نیروی دریایی ارتش ( آشنایی با نیروی دریایی ارتش )

0
امتیاز 0 از 0 رای

نیروی دریایی ارتش و آشنایی با این نهاد دولتی کشور

نیروی دریایی ارتش

مقدمه ای بر نیروی دریایی ارتش

ضمن عرض سلام خدمت تمامی شما کاربران عزیز وبسایت ای سوال ، در این بخش با شما هستیم تا مختصری درباره نیروی دریایی ارتش کشور عزیزمان ایران برای شما توضیح دهیم . همانطور که مستحضر می باشید در کشور ما نیروی چهارگانه ای وجود دارد که یکی از این ها نیروی دریایی ارتش می باشد که از اهمیت بسیار بالایی در هر کشور و کشور ما برخوردار می باشد. این سازمان مسئولیت سنگینی را بر عهده دارد و مهم ترین آنها حراست و حفاظت از آب های سرزمینی می باشد.

مرتبط است با نمونه سوالات استخدامی نیروی دریایی ارتش

[phoe-icon name=”fa-anchor”]نیروی دریایی ارتش و تاریخچه آن

همانطور که مستحضر هستید ایران یکی از کشور های بسیار مهم در بین دریاداران می باشد به گونه ای که می تواند چند کشور بزرگ را از راه دریا بهم متصل کند. در دوران قاجارای ها توجه بسیار زیادی به نیروی دریایی نشد اما در دوران پادشاهی ناصرالدین شاه به گشتردهکردن این نیرو توانست یک کشتی ۶۵۰ تنی خریداری کند که در زمان خود بسیار پیشرفته و از دستگاه هایی همچون توپ کروپ برخوردار بودند. با گذشت زمان و پیشرفته شدن علم تا بحال رسیده ایم به جایگاهی که بعد از انقلاب توانسته ایم کسب نماییم.

[phoe-icon name=”fa-anchor”]نیروی دریایی ارتش بعد از انقلاب

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحولات بسیار عظیم و گسترده ای صورت گرفتو این سازمان دست به خود کفایی زد به گونه ای که با تاسیس دانشگاه علوم دریایی اما خمینی ( ره ) اعزام دانشجو به خارج از کشور را متوقف کردند و دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج کشور را داشتند باید در دانشگاه اما خمینی ادامه تحصیل می دادند. این داشنگاه از همان شروع تاسیس از رشته هایی همچون ناوبری و فرماندهی کشتی، الکترونیک و مخابرات دریایی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک دریایی، رشته مدیریت و کمیسر دریایی پشتیبانی می کردند.

با آغاز جنگ بی کور عزیزمان ایران و کشور عراق نیروی دریایی توانست جلوی تمامی حملات احتمالی این کشور را بگیرد و به هیچ عنوان از سوی آن کشور غافلگیر نشد . اما در ادامه این ایارن بود که در ۱۷ آذر سال ۵۹ با حمله دریایی توانست سکو های نفتی البکر ، الامیه و غرق محاصره کامل دریایی تمامی بنادر از جمله فاو ، ام القصر و … را منهدم و بر عهده بگیرد.

[phoe-icon name=”fa-anchor”]جهت قبولی در آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش باید چه منابعی را مورد مطالعه خود قرار دهیم ؟؟

وبسایت ای سوال یکی از معتبر ترین وبسایت های استخدامی کشور می باشد که مطمئنا تمامی افراد داوطلب آزمون های استخدامی با آن آشنایی لازم را دارند. تیم تولید محتوای در ۶ سال گذشته توانسته تا به امروز تمامی نمونه سوالاتی استخدامی تمامی ارگان های و سازمان های دولتی را برای شما تولید و منتشر نماید .

تنها هدفمان موفقیت شما در آزمون های استخدامی می باشد که تنها و تنها می توانیم این راه بزرگ را با منتشر نمودن نمونه سوالات استخدامی مهم و معتبر طی نماییم.حال تیم تولید محتوای ما با بسته ای که برای شما داوطلبان عزیز تولید نموده است به جرات خدمت شما عرض می کند با مطالعه دقیق این بسته می توانید راه خود را بسیار هموار تر نمایید و تنها و تنها به استخدام در این سازمان بی اندیشید.

نیروی دریایی ارتش

نیروی دریایی ارتش و آشنایی با این نهاد دولتی کشور مقدمه ای بر نیروی دریایی ارتش ضمن عرض سلام خدمت تمامی شما کاربران عزیز وبسایت ای سوال ، در این بخش با شما هستیم تا مختصری درباره نیروی دریایی ارتش کشور عزیزمان ایران برای شما توضیح دهیم . همانطور که مستحضر می باشید در کشور ما نیروی چهارگانه ای وجود دارد که ...
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
3
امتیاز 3 از 22 رای
content_copy
27821
3
امتیاز 3 از 2 رای
content_copy
311
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
788
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
432
2.7
امتیاز 2.7 از 3 رای
content_copy
934