clear
notifications_none

سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش

سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش

دانلود نمونه سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش ۱۳۹۹

سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش که در ادامه به بررسی عناوین آن خواهیم پرداخت شامل کلیه نمونه سوالات عمومی و تخصصی هنرآموز آموزش و پرورش مورد نیاز شما می باشد و شما داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید با دانلود این مجموعه تا حد نیاز به دانش و توان علمی خود بیافزایید و انشالله در آزمون پیش رو موفق گردید.

منابع استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش با اضافه شدن اصل سوالات آموزش و پرورش سال های ۹۰ تا ۹۸ به همراه پاسخ نامه در مرداد ماه ۹۹ جهت آزمون تابستان این نهاد دولتی آپدیت گردید.

چرا ای سوال انتخابی مناسب برای آزمون جدید است ؟

بدون شک هر داوطلبی که یکبار شرکت در آزمون استخدامی را تجربه نموده با نام ای سوال نیز آشنایی دارد،این نشان دهنده تجربه گرانبهای ما در رقابت های استخدامی است،تیم متخصصین ای سوال با سالها بررسی و کنکاش در منابع طرح شده در آزمون های استخدامی همواره سعی نموده تا با ارائه مناسب ترین مجموعه های کمک آموزشی خریداران خود را شگفت زده نماید،مطمئنا اگر با محصولات ما سعی در آمادگی علمی خود برای شرکت در آزمون هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش دارید در روز آزمون شگفت زده خواهید شد.

آنچه پس از دانلود مجموعه سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش خواهید داشت :


بخش تخصصی سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش + پاسخ نامه

 1. ۲۴۰ سوال درس ساختمان داده ها
 2. ۱۸۰ سوال درس پایگاه داده
 3. ۱۶۰ سوال درس ذخیره و بازیابی اطلاعات
 4. ۲۲۵ سوال درس شبکه های کامپیوتری
 5. ۲۰۰ سوال درس برنامه نویسی پیشرفته
 6. ۲۳۰ سوال درس طراحی الگوریتم
 7. ۱۸۵ سوال درس امنیت شبکه

ای سوال در ارائه منابع تخصصی همواره تلاشی متفاوت را به خرج می دهد چرا که معتقدیم در بخش عمومی بسیار آسان تر می توان به توانایی دلخواه و مطلوب دست یافت اما برای بخش تخصصی با توجه به کمبودهایی که در منابع مطالعاتی وجود دارد کار کمی دشوارتر به نظر می رسد.اینجاست که کار و هنر یک مشاور و پایگاه معتبر به چشم خواهد آمد تا با ارائه یک بسته کامل و جامع تیر آخر را به هدف بزند.

برای آزمون هنرآموز کامپیوتر نیز تلاش نموده ایم هر سال بهتر و پربارتر از سال گذشته در کنار شما باشیم بطوریکه در سال ۱۳۹۸ با ارائه محصولی بسیار کامل و مناسب قصد داریم تا قبولی شما را تا حد بالایی تضمین نمائیم.


بخش عمومی سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر + پاسخ نامه کامل

 • ۴۰۰ سوال ادبیات و زبان فارسی
 • ۵۰۰ سوال زبان انگلیسی
 • ۴۵۰ سوال معارف اسلامی
 • ۵۰۰ سوال ریاضیات و آمار
 • ۴۲۰ سوال استخدامی کامپیوتر ( مهارت های هفت گانه)
 • ۴۰۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۵۰۰ سوال اطلاعات عمومی و مبانی قانونی

اهمیت بخش عمومی آنجاست که بدون پاسخگویی به حداقل ۶۰ درصد از این سوالات به هیج عنوان نخواهید توانست به بخش ارزشیابی در قسمت تخصصی راه بیابید لذا از این منظر سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش در بخش عمومی می تواند بسیار حائز اهمیت جلوه نماید.


ای سوال راهنمای موفقیت شما در مسیر استخدام هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش

ما با تقدیم و انتشار کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش در تلاش هستیم تا همراهان همیشگی خود را برای آزمون سال جدید آماده نموده تا با خرید تنها یک مجموعه و مطالعه آن بتوانند از رقبای خود پیشی گرفته و انشالله موفقیتی دلچسب را تجربه نمایند.

نتیجه گیری :

مطمئنا اهمیت مطالعه منابع استاندارد و نمونه سوالاتی که در سال ها و آزمون های گذشته طرح شده اند بر هیچ کسی پوشیده نیست،ای سوال تلاش نموده تا با ارائه مهم ترین سوالات استخدامی هنرآموز کامپیوتر شما داوطلبان را از سردرگمی در مورد منابع مطالعاتی رها سازد و شما تمام وقت و انرژی خود را معطوف مطالعه نمائید.ما با سال ها تجربه و حضور در کنار داوطلبان استخدامی امروز پس از گذشت حدود ۱۰ سال به خوبی به نیازهای شما عزیزان واقف هستیم و انشالله با توجه به این تجربه در رقابت و آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جدید نیز مانند گذشته سربلند خواهیم بود.

 

وبسایت آموزش و پرورش

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
39500 تومان
3.9
امتیاز 3.9 از 8 رای
content_copy 420 مگابایت
15051
% 20تخفیف
24000 تومان
30000 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 18 رای
content_copy 500 مگابایت
27202
24500 تومان
4.3
امتیاز 4.3 از 4 رای
content_copy 710 مگابایت
13486
34100 تومان
3.1
امتیاز 3.1 از 41 رای
content_copy 575 مگابایت
38642
34100 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 45 رای
content_copy 615 مگابایت
4801