ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران (آزمون 1403)

سوالات استخدامی گمرک
سوالات استخدامی گمرک عنوان کامل ترین منابع و سوالات و جزواتی است که امروز پایگاه علمی و آموزشی ای سوال برای شما خوبان تهیه و جهت مطالعه شما عزیزان ارائه نموده است. امید داریم با استفاده از این منابع ارزشمند بتوانید به خوبی خود را آماده این آزمون استخدامی مهم نمائید. در ادامه با بررسی سوالات آزمون استخدامی گمرک در رشه ها و خوشه های شغلی مختلف با شما خواهیم بود.
سوالات استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران

معرفی منابع آزمون استخدامی گمرک

ماه هاست ای سوال در تلاش است تا به بهترین منابع استخدامی سازمان گمرک کشور دست پیدا کند.

این تلاش طولانی اکنون نتیجه بخش بوده و ما به عنوان یکی از قدیمی ترین و البته اصلی ترین مراکز ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی توانسته ایم با انتشار یکی از بهترین  و کامل ترین منابع استخدامی گمرک که شامل سوالات و جزواتی مدون در کنار دفترچه های استخدامی سال های قبل است به خوبی خود را برای ارائه این بسته ارزشمند معرفی نمائیم.

معرفی منابع آزمون استخدامی گمرک

 

این مجموعه بی نظیر از بخش های مهمی تشکیل شده است که به ترتیب خدمت شما تشریح خواهد شد. یکی از همیشگی ترین و اصلی ترین این بخش ها را می توان بخش عمومی دانست. دروس بخش عمومی به همراه تصویری از دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی که آزمون استخدامی گمرک در قالب آن برگزار می گردد در ذیل قابل مشاهده می باشد.

وظایف سازمان گمرک

سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران متولی اصل واردات و صادرات و ترخیص و ترانزیت کالا است. این سازمان مهم اصلی ترین نهاد در مبارزه با قاچاق کالا بوده و وظیفه حساس و خطیر حفظ و حراست از مرزهای رسمی جهت ورود و خروج کالا را بر عهده دارد. امروز ای سوال با تهیه و ارائه نمونه سوالات آزمون استخدامی گمرک تلاش کرده تا داوطلبان متقاضی استخدام در این نهاد مهم بتوانند با مطالعه اصل سوالات استخدامی گمرک به خوبی خود را آماده آزمون سال ۱۴۰۳ که در تابستان برگزار می شود کنند.

سوالات استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران

حیطه عمومی تعداد سوالات جزوه
تسلط بر مبانی اسلامی ، انقلابی ۴۷۲ عدد ۸۴ صفحه
آشنایی با اسناد و قوانین بالادستی ۵۱۲ عدد ۸۰ صفحه
زبان و ادبیات فارسی ۴۹۳ عدد ۷۱ صفحه
زبان انگلیسی عمومی ۶۳۷ عدد ۶۸ صفحه
هوش و توانمندی های ذهنی ۷۴۰ عدد ۱۰ صفحه
فناوری اطلاعات ۶۳۹ عدد ۶۵ صفحه

توضیح مهم ۱ : اهمیت و شاخصه مهم پاسخگویی به سوالات بخش عمومی از این جهت می باشد که در آزمون های استخدامی بدون کسب درصد حداقلی که میزان آن برای هر آزمون متفاوت می باشد راهیابی شما به ارزشیابی بخش تخصصی ممکن نخواهد بود.

پس هر چه قدر هم که فکر کنید این بخش از اهمیت کمتری نسب به بخش تخصصی برخوردار است این تصور کاملا غلط بوده و موجب شکست شما در آزمون خواهد شد.

توضیح مهم ۲ : در گذشته دروس عمومی در آزمون های استخدامی با اکنون متفاوت بوده و اکنون می بایست به سراغ سوالات عمومی گمرک که جدید باشند بروید.

 

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی ارزیاب گمرک جمهوری اسلامی ایران

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
مبانی قوانین و مقررات صادرات و واردات ۱۲۵ عدد ۴۵ صفحه
مبانی قانون امور گمرکی ۲۵۰ عدد ۳۰ صفحه
مبانی سازمان و مدیریت ۳۱۴ عدد ۶۱ صفحه
مبانی مدیریت بازرگانی ۹۵ عدد ۵۳ صفحه
مدیریت رفتار سازمانی ۲۳۴ عدد ۴۰ صفحه

توضیح مهم ۱ : نمونه سوالات استخدامی ارزیاب گمرک به همراه جزوات کاملا کاربردی و مفید در کنار منابع عمومی می تواند به طور کامل و دقیق نیازهای مطالعاتی شما داوطلبان گرامی را برای آزمون سال ۴۰۳ برطرف نماید. این بسته تخصصی ویژه آزمون تابستان طراحی و منتشر میگردد.

تمامی نمونه سوالات تخصصی ارزیاب گمرکی به همراه پاسخ نامه تقدیم نگاه شما داوطلبان گرامی خواهد شد.

