در این بخش می تواند به بسیار از سوالات احتمالی شما قبل،حین و پس از خرید پاسخ دهد لذا از بسیاری از تماس های غیر ضروری با پشتیبانی جلوگیری خواهد شد.

ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان آزمون های استخدامی است و در این سال ها همواره جزو نخستین انتخاب های جویندگان شغل بوده است.
ای سوال زیر نظر وزارت صنعت ، معدن و تجارت بوده و بانک های متصل به این سایت روی کلیه تراکنش های آن نظارت دارند.ما از سال های قبل با دریافت لوگوی ای نماد و ساماندهی فعالیت خود را کاملا قانونی پیش می بریم لذا از این بابت یکی از معتبرترین سایت های استخدامی کشور می باشیم.
شما داوطلبان و مراجعان به ای سوال با هر کارت بانکی می توانید از ای سوال خرید نمائید و درگاه های بانکی هیچ ارتباطی به کارت شما ندارند.
کلیه خریدهای شما به صورت سیستمی بلافاصله به ایمیل شما ارسال میگردد اما ای سوال به جهت سهولت کار شما پیگیری خرید را نیز مهیا نموده تا بوسیله آن بتوانید به راحتی هر زمان که به این فایل ها نیازمند بودید از سایت مجدد دانلود نمائید.
کلیه فایل هایی که به عنوان نمونه سوال و جزوه استخدامی تقدیم شما می گردد پی دی اف بوده و شما می توانید آنها را در هر دستگاهی مطالعه نمائید