clear
notifications_none

آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (زمان اعلام نتایج)

ای سوال

آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاههای اجرایی ۹۵

ضمن عرض سلام و ادب و آرزوی موفقیت در لحظه لحظات زندگی برای شما به خصوص در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی توجه شما را به اخبار آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در این صفحه جلب می نماییم.

دانلود سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی


دی ماه ۱۳۹۵

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

به استحضار کلیه داوطلبان استخدامی سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی می رسانیم تا چند روز آینده که احتمالا تا ۱۴ دی ماه خواهد بود نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اعلام خواهد شد.


۱۰-آبانماه-۹۵

دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دولتی اجرایی ۹۵

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۵/۸/۱۸ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) و نوبت عصر از ساعت‌ ۱۴:۰۰ (چهارده) روز جمعه ۹۵/۸/۲۱ آغاز می‌گردد.

دانلود سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی


۹-شهریور-۹۵

زمان برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دولتی ۹۵

طبق اخبار رسیده و آگهی سازمان سنجش آموزش کشور آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۵ این آزمون به آبانماه ۹۵ منتقل شد و آزمون سراسری سال ۹۵ دستگاههای اجرایی به تاریخ ذکر شده به تعویق افتاد.

مشاهده خبر در وب سایت سازمان سنجش


۱۶-آذر-۹۴

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

به گزارش خبرگزاری ایسنا، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و اموزش کشور از اعلام نتایج نهایی خبر داد و در این باره به روز چهارشنبه اشاره کرد و افزود: نتایج اولین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در سال ۹۴ در روز چهارشنبه (۱۸ آذر ماه) اعلام خواهد شد.

مشاور عالی این سازمان در مصاحبه با خبرنگار ایسنا درباره اعلام نتایج گفت:طبق هماهنگی لازم که میبایست انجام شود، بعد از توافق با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، طبق برنامه زمانی مربوط به این آزمون و این استخدام فراگیر، قرار شد نتایج نهایی این آزمون هیجدهم آذر ماه اعلام شود.این نتایج در روز چهارشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد و داوطلبین با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود می توانند از نتایج نهایی با خبر شوند.(منبع خبر: خبرگزاری ایسنا)

دانلود سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی


۲۰-آبان-۹۴

نتایج اولیه اولین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۴ اعلام شد

نتایج نخستین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۹۴ اعلام شد که شما خوبان می توانید با دستفاده از لینک زیر به وبسایت سازمان سنجش رفته و با وارد کردن اطلاعات داوطلبی خود نتایج را مشاهده بفرمایید

مشاهده نتایج استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاههای اجرایی 95 ضمن عرض سلام و ادب و آرزوی موفقیت در لحظه لحظات زندگی برای شما به خصوص در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی توجه شما را به اخبار آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در این صفحه جلب می نماییم. دانلود سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی دی ماه 1395 زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای ...