سوالات متداول خریداران ای سوال

در این بخش می تواند به بسیار از سوالات احتمالی شما قبل،حین و پس از خرید پاسخ دهد لذا از بسیاری از تماس های غیر ضروری با پشتیبانی جلوگیری خواهد شد.

۱ – تضمین برای ارائه محصول

وبسایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند متعهد می شوند تا محصولات ارائه شده را عینا مطابق توضیحات ذکر شده به مشتریان خود تحویل دهند،اگر به هر دلیلی تخلفی از این پایگاه ها سر بزند می توان آن را پیگیری کرده و با ثبت شکایت در سامانه ای نماد از آن وبسایت احقاق حق نمود
گرچه سابقه سال ها فعالیت ما بزرگترین نقطه اتکا و قوت ما و نشان دهنده همه چیز است.

۲ – مراحل خرید در ای سوال

پس از انتخاب محصول مورد نظر روی دکمه سبز رنگ که کلیک کرده و با ورود به صفحه تکمیل اطلاعات که شامل نام و ایمیل می شود آنها را به دقت تکمیل نمائید،توجه داشته باشید در ابتدای ایمیل خود www نگذارید، سپس با کلیک بر روی عبارت خرید این مجموعه به صفحه بانک بروید و با تکمیل اطلاعات کارت بانکی خود عملیات پرداخت را به پایان رسانید.لازم به ذکر است در این مرحله کلیک روی تکمیل خرید را فراموش نفرمائید.

۳ – دریافت محصولات خریداری شده

برای دانلود محصولات خریداری شده پس از پرداخت آنلاین به شما لینک های دانلود مستقیم ارائه میگردد و همزمان سیستم به صورت خودکار فایل ها را به آدرس ایمیل شما که هنگام خرید ثبت نموده اید ارسال خواهد نمود تا بعدا نیز بتوانید از آن ها استفاده نمائید.

۴ – رمز محصولات

پس از خرید اگر مجموعه ای برای بازگشایی از شما رمز درخواست نمود آدرس سایت را به همراه www وارد نمائید به صورت زیر :
www.e-soal.ir

۵ – محصولات مناسب گوشی یا کامپیوتر

کلیه محصولات ای سوال هم برای گوشی و تبلت مناسب است و هم کامپیوتر چرا که فایل های پی دی اف به جهت مناسب بودن برای تمامی دستگاه ها به کاربر این امکان را می دهد تا به آسانی در هر دستگاهی باز و استفاده شود،لذا بدون هیچ نگرانی از محصول خود لذت ببرید.

۶-برنامه های کاربردی

برای استفاده از محصولات ای سوال شما به دو برنامه نیاز دارید که در کامپیوتر و ویندوز ۱۰ این برنامه ها به صورت پبش فرض موجود است اما اگر نیاز به آنها دارید می توانید با سرچ نام انها در گوگل اقدام به دانلود و نصب آنها نمائید

۱- adobe pdf reader (برای گشودن و خواندن فایل های پی دی اف)

۲ – zip manager (برای گشودن و خواندن فایل های فشرده)

لازم به ذکر است هر دو برنامه برای ویندوز، اندروید و ای او اس به رایگان موجود می باشد.