clear
notifications_none

صدور مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴

ای سوال

مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴

صدور مجوز استخدام آموزش و پرورش 94

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ که در شنیده های قبل قرار بود در تابستان ۹۴ برگزار گردد به اطلاع میرساند به نقل از وزیر محترم آموزش و پرورش که تلاش این وزارتخانه را برای کسب مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ در ۶ ماه گذشته تشریح میکردند ادامه دادند که پس از تلاش های مکرر ۶ ماهه بالاخره در روز گذشته دوشنبه این مجوز کتبی دریافت گردید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اولویت فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی ۹۴

ایشان در ادامه صحبت های خود اولویت فرزندان فرهنگیان را در این آزمون خاطرنشان کردند و گفت این درخواست فرزندان فرهنگیان بود که در این دولت محقق گردید.در ادامه مبحث اولویت آقای وزیر به اولویت مربیان پیش دبستانی که در آموزش و پرورش خدمت کرده اند نیز اشاره نمود و این عزیزان را نیز با خبری خوب خوشحال نمود.

افزایش بودجه آموزش و پرورش در سال جدید

وزیر محترم آموزش و پرورش پس از خبر مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ و اولویت فرزندان فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی به افزایش بودجه آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و ادامه داد که بودجه آموزش و پرورش در سال جاری ۲۳ درصد افزایش می یابد.

فانی ادامه این معنی این افزایش اعتبار در آموزش و پرورش که ۲ برابر افزایش بودجه کل کشور است این است که دولت تدبیر و امید در راستای تحقق حقوق فرهنگیان مصمم و جدی است.

نکته مهم ای -سوال : ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شما داوطلبان گرامی شرکت در آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ مفتخریم کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را خدمت شما خوبان ارائه کرده و قدمی هر چند کوچک در راه افزایش توان علمی شما برای شرکت در این آزمون برداریم  و امیدواریم که وبسایت ای-سوال بتواند برای شما داوطلبان آزمون های استخدامی مفید واقع گردد.

مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ که در شنیده های قبل قرار بود در تابستان ۹۴ برگزار گردد به اطلاع میرساند به نقل از وزیر محترم آموزش و پرورش که تلاش این وزارتخانه را برای کسب مجوز استخدام آموزش و پرورش ۹۴ در ۶ ماه گذشته تشریح میکردند ادامه ...