۷ تاسیس شده بود و این نام جایگزین شرکت نفت ایران و انگلیس شد. یکی از مهمترین بخش های کشور عزیزمان ایران همین سازمان نفتی وی بوده که ظرفیت تولید بالغ بر ۴ میلیون بشکه را در روز دارد و می تواند بودجه بیشتر کشور را تاسیس نماید. شرکت نفت توانایی تولید ۷۵۰ میلیون متر مکعب گاز طبیعی را دارد. از ۵۰۰۰ سال پیش نفت خام مورد استفاده قرار می گرفت اما تنها برای استفاده از روشن نگه داشتن مشعل بود و در جنگ ها استفاده بسیار زیادی از آنها می شد.

ساختار سازمانی شرکت ملی نفت ایران:

مجمع عمومی بالاترین رتبه برای تصمیم گیری در شرکت ملی نفت می باشد حال مجموعه عمومی شامل افرادی همچون ریاست جمهور ، معاون ریاست جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، وزرای نفت ، نیرو ، صنایع و معادن ، کار و امور اجتماعی ، و امور اقتصادی و دارائی می باشند.

از مهمترین وظایف هیئت مدیره

  • به تصویب رساندن برنامه های عملیاتی شرکت در چارچوب خط مشی کلی مصوب مجمع عمومی
  • به تصویب رساندن معاملات و اجازه انغقاد قراردادهای نفتی در کشور
  • تنظیم بودجه برای شرکت ملی نفت

همانطور که مستحضر می باشد ای سوال وبسایتی می باشد که تمامی بخش ها و نمونه سوالات استخدامی سازمان های مختلف را مورد بررسی خود قرار داده است تا شما بتوانید اطلاعات عمومی خود در هر زمینه ای بالا ببرید. اما ای سوال نمونه سوالی راجع به شرکت نفت را در سال ۹۷ برای شما خوبان تولید نموده است که می تواند کمک کننده بسیار خوبی برای شما در اینآزمون استخدامی باشد و با مطالعه آنها می تواند گام بلندی به سوی استخدامی در این سازمان بردارید.

ای سوال همواره در تلاش است تا شما داوطلبان آزمون های استخدامی از بهترین منابع استخدام استفاده نماید زیرا موفقیت شما سربلندی ماست.

شرکت نفت و آشنایی با این سازمان دولتی ضمن عرض سلام خدمت یکایک شما کاربران عزیز ای سوال در این بخش از وبسایت با شما هستیم تا تمامی بخش های شرکت نفت را برای شما توضیح دهیم و با تمامی بخش های آن شما را آشنا سازیم. شرکت نفت که به اختصار به آن nioc می گویند یکی از بخش های ...
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
نظرات کاربران ( ۰ عدد )