کانال تلگرام ای-سوال

3
امتیاز 3 از 2 رای
ای سوال

کانال تلگرام ای سوال راهی بهتر برای آگاهی از اخبار استخدامی

امروزه اهمیت استفاده از ابزار اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و وبشایت ای سوال نیز با علم به این موضوع سعی در استفاده مطلوب از این امکانات دارد.

کانال تلگرام ای-سوال ارائه دهنده تخفیفات ویژه که با عضویت در آن می توانید ضمن دریافت آخرین اخبار استخدامی در هزینه های خرید سوالات نیز شامل تخفیف شوید.

این کانال به هیچ وجه هیچ گونه تبلیغی را برای شما ارسال نکرده و ما هیچ گونه مزاحمتی را برای شما ایجاد نمی کنیم.این تخفیفات در قالب کدهایی ارائه می گردند که در هنگام خرید می بایست آنها را وارد نمائید.

برای مثال در ماه مبارک رمضان با کد ramazan99 تخفیف ۲۵ درصدی شامل حال خریداران گردید که عده زیادی از آن استفاده نمودند.

در زمستان ۹۸ کد تخفیف فعال که در سراسر این فصل و به خصوص در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مورد استقبال قرار گرفت نیز کد تخفیف ۲۰ درصدی esoalwinter بود.

تخفیفات ویژه در کانال تلگرام  ای-سوال

آخرین اخبار و نمونه سوالات استخدامی سایت در کانال تلگرام منتشر گشته و با عضویت شما نیاز نخواهید داشت تا هر روز پیگیر این اخبار باشید لذا به راحتی با عضویت در این کانال می توانید روزانه به جدیدترین اخبار استخدامی و نمونه سوالات مهم آن دسترسی پیدا کرده و هیچ خبری را از دست ندهید.

https://telegram.me/esoal

کانال تلگرام ای سوال راهی بهتر برای آگاهی از اخبار استخدامی امروزه اهمیت استفاده از ابزار اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و وبشایت ای سوال نیز با علم به این موضوع سعی در استفاده مطلوب از این امکانات دارد. کانال تلگرام ای-سوال ارائه دهنده تخفیفات ویژه که با عضویت در آن می توانید ضمن دریافت آخرین اخبار استخدامی در هزینه های خرید ...
3
امتیاز 3 از 2 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
5093
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
2938
نظرات کاربران ( ۰ عدد )