ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی اتاق عمل ( ویژه 1402 )

ای سوال

سوالات استخدامی اتاق عمل را امروز در قالب سوالات استخدامی برای شما خوبان ارائه خواهیم نمود تا انشالله بتوانید با مطالعه این بسته بتوانید ضمن ارتقاء سطح علمی در آزمون استخدامی خود با کسب نمرات در بین رتبه های برتر قرار گیرید.

سوالات استخدامی اتاق عمل

مجموعه استخدامی اتاق عمل حاوی سواالاتی است که تماما دارای پاسخ نامه هستند و مطمئنا مطالعه آنها می تواند به توانایی شما در پاسخگویی به سوالات آزمون علمی کمک شایان توجهی نماید.

اندکی درباره مشاغل مربوط به اتاق عمل بیشتر بدانیم

مشاغل مربوط به اتاق عمل در گروه ها و دسته های مختلف طبقه بندی می شوند که از این رشته ها می توان به تکنسین اتاق عمل،پرستار اتاق عمل،هوشبری،کارشناس اتاق عمل،تکنولوژی اتاق عمل و تکنولوژی جراحی اشاره کرد.امروز در ای سوال قصد داریم تا با تقدیم نمودن نمونه سوالات استخدامی اتاق عمل برای شما خوبان مجموعه ای را تقدیم نمائیم تا با دانلود و مطالعه آن بتوانید تا حد مطلوب و مورد نیاز سطح علمی خود را ارتقاء بخشیده تا در نهایت استخدام و جذب شوید.

قطعا موفقیت در بخش تخصصی خواهد توانست شما خوبان را در این مسیر به جایگاهی مناسب برساند چرا که بیشتر داوطلبانی که مدعی جذب و استخدام هستند احتمالا می توانند در بخش عمومی نمرات و رتبه های مورد نظر را کسب نمایند و این بخش تخصصی است که سرنوشت پذیرفته شدگان را مشخص خواهد نمود.

معرفی شغل تکنسین اتاق عمل :

تکنسین اتاق عمل فردی استریل است که کمک رسان جراحان در هنگام جراحی می باشد،وی در هنگام اعمال جراحی کاملا استریل است و ایستادن کنار جراح جهت کمک رسانی در کنار سایر پرستاران و تیم جراحی برای ساعات طولانی از دشواریهای این شغل می باشد.

وظیفه اصلی تکنسین اتاق عمل آمادن نمودن و در دسترس قرار دادن وسایل و ملزومات جراحی و درکنار آن اداره اتاق عمل نیز از کارهای روتین این شغل است.

منابع معرفی شده در دفترچه آزمون استخدامی اتاق عمل سال ۱۴۰۲

بخش تخصصی : بخش تخصصی سوالات استخدامی اتاق عمل به همراه پاسخ نامه

سوالات مربوط به آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

سوالات اصول پیشرفته مراقبت در اتاق عمل

سوالات آناتومی

سوالات مربوط به مبحث خون

سوالات دروس استریلیزاسیون و ضد عفونی ، عفونت بیمارستانی ، روش های آلودگی زدایی و نظافت ، روشهای ضدعفونی

بخش عمومی : معارف اسلامی _ کامپیوتر(مهارت های هفت گانه) _ ریاضیات و آمار _ هوش و استعداد _ اطلاعات عمومی _ زبان و ادبیات فارسی _ زبان انگلیسی

 

دانلود سوالات استخدامی اتاق عمل

در آزمون های استخدامی اتاق عمل از چه منابعی سوالات طرح می شود ؟

در آزمون های استخدامی اتاق عمل از دو بخش عمومی و تخصصی سوالات استخدامی طرح می گردد که در در جدول فوق توضیح داده شده است

در بخش عمومی نمونه سوالات ما حاوی تعداد زیادی سوال استخدامی پیشنهادی است که برای ۷ درس اصلی و برای هر درس حدود ۵۰۰ عدد نمونه سوال را پیش بینی نموده ایم که تماما به همراه پاسخ نامه ارائه می گردند و در بخش تخصصی نیز سوالات استخدامی اتاق عمل با ارائه نمودن نمونه سوالات دروس مورد نظر شما در کنار سوالات کارشناسی ارشد اتاق عمل به همراه پاسخ نامه سعی خواهیم نمود تا آمادگی لازم و کافی را برای شما به ارمغان آوریم.

همانطور که ملاحضه خواهید نمود این مجموعه هیچ کمبودی ندارد.هر آنچه که برای موفقیت در یک آزمون استخدامی اتاق عمل به آن نیازمند می باشید را جمع کرده ایم تا بتوانید در یک مدت زمان محدود با بالاترین سطح از آمادگی به سراغ آزمون استخدامی خود بروید.

۱ / مجموعه عمومی سوالات استخدامی اتاق عمل به همراه پاسخ نامه

  • سوالات زبان و ادبیات فارسی ۴۹۲ عدد
  • سوالات معارف اسلامی ۴۸۷ عدد
  • سوالات زبان انگلیسی ۵۰۲ عدد
  • سوالات هوش و استعداد ۴۵۳ عدد
  • سوالات فهم ای تی ۴۷۸ عدد
  • سوالات روابط اجتماعی ۵۱۲ عدد

سوالات استخدامی اتاق عمل در بخش عمومی شامل ۷ درس معروف است که همگان با آن آشنا هستید.این سوالات به همراه پاسخ نامه ارائه می شوند.


۲ / دفترچه های آزمون های استخدامی سال های اخیر + پاسخ نامه

  • دفترچه ۹ دوره آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی سال های ۹۴ – ۱۴۰۱ به همراه پاسخ نامه
  • دفترچه های آزمون های سال های ۹۳ تا ۱۴۰۱ شامل کلیه آزمون های دولتی + پاسخ نامه

نتیجه گیری در مورد کتاب استخدامی سوالات آزمون اتاق عمل :

در مورد شرکت در آزمون استخدامی اتاق عمل نیز هیچ تفاوتی وجود ندارد و مطالعه و استفاده از منابع استاندارد و جامع می تواند در موفقیت شما نقشی مهم را بازی نماید.ای سوال به عنوان یکی از معتیرترین پایگاه های ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی توصیه میکند تنها از سایت های معتبر خرید کنید چرا که استفاده از سایت ها و پایگاه های بی نام و نشان یعنی دور ریختن سرمایه مادی و زمان گرانبهای شما.

در حال حاضر کتاب استخدامی اتاق عمل به علت اینکه با استقبال خوب داوطلبان روبرو شده است‌ با تخفیف قابل ملاحظه ای در ای سوال ارائه می گردد.منابع استخدامی اتاق عمل وبسایت ای سوال از استانداردهای خوبی برخوردار بوده و‌ کلیه محتویات به همراه پاسخ نامه ارائه میگردد.

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
55000 تومان
content_copy 814 مگابایت
23419
55000 تومان
content_copy ۶۱۸ مگابایت
25825
نظرات کاربران ( ۰ عدد )