با سلام و عرض ادب

عضویت vip همواره مورد توجه بعضی از خریداران است،در ای سوال اگر تعداد دانلودی که انجام میدهید بالا است می توانید بوسیله عضویت vip و دریافت یک کد تحفیف دائمی و نامحدود از ما برای همیشه محصولات ای سوال را با ۵۰ درصد تخفیف ویژه خریداری نمائید.

عضویت vip برای چه کسانی مناسب است ؟

این عضویت برای افرادی مناسب است که تعداد دانلودهایشان بالاست،برای مثال دارندگان کافی نت ها و مراکز کاریابی که دفعات دانلودشان به مراتب بالاتر از کاربران عادی است و هر فردی که می خواهد به هر دلیلی مجموعه های سایت را در حجم و تعداد بالایی در اختیار داشته باشد می تواند با ثبت نام در این عضویت ویژه از تخفیف نامحدود ۵۰ درصدی ای سوال بهره مند شود.

محدودیت عضویت vip

این عضویت یکساله بوده اما در تعداد و حجم دانلود محدودیتی ندارد و اعضای vip می توانند به صورت از تاربخ عضویت به مدت یکسال برای تمامی محصولات ای سوال از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی ما بهره مند شوند.

هزینه عضویت vip

با توجه به حجم محصولات ای سوال که رقم نهایی این محصولات بدون تخفیف را بسیار بالا می برد ما برای یکسال عضویت ویژه مبلغ ۵۰ هزار تومان را در نظر گرفته ایم و شما می توانید از لینک زیر اقدام به تهیه کد تخفیف یکساله ویژه نمائید و از این پس کلیه خریدهای خود از ای سوال با ۵۰ درصد تخفیف ویژه تهیه نمائید.

لازم به ذکر است کد تخفیف ۵۰ درصدی یکساله که روی تمامی محصولات ای سوال قابل اعمال است پس از پرداخت هزینه عضویت تقدیم شما می گردد.