توضیح مهم ۲ : ای سوال مانند گذشته  تلاش کرده است تا شما داوطلب عزیز پس از مطالعه این بسته ارزشمند به هیچ منبع دیگری نیاز نداشته و کاملا آماده آزمون باشید لذا از تهیه منابع مشابه جدا خودداری کرده چرا که مطالعه منابع پراکنده و بی کیفیت میتواند شما را سردرگم نموده و دانلود همین بسته استخدامی که تحت عنوان نمونه سوالات استخدامی گمرک ارائه میگردد کفایت لازم را خواهد نمود.

سوالات استخدامی ارزیاب گمرک

سوالات استخدامی حسابدار گمرک ج . ا . ا

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
اصول حسابداری ۲۲۵ عدد ۴۰ صفحه
حسابرسی ۲۱۴ عدد ۴۷ صفحه
حسدابداری دولتی ۳۱۲ عدد ۵۲ صفحه
حسابداری میانه ۲۸۰ عدد ۳۸ صفحه
بودجه و قانون محاسبات عمومی ۲۴۹ عدد ۶۰ صفحه

توضیح مهم ۱ : نمونه سوالات استخدامی حسابدار گمرک نیز از خوشه های شغلی بسیار مهم گمرک به شمار می آید. به طوریکه تعداد زیاد فارغ التحصیل حسابداری همگان می توانند در این آزمون شانس استخدام خود را محک بزنند. امید داریم با استفاده از این منابع ارزشمند بتوانید به طور کامل محیای این آزمون شده و موفقیت لازم را کسب نمائید.

سوالات استخدامی گمرک در بخش حسابداری نیز مانند دیگر بخش ها تماما دارای جواب های تشریحی می باشد.

توضیح مهم ۲ : ما در پایگاه علمی و آموزشی ای سوال در تلاشیم تا با ارائه کامل ترین سوالات استخدامی حسابداری گمرک داوطلبان که ما را برای دانلود منابع خود انتخاب می کنند بتوانند به طور دقیق و کامل آماده این رقابت حساس علمی شده و موفقیت شیرینی را تجربه کنند.

سوالات استخدامی حسابدار گمرک

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی کارشناس امور اداری گمرک ج . ا . ا

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
مبانی سازمان و مدیریت ۲۰۰ عدد ۴۵ صفحه
مدیریت رفتار سازمانی ۲۳۱ عدد ۴۵ صفحه
مدیریت منابع انسانی ۲۴۹ عدد ۴۵ صفحه
ساختار سازمان های دولتی ۳۱۲ عدد ۴۵ صفحه
قوانین مدیریت خدمات کشوری، کار و تامین اجتماعی ۳۰۲ عدد ۴۵ صفحه

توضیح مهم ۱ : نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری گمرک با توجه به دفترچه ارائه شده در قالب دستگاه های دولتی تهیه و تصویر حیطه اختصاصی و تخصصی که مربوط به آزمون امسال است نیز قابل مشاهده می باشد.

نمونه سوالات استخدامی کارشناس اداری کمرک  نیز مانند دیگر بخش ها تماما دارای جواب های تشریحی می باشد.

توضیح مهم ۲ : تضمین میکنیم که مطالعه این منابع می تواند در کنار درس نامه ها و بخش عمومی شما  را به طور کامل بی نیاز از تهیه و مطالعه دیگر سوالات و درس نامه ها نماید. پیشنهاد میکنیم تا حصول و رسیدن به توانایی در پاسخگویی به سوالات درس نامه ها را در ابتدا مطالعه دقیق تری نمائید.

سوالات استخدامی امور اداری گمرک

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی گمرک ج . ا . ا

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
حقوق عمومی (اداری و اساسی) ۲۱۵  عدد ۴۵ صفحه
حقوق مدنی ۲۸۱ عدد ۶۱ صفحه
حقوق تجارت ۳۰۰ عدد ۵۰ صفحه
آیین دادرسی کیفری ۳۱۲ عدد ۴۲ صفحه
حقوق جزای عمومی و اختصاصی ۲۵۴ عدد ۶۰ صفحه

توضیح مهم ۱ : بدون شک در آزمون استخدامی گمرک یا هر آزمون دیگری کارشناس حقوقی میتواند یکی از مهم ترین عناوین شغلی باشد. این عنوان شغلی در حیطه اختصاصی و تخصصی دارای دروسی همچون حقوق های عمومی،مدنی،تجارت،آیین دادرسی و حقوق جزای عمومی و تخصصی است. ای سوال با ارائه نمودن سوالات و جزوات تخصصی ویژه این عنوان مهم شغلی تلاش نموده است تا شما داوطلبان عزیز بی نیاز از گشت و گذار و اتلاف زمان برای تهیه منابع بوده و زمان ارزشمند خود را تنها صرف مطالعه نمائید.

