دانلود سوالات استخدامی-ای سوال
1390-1396 اعتباری که با شما شش ساله شد


logo-samandehi

6th-Iran-Web-Festivalاستخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ (نتایج اعلام شد)

 استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ (زمان اعلام نتایج آزمون ۹۵)

استخدام آموزش و پرورشبا سلام و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از این پس کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام آموزش و پرورش را در این بخش خدمت شما خوبان ارائه خواهیم نمود.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش


?۶ دی ماه ۹۵

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان به اطلاع می رسانیم نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ اعلام گردید.از لینک زیر می توانید نسبت به نتایج و مشاهده آن اقدام بفرمائید.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی اموزش و پرورش ۹۵


?۱ دی ماه ۹۵

اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش ظرف ۲-۳ روز آینده

سید حسن حسینی مدیر کل امور ادارای وزارتخانه با اعلام جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نمود ظرف ۲-۳ روز آینده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شرایط آن اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش ۳ برابر ظرفیت را به آموزش وپرورش اعلام می‌کند، البته کسانی نمره حد نصاب را در آزمون داشته باشند؛ یعنی در هر شغل-محلی نباید پایین‌ترین نمره از ۵۰ درصد بالاترین نمره، پایین‌تر باشد. به طور مثال اگر بالاترین نمره ۸۰ باشد، تمام کسانی که می‌خواهند معرفی شوند؛ نمره آنها باید از ۴۰ بالاتر باشد. زیر ۴۰ باشد به عنوان قبول شده محسوب نمی‌شوند و مردود هستند.


?۲۱ آذر ۹۵

اخبار استخدام آموزش و پرورش

شنیده ها حاکی از این است که زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ نهایتا آخر آذرماه سال جاری می باشد.در همین خصوص

معاون آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت که آخر آذرماه زمان اعلام نتایج این آزمون خواهد بود اما تیم ای-سوال تصور میکند این زمان احتمالا تا اواسط دی ماه به درازا خواهد کشید و به احتمال قوی کمی تاخیر تا اعلام قطعی نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود خواهد داشت.


?۲۶ آبانماه ۹۵

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

ضمن آرزوی موفقیت برای شما دواطلبان گرامی به اطلاع می رساند کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام آموزش و پرورش در همین صفحه منتشر خواهد شد.

در مورد زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ باید خدمت شما عرض کنیم طبق روال گذشته مدت ۱ الی ۲ ماه طول خواهد کشید تا نتایج اعلام گردد اما به زودی می بایست شاهد اعلام و اخبار مرتبط از طرف مسئولین امر باشیم. تیم ای سوال برای همه شما آرزوی موفیت و کامیابی در تمامی مراحل زندگی دارد.


?۱۰ آبانماه ۹۵

اطلاعیه پرینت کارت و زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش می‌رساند، آزمون مذکور با توجه به خوشه‌های شغلی انتخابی داوطلبان بر حسب مورد، صبح و یا عصر روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ در مراکز استان و برخی از شهرستانها برگزار خواهد شد. اطلاعیه این سازمان درخصوص تاریخ پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون و همچنین شهرستانهای محل برگزاری آزمون در هفته نامه پیک سنجش مورخ ۹۵/۸/۱۰ و ۹۵/۸/۱۷ و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور درج خواهد شد.


?۱۸ مهر ۹۵

انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

جهت دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ اینجا کلیک نمائید


۱۳ مهر ماه ۱۳۹۵

آخرین اخبار حکایت از آغاز روند ثبت نام در ۱۷ مهر ماه دارد

به گزارش ایسنا رسول پاپایی معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش طی صحبت های خود اعلام داشت که ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش از روز ۱۷ مهرماه ۹۵ آغاز خواهد شد و طی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ تعداد ۱۰ هزار نفر جذب خواهند شد.

