این بخش می تواند به بسیار از سوالات احتمالی شما قبل،حین و پس از خرید پاسخ دهد لذا از بسیاری از تماس های غیر ضروری با پشتیبانی جلوگیری خواهد شد.

ای سوال از سال ۱۳۹۰ مشغول خدمت رسانی به داوطلبان آزمون های استخدامی است و در این مسیر با اخذ مجوزهای لازم و ضروری توانسته است بستری کاملا ایمیل را برای خریداران خود مهیا نماید،این پایگاه با پشتیبانی فعال و پاسخگو همواره آماده رفع اشکالات احتمالی در کلیه مراحل خرید است.
وبسایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند متعهد می شوند تا محصولات ارائه شده را عینا مطابق توضیحات ذکر شده به مشتریان خود تحویل دهند،اگر به هر دلیلی تخلفی از این پایگاه ها سر بزند می توان آن را پیگیری کرده و با ثبت شکایت در سامانه ای نماد از آن وبسایت احقاق حق نمود گرچه سابقه سال ها فعالیت ما بزرگترین نقطه اتکا و قوت ما و نشان دهنده همه چیز است.
پس از انتخاب محصول مورد نظر روی دکمه سبز رنگ که کلیک کرده و با ورود به صفحه تکمیل اطلاعات که شامل نام و ایمیل می شود آنها را به دقت تکمیل نمائید،توجه داشته باشید در ابتدای ایمیل خود www نگذارید، سپس با کلیک بر روی عبارت خرید این مجموعه به صفحه بانک بروید و با تکمیل اطلاعات کارت بانکی خود عملیات پرداخت را به پایان رسانید.
لازم به ذکر است در این مرحله کلیک روی تکمیل خرید را فراموش نفرمائید.
برای دانلود محصولات خریداری شده پس از پرداخت آنلاین به شما لینک های دانلود مستقیم ارائه میگردد و همزمان سیستم به صورت خودکار فایل ها را به آدرس ایمیل شما که هنگام خرید ثبت نموده اید ارسال خواهد نمود تا بعدا نیز بتوانید از آن ها استفاده نمائید.
اگر با مشکل فوق مواجه شدید چاره کار استفاده از نرم افزار ادوبی پی دی اف ریدر است که هم برای کامپیوتر هم موبایل بصورت رایگان موجود است لذا می توانید با دانلود آن به راحتی این مسئله را حل نمائید.
نام برنامه به انگلیسی : Adobe pdf reader
ای سوال همانند دیگر سایت های مطرح به جهت کاهش حجم محصولات برای دانلود آسان تر شما فایل های ارائه شده را به صورت فشرده ارائه میکند لذا جهت باز نمودن آنها از نرم افزار zip manager استفاده نمائید.
کلیه محصولات ای سوال هم برای گوشی و تبلت مناسب است و هم کامپیوتر چرا که فایل های پی دی اف به جهت مناسب بودن برای تمامی دستگاه ها به کاربر این امکان را می دهد تا به آسانی در هر دستگاهی باز و استفاده شود،لذا بدون هیچ نگرانی از محصول خود لذت ببرید.
پس از خرید اگر مجموعه ای برای بازگشایی از شما رمز درخواست نمود آدرس سایت را به همراه www وارد نمائید به صورت زیر :
www.e-soal.ir