ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none
درباره ما

اینکه جهت تهیه نمونه سوالات استخدامی ای – سوال را انتخاب نموده اید خوشحالیم و به خود می بالیم که میزبان شما هستیم.وب سایت ای – سوال در زمستان ۱۳۹۰ با تفکر خدمت به جامعه دانشجوئی و جویای کار کشور عزیزمان ایران فعالیت خود را آغاز نمود.

در ای سوال سعی و هدفمان ارائه بانکی از سوالات و جزوات استخدامی خواهد بود و تلاش خواهیم نمود تا از تمامی رشته ها و منابع استفاده نمائیم تا هیچ عزیزی در بازدید از سایت دسته خالی برنگردد.

در وضعیت نابسامان وبسایت هایی که قارچ گونه سر از دنیای بعضا بی در و پیکر مجازی بیرون می آورند و هیچ تعهدی به مشتریان نداشته و تنها به منافع مادی خود می اندیشند ای سوال بر خود افتخار می داند که توانسته در نزدیک به یک دهه ای که از آغاز فعالیتش میگذرد همواره پاسخگوی سوالات,ابهامات و درخواست های شما باشد و پشتیبانی از محصولات خود را به شکلی واقعی و نه در حرف معنی کند.

هر جا که مجموعه ای رایگان نباشد سعی خواهیم نمود تا متعادل ترین و معقول ترین قیمت ممکن را اتیکت نمائیم.شما بیننده عزیز هر زمانی که در تهیه مجموعه سوالات خود دچار مشکلی باشید ما بر خودمان وظیفه می دانیم که پاسخگو باشیم لذا همواره بوسیله تماس با پشتیبانی می توانید پاسخ سوالات خود را از ما دریافت نمائید.

حوزه فعالیت : ارائه آخرین اخبار استخدامی و عرضه نمونه سوالات استخدامی