مشاهده متن کامل این خبر در اینجا


? ۱۰ مهر ماه ۹۵

شرایط استخدام آموزش و پرورش که قرار بود امروز از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع عموم برسد به چهار روز دیگر موکول و مقرر شد در روز ۱۴ مهر از طریق وبسایت سازمان سنجش آموزش این اطلاعیه در قالب شرایط استخدام آموزش و پرورش به اطلاع مردم عزیز کشور برسد


سوالات استخدامی آموزش و پرورش

?۲۱ شهریور ۹۵

آگهی جدید سازمان سنجش + اعلام تعداد و روز آزمون استخدام آموزش و پرورش ۹۵

بنابر اعلام سازمان سنجش که طی اطلاعیه ای در روز ۲۱ شهریور ۹۵ منتشر گردید آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۹۵ با جذب ۱۰ هزار نفر برگزار خواهد شد.البته در این اطلاعیه موارد دیگری نیز ذکر شده است که می توانید در اینجا مشاهده نمائید اما این اطلاعیه گزیده اش این بود که استخدام آموزش و پرورش آبانماه برگزار خواهد شد.


?۲ شهریور ۹۵

آموزش و پرورش در پاییز ۹۵ استخدام ۱۰ هزار نفری خواهد داشت

طبق اخبار رسیده به زودی وزارت آموزش و پرورش با آگهی نمودن استخدام آموزش و پرورش نسبت به برگزاری آزمون استخدامی خود اقدام خواهد نمود و در این آزمون تعداد ۱۰ هزار نفر را به جذب خود در خواهد آورد.جهت مشاهده اخبار کامل مربوط به این مسئله با ما همراه باشید.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

?۶ تیر ۹۵

تکذیب خبر استخدام که در شبکه های مجازی پخش شده است

به گزارش ایرنا و به نقل از ای-سوال به تازگی خبری مبنی بر استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ و تابستان در شبکه های مجازی پخش گردید که به همراه مراحل ثبت نام و شماره حساب به کاربران ارائه گردید که با موضع گیری و اطلاع رسانی سازمان تکذیب شد.لذا از کاربران و داوطلبان گرامی جدا خواهشنمدیم تنها به سایت آموزش و پرورش مراجعه نموده و به شایعات توجه نفرمایند تا خدایی ناکرده حقی از کسی ضایع نشود.

—————————————————————————

? ۱۸ خرداد ۹۵

احتمال جذب ۵ هزار نفری آموزش و پرورش در استخدام ۹۵

شرح کامل خبر در اینجا

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

? ۲۸ اردیبهشت ۹۵

برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ به سازمان مدیریت اعلام نیاز شده است.

محمد بطحایی معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگویی اعلام کرد برای استخدام سال ۹۵ آموزش و پرورش به سازمان مدیریت اعلام نیاز صورت گرفته و ما به سازمان مدیریت در مورد نیاز جهت برگزاری آزمون استخدامی اطلاع رسانی های لازم را انجام داده ایم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده و همچنان منتظریم.

بطحایی در مورد توضیع شیر در مدارس نیز اضافه نمود که بدلیل عدم ابلاغ بودجه هنوز امکان بحث در این باره ممکن نیست و باید منتظر ابلاغ بودجه بمانیم.

———————————————————————————————

? خبر اردیبهشت ۹۵

استخدام آموزش پرورش سال ۹۵ | آخرین خبرها

در اینجا با شما هستیم با آخرین خبرهای اعلام شده برای استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵ که مهمترین خبرها را ذکر خواهیم کرد.طی خبری که در ۵ اردیبهشت اعلام شد سرپرست دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد که آزمون استخدامی آموزش پرورش در سال ۹۵ برگزار خواهد شد که حداقل تعداد ۵ هزار نفر جذب این وزارتخانه می شوند.ایشان دراین مورد اشاره کردند که ظرفیت جذب افراد در امسال ۱۲ هزار نفر است که که بخشی از این تعداد از طریق آزمون استخدامی و بخش دیگر از طریق آزمون سراسری جذب خواهند شد.چند روز بعد خبر تازه ای منتشر شد مبنی بر استخدام ۲۰ هزار نفری آموزش و پرورش در سال ۹۵ که بر اساس همین خبر تعداد ۱۰ هزار نفر این افراد قرار است از طریق آزمون استخدامی جذب شوند.علی اصغر فانی در این باره اشاره کرد:درخواست برگزاری آزمون استخدامی و جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارسال کرده‌ایم و در تلاش هستیم در صورت تصویب نهایی آن زودتر از سال گذشته این آزمون برگزار شود.