مانند دیگر محتویات تخصصی گمرک در این بخش نیز سوالات استخدامی کارشناس حقوقی کمرک  نیز مانند دیگر بخش ها تماما دارای جواب های تشریحی می باشد.

توضیح مهم ۲ : کیفیت مطالعه شما بسیار بستگی به نوع منابعی دارد که از آنها برای آماده سازی استفاده می کنید.نمونه سوالات استخدامی گمرک شامل کامل ترین عناوین شغلی ویژه سال ۱۴۰۳ در بخش های عمومی و تخصصی برای کارشناس حقوقی گمرک بدون تردید یک انتخاب ارزشمند برای موفقیت شما می باشد.

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی گمرک

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات گمرک

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
پایگاه داده ها ۲۵۰ عدد ۳۵ صفحه
امنیت شبکه ۳۰۱ عدد ۴۲ صفحه
معماری کامپیوتری ۲۷۵ عدد ۵۸ صفحه
سیستم های عامل ۲۸۰ عدد ۴۱ صفحه
ساختمان داده و الگوریتم ها ۲۱۵ عدد ۳۹ صفحه

نکته ۱ : چنانچه در تابستان و در سال ۱۴۰۳ قصد شرکت در آزمون استخدامی گمرک در خوشه شغلی کارشناس فناوری اطلاعات  را دارید می توان گفت بدون مطالعه این منابع ارزشمند امکان موفقیت شما بسیار پایین خواهد بود. این بسته تخصصی که ویژه آزمون استخدامی گمرک در خوشه شغلی کارشناس فناوری اطلاعات تهیه شده از عین دفترچه برای تهیه منابع تخصصی در حیطه های اختصاصی و تخصصی بهره میبرد. تصویر مربوط به دفترچه در این بخش را در ذیل می توانید مشاهده نمائید.

مجموعه سوالات تخصصی کارشناس فناوری اطلاعات گمرک دارای جواب های تشریحی می باشد.

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات گمرک

دانلود رایگان سوالات استخدامی گمرک

اگرچه شاید افرادی به دنبال دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی گمرک باشند باید قویا عرض کنیم که این عزیزان اطلاع ندارند که در حال تضعیع زمان و موقعیت ارزشمند شغلی و استخدام خود هستند. کیست که نداند هر چیز رایگان نمی تواند شما را به هدف برساند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی گمرک زمانی برای شما می تواند کارساز و مفید باشد که این محصول و این بسته آموزشی استاندارد باشد و شما بتوانید با خیالی آسوده به آن برای آماده سازی علمی خود تکیه کنید. واقعا اگر می توانید به یک محصول رایگان اطمینان کنید پس حتما این سوالات را رایگان تهیه نمائید.

اما اگر با دانلود سوالات آزمون گمرک به دنبال نتیجه گیری در آزمون هستید حتما توصیه ما استفاده از منابع ( سوالات و جزوات ) مطمئن و استاندارد می باشد تا علاوه بر آماده سازی شما بتواند ضمن آشنایی با نمونه سوالات احتمالی یک شبیه ساز آزمون نیز محسوب شود.

کتاب سوالات استخدامی گمرک

خرید کتاب سوالات استخدامی گمرک

ای سوال با ارائه سوالات استخدامی ویژه آزمون سال ۱۴۰۳ گمرک تمام تلاش خود را جهت موفقیت شما به کار برده است. اما شاید بعضی از داوطلبان علاقه داشته باشند تا با استفاده از کتاب استخدامی گمرک خود را آماده نمایند. ما برای این عزیزان نیز پیش بینی های لازم را نموده ایم . این داوطلبان می توانند با سفارش کتاب سوالات استخدامی گمرک آنرا در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

نتیجه گیری :

موفقیت بدون برنامه ریزی و بهره جویی از منابع استاندارد و دقیق امری ناشدنی است. اگر می خواهید در آزمون استخدامی گمرک که در تابستان ۱۴۰۳ تحت عنوان آزمون های دستگاههای دولتی برگزار می گردد جزو نفرات برگزیده قرار بگیرید پیشنهاد ما استفاده از منابع استاندارد و دقیق و مدون است. نمونه سوالات استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران ارائه شده توسط ای سوال کامل ترین منابع موجود در کشور می باشند که توسط پایگاه معتبر علمی آموزشی ای سوال ارائه شده است.
ای سوال با سال ها تجربه حضور در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی همواره به دنبال ارائه کامل ترین و بهترین منابع استخدامی بوده و تلاش نموده است تا شما عزیزان بتوانید به سوالات استخدامی ۱۰۰ درصد کارآمد دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
نظرات کاربران ( ۱ عدد )
  • 579113
    علی پاشا میگه : ۲۴ تیر ۱۴۰۳

    سلام من بسته منابع ارزیاب گمرک رو خریدم
    خیلی کامل بود. واقعا ممنونم از سایت خوب ای سوال

    پاسخ