ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی (کامل و تضمینی)

سوالات آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

سوالات آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

ردیف نام درس نامه تعداد صفحه تعداد سوال
۱ قانون تجارت ۳۵ صفحه ۲۰۰ عدد
۳ قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده ۷۱ صفحه ۲۰۰ عدد
۵ قانون محاسبات عمومی و قانون بودجه ۵۰ صفحه ۲۰۰ عدد
۶ حسابداری ۵۶ صفحه ۲۱۵ عدد
حسابرسی ۴۳ صفحه ۱۷۰ عدد
۷ قانون مدنی ۳۰ صفحه ۱۰۰ عدد

 

کامل ترین مجموعه سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با توجه به اگهی های استخدامی این آزمون تهیه و ای سوال تلاش نموده است با ارائه بهترین مجموعه از نظر کیفیت و کمیت سوالات یک بسته بی نظیر را تقدیم حضور داوطلبان آزمون ها نماید تا با مطالعه منابع ارائه شده بتوانند به بهترین شکل خود را برای ازمون پیش رو آماده نمایند.
content_copy با توجه به اینکه سوالات و جزوات ارائه شده تحت عنوان آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور تماما توسط خود ای سوال تهیه و منتشر شده است هر گونه کپی برداری از کل یا بخشی از این مجموعه غیر مجاز بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

با مطالعه سوالات تخصصی آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی به بهترین شکل خود را برای آزمون آماده نمائید

نمونه سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی شامل کامل ترین عناوین و سوالات مورد نیاز داوطلبان عزیز آزمون جامعه مشاورران رسمی مالیاتی است و ما این اطمینان را می دهیم که با مطالعه منابع ارائه شده بتوانید به بهترین شکل برای آزمون پیش رو آماده شوید.ضمنا اگر چنانچه به عنوان مکمل به نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی نیاز دارید می توانید آنرا از ای سوال تهیه نمائید.

محتویات مجموعه ویژه آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

بدون شک موفقیت در رقابت ها و آزمون های علمی بدون مطالع منابع ارزشمند و استاندارد دست یافتنی نخواهد بود. ما با علم به این موضوع تلاش نموده ایم بهترین و کامل ترین بسته موجود را تقدیم حضور شما نمائیم. امیدواریم بتوانیم با ارائه این محصول آموزشی به بهترین شکل شما را آماده آزمون نمائیم.

سوالات تخصصی آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی + پاسخ نامه

  • ۵۰۷ سوال قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه
  • ۲۶۱ سوال قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده
  • ۳۲۰ سوال حسابداری و حسابرسی

جزوات تخصصی آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

  • ۶۷ صفحه درس نامه قوانین تجارت و مدنی
  • ۵۰ صفحه درس نامه محاسبات عمومی و بودجه
  • ۷۱ صفحه درس نامه قوانین مالیاتی
  • ۴۳ صفحه درس نامه حسابداری
  • ۵۶ صفحه درس نامه حسابرسی

آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی چیست؟

آزمون ورودی افراد داوطلب کار در سازمان امور مالیاتی کشور را آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی می گویند. انتخاب و استخدام افراد متقاضی در سمت مشاوران رسمی مالیاتی مانند استخدام های معمول نبوده و افراد می بایست علاوه بر حضور در آزمون های استخدام در آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی نیز شرکت نمایند.

افرادی که قصد دارند تا با مطالعه نمونه سوالات آزمون مشاوران رسمی مالیاتی به این پست برسند بهتر است با یک برنامه ریزی دقیق و جدیتی همه جانبه ضمن مطالعه درس نامه ها و سوالات تا جایی که امکان دارد تست زنی در دروس حسابرسی و حسابداری را جلو برده تا با طیفی گسترده از نمونه سوالات احتمالی آشنا شوند.

سوالات تخصصی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی

دروس حیطه اختصاصی و تخصصی تعداد سوالات جزوه
قوانین تجارت و مدنی ۳۰۰ عدد ۶۷ صفحه
محاسبات عمومی و بودجه ۲۰۷ عدد ۵۰ صفحه
قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده ۲۶۱ عدد ۷۱ صفحه
حسابرسی ۱۷۰ عدد ۴۳ صفحه
حسابداری ۲۱۵ عدد ۵۶ صفحه

توضیح مهم : بدون تردید مطالعه سوالات و درس نامه های ارائه شده با عنوان مجموعه کمک آموزشی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی که ای سوال تهیه و منتشر نموده است می تواند به طور کامل نیازهای مطالعاتی داوطلبان این آزمون مهم را مرتفع نماید.

ما در ای سوال تلاش می کنیم تا با تقدیم نمودن کامل ترین و بهترین سوالات و درس نامه های آزمون مشاور رسمی اداره مالیات کمک کنیم تا داوطلبان شرکت در این رقابت علمی به ساده ترین شکل ممکن به استخدام در این نهاد جذاب در آیند.

سوالات تخصصی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی

بدون شک مطالعه منابع ( سوالات و درس نامه ها) ارائه شده می تواند شما داوطلب عزیز را به بالاترین سطح از توان علمی جهت تست زنی در روز آزمون و رقابت با نفرات شرکت کننده در این رقابت علمی رسانده تا انشالله بتوانید به بهترین شکل با دیگر شرکت کنندگان رقابت نموده و انشالله موفقیت مدنظر را کسب نمائید. ای سوال امیدوار است با مطالعه این مجموعه ارزشمند تحت عنوان سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با قبولی در آزمون کتبی به آنچه لایق آن هستید دست یافته و موفقیت شغلی شیرینی را تجربه نمائید.

مجموعه آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی شامل چه مواردی است ؟

این مجموعه شامل سوالات و درس نامه های تخصصی ویژه آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی می باشد.

آیا با تهیه و مطالعه این مجموعه می توانم در آزمون قبول شوم ؟

بدون شک ای سوال کامل ترین مجموعه را ویژه آزمون عضویت مشاوران رسمی مالیاتی ارائه نموده و اگر با جدیت و برنامه ریزی دقیق آنرا مطالعه نمائید می توانید به موفقیت برسید.

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
55000 تومان
content_copy 814 مگابایت
23419
55000 تومان
content_copy ۶۱۸ مگابایت
25825
نظرات کاربران ( ۰ عدد )