ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none
سوالات متداول خریداران

در این بخش می تواند به بسیار از سوالات احتمالی شما قبل،حین و پس از خرید پاسخ دهد لذا از بسیاری از تماس های غیر ضروری با پشتیبانی جلوگیری خواهد شد.

۱ – تضمین برای ارائه محصول

وبسایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند متعهد می شوند تا محصولات ارائه شده را عینا مطابق توضیحات ذکر شده به مشتریان خود تحویل دهند،اگر به هر دلیلی تخلفی از این پایگاه ها سر بزند می توان آن را پیگیری کرده و با ثبت شکایت در سامانه ای نماد از آن وبسایت احقاق حق نمود
گرچه سابقه سال ها فعالیت ما بزرگترین نقطه اتکا و قوت ما و نشان دهنده همه چیز است.

۲ – مراحل خرید در ای سوال

پس از انتخاب محصول مورد نظر روی دکمه سبز رنگ که کلیک کرده و با ورود به صفحه تکمیل اطلاعات که شامل نام و شماره موبایل می شود آنها را به دقت تکمیل نمائید، سپس با کلیک بر روی عبارت خرید این مجموعه به صفحه بانک رفته و عملیات پرداخت را به پایان رسانید.لازم به ذکر است در این مرحله کلیک روی تکمیل خرید را فراموش نفرمائید.

۳ – دریافت محصولات خریداری شده

برای دانلود محصولات خریداری شده پس از پرداخت آنلاین به شما لینک های دانلود مستقیم ارائه میگردد و همزمان سیستم به صورت خودکار فایل ها را به شماره موبایل شما که هنگام خرید ثبت نموده اید ارسال خواهد نمود تا بعدا نیز بتوانید از آن ها استفاده نمائید. ضمنا بخش پیگیری خرید نیز همواره اماده ارائه محصول خریداری شده به شما می باشد.

۴ – محصولات مناسب گوشی یا کامپیوتر

کلیه محصولات ای سوال هم برای گوشی و تبلت مناسب است و هم کامپیوتر چرا که فایل های پی دی اف به جهت مناسب بودن برای تمامی دستگاه ها به کاربر این امکان را می دهد تا به آسانی در هر دستگاهی باز و استفاده شود،لذا بدون هیچ نگرانی از محصول خود لذت ببرید.

۵ – برنامه های پیشنهادی

۱ – adobe pdf reader (برای گشودن و خواندن فایل های پی دی اف)

۲ – zip manager (برای گشودن و خواندن فایل های فشرده)

لازم به ذکر است هر دو برنامه برای ویندوز، اندروید و ای او اس به رایگان موجود می باشد.