محمد فاضل هم روز بعد این خبر را تایید کرد و از پیگیری جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون خبر داد.ایشان البته خبرهای قطعی مبنی بر برگزاری این آزمون را رد کردند ولی از پیگیری جهت جذب نیروی انسانی و اخذ مجوز خبر دادند.ایشان درباره مجوز استخدام آموزش پرورش سال ۹۵ اشاره کردند: در صورتی که مجوز نهایی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی صادر شود در آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیقی انجام  و به طور دقیق سهمیه برای هر استان در رشته و شاخه‌های مختلف تعیین می‌شود.همچنین ایشان در خبری دیگر اعلام کردند که به مجرد دریافت مجوز، آزمون استخدامی برگزار خواهد شد که البته آن دسته از نیروهایی که سابقه فعالیت در آموزش و پرورش را دارند در اولویت خواهند بود.


سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

? خبر فروردین ۹۵

استخدام جدید آموزش پرورش در سال ۹۵

طی خبر هایی که اعلام شد زرافشان معاون آموزش و پرورش اعلام کرد که ۱۷ هزار استخدامی جدید در سال ۹۵ جذب مدارس کشور خواهند شد.ایشان درباره جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان خبر داد.ایشان در اینباره اشاره کردند که تمام تلاش بر این است که تا مهر ۹۵ این ۱۷ هزار نفر در مدارس مشغول به کار شوند.این هفده هزار نفر به تفکیک شامل دوازده هزار نفر از اولین گروه فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به همراه ۵ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد این دانشگاه شده اند است.از طرف دیگر معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش هم از وارد شدن دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به سیستم آموزش ابتدایی خبر داد.طبق این خبر هم حدود ۱۴ هزار نفر از دانش آموختگان این دانشگاه قرار است به زودی بکار گرفته شوند.


 ? خبر اسفند ماه ۹۴

برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش سال ۹۵

از آنجایی که پیگیران استخدام و داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در پی خبرهای جدید از استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ می باشند به تازگی خبری مبنی بر همین مورد منتشر شده است.بر اساس خبر منتشر شده  وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در سال ۹۵ خبر داده است.به گزارش خبرگزاری تابناک، به گفته وزیر آموزش و پرورش در ردیف بودجه سال ۹۵ سهمیه استخدام به وزارت آموزش و پرورش داده شده است اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز صادر کند سال آینده آزمون استخدامی برگزار خواهد شد.منتظر خبرهای جدید از استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ باشید.


? خبر  ۱۱ بهمن ماه ۹۴

 اسامی نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد

مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش : مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند.

 


? خبر ۲۸ آذر ماه ۹۴

پذیرفته شدگان در زنجان آموزش خواهند دید

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان خانم الهام کاوندی که با خبرنگار تسنیم مصاحبه میکرد با اعلام خبر اینکه مکان آموزش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۴ استان زنجان خواهد بود افزوذ تعداد ۱۲۴ نفر از پذیرفته شدگان خانم آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در دو رشته می باشند.

کاوندی اضافه کرد پذیرفته شدگان پس از آموزش در مناطق بومی خود آموزش خواهند دید اما با توجه به رشته هایی که در آن پذیرفته شده اند ممکن است خارج از منطقه بومی خود آموزش ببینند


? خبر  ۲۴ آذر ماه ۹۴

به حد نصاب نرسیدن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 

محمد حسین سلیمی که سمت رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارتخانه آموزش و پرورش را بر عهده دارددر جواب این سوال که نتایج نهایی آزمون سال ۹۴ آموزش و پرورش چه زمانی اعلام خواهد شد پاسخ داد پس از اعلام نتایج برخی از ظرفیت ها متاسفانه به حد نصاب نرسیده و خالی مانده اند

در ادامه جهرمی افزود در حال تدبیر و برنامه ریزی برای تکمیل نمودن این بخش ناقص هستیم و دلیل عدم اعلام نتایج آزمون سال ۹۴ آموزش و پرورش همین عدم تکمیل کلیه ظرفیت ها می باشد که در حال اصلاح موضوع هستیم

اما متاسفانه این مسئله نیاز به زمان دارد و نیاز داریم تا هماهنگی های لازم بین وزارت خانه و سازمان سنجش ایجاد شود.


دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

? خبر ۲۱ آبانماه ۹۴

اعلام جدول زمانبندی مصاحبه آموزش و پرورش

ضمن آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش به آگاهی شما میرسانیم که جدول زمانبندی برای مصاحبه حضوری آموزش پرورش در بعضی از استان ها اعلام شده و در بعضی از استان های کشور نیز این جدول زمان بندی هنوز اعلام نشده و در روز های آتی اعلام خواهد شد.

کاربران عزیر وب سایت ای-سوال توجه نمایید که برای آگاهی از اخبار جدول زمانبندی فقط به پرتال رسمی استانها در آموزش و پرورش مراجعه نمایید.برای این منظور ابتدا به پرتال آموزش و پرورش مراجعه کرده و در صفحه اصلی ابتدا روی سامانه های استانی کلیک کرده و بعد از انتخاب استان خود وارد پرتال آموزش و پرورش در استان خود شوید.در این قسمت میتوانید جدیدترین اخبار جدول زمانبندی استان خود را مشاهده نمایید.


? خبر ۱۷ آبانماه ۹۴

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص نتایج اولیه آزمون استخدامی در سال ۱۳۹۴ 

بدین وسیله باطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی این وزارتخانه می رساند، وضع علمی داوطلبان دررابطه بااینکه حد نصاب رادارا می باشند یاخیر درسایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مشخص شده است.

و از بین داوطلبان دارای حد نصاب آن دسته از داوطلبانی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز به شرکت درمراحل بعدی (مصاحبه وگزینش ) مشخص شده اند، لذا این قبیل داوطلبان ( داوطلبان مجاز ) لازم است بمنظور کسب اطلاع از تاریخ، محل بررسی مدارک و مکان برگزاری مصاحبه از تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۰ به سایت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir  مراجعه نمایند.

ضمناً داوطلبانی که درخصوص نتیجه آزمون تستی سوالاتی دارند می توانند حداکثر تاتاریخ ۹۴/۸/۲۶ مراتب را کتباً به اموراداری وتشکیلات استان ذیربط ارسال واز مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ فوق صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 


? خبر ۱۷ آبانماه ۹۴

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت مجدد برای کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش به استحضار میرساند نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم اکنون روی سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد که عزیزان می توانند به ۲ صورت کارنامه خود را دریافت کنند.

در روش اول با وارد نمودن شماره پرونده و شماره شناسنامه و در روش دوم با وارد نمودن مشخصات کامل که با شماره داوطلبی آغاز میشود این کارنامه قابل دریافت خواهد بود


? خبر ۱۶ آبانماه ۹۴

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش شنبه ۱۶ آبان ماه

امروز ۱۶ آبانماه ۹۴ اولین نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش که ۲ ماه قبل با تعداد حدود ۱۶۰ هزار نفر شرکت کننده برگزار گردید اعلام خواهد شد.به گفته مسئولین عزیز این نتایج ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز خواهد بود.

پرداخت آفلاین از طریق خودپرداز
--------------------------------
اگر امکان پرداخت آنلاین را ندارید می توانید از طریق انتقال وجه خرید را انجام دهید کافیست مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت زیر واریز و مشخصات پرداختی را به شماره موبایل پشتیبانی پیامک نمائید.
نکته : لازم به ذکر است این روش برخلاف پرداخت آنلاین محصول را با کمی تاخیر به شما تحویل خواهد داد
شماره کارت : 5022291045376348 (رمضان زاده - پاسارگاد)
شماره موبایل پشتیبانی : 09112903360
موارد مورد نیاز : شماره تراکنش - نام محصول - ایمیل جهت ارسال فایل
زمان تقریبی ارسال فایل : حدود یک ساعت
با اطمینان خرید کنید ...
  • ای - سوال دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه نمونه سوالات استخدامی
  • دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

icon-thumbs-up سابقه فعالیت و مشتری مداری بزرگترین دلیل ای-سوال برای انتخاب شدن می باشد

شماره پشتیبانی دفتر (ایام کاری ساعت 9 الی 16) : 52227903 - 011

شماره های پشتیبانی همراه (هفت روز هفته ساعت 9 الی 23) : 09112903360

ای - سوال (95-90)

عضویت در کانال تلگرام ای-سوال و دریافت اخبار استخدامی و کدهای تخفیف نمونه سوالات
عضویت در کانال با کلیک بر اینجا

سبد خرید
  • سبد خریدتان خالی است.
پشتیبانی ای-سوال