سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو ( کاربردی مختص آزمون ۱۳۹۸ )

قیمت :
64500 تومان
قیمت :
64500 تومان
style="display: none !important;"
0
امتیاز 0 از 0 رای
ای سوال

دانلود سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو ( تمامی منابع مهم این آزمون )

ای سوال همچنان با تمامی داوطلبان آزمون های استخدامی همراه و همگام شده است تا بتواند در این راه کمک بسیار کوچکی به شما خوبان در راستای موفقیتتان انجام دهد. در این بخش از وبسایت ای سوال خواهید دید که بسته سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو را چگونه و با چه محتویات کاملی برای شما جمع آوری و تولید نموده ایم و مطمئنیم که با مطالعه ریز محتویات این بسته استثنایی حتما آن را دریافت خواهید نمود چرا که تمامی دروس موجود در این بسته بر اساس مواد اعلام شده این آزمون بوده و به هیچ عنوان دور از آن نیست. بعضی از وبسایت های استخدامی تمامی دروس های عناوین شغلی را در یک بسته قرار می دهند اما این کار کاملا اشتباه بوده و به هیچ عنوان حرفه ای نمی باشد چرا که داوطلبین را منحرف می نماید.

شیمی و شیمدان چیست ؟

این عنوان شغلی درباره تمامی عناصر های شیمیایی و ترکیبات شیمیایی که شامل تمامی مولکولها و اتهما و واکنش های آنها می شود می پردازد. شیمیدان کسی می باشد که به علم شیمی تسلط کامل داشته باشد و بتواند تمامی معادلات را به راحتی حل نماید و یا بتواند مطالعات کاملی را از واکنش دو مولکول با یکدیگر جمع آوری نماید. وظایف مهم شیمی را می توان اینگونه نام برد که در این عرصه می توانند دارو ها را تولید و یا توسعه دهند ، بررسی بسیار کامل تغییرات آب و هوایی ، پاک نگه داشتن تمامی منابع آّی روی زمین ، تولید نمودن الیف و پلاستیک های مصنوعی در کشور و ….

ای سوال در این بسته برای شما

نمونه سوالات عمومی فوق کاملی که دارای بیش از ۴۰۰۰ عدد نمونه سوالات می باشد و همچنین سوالات تخصصی که تمامی سوالات آن بر اساس مواد آزمون اعلام شده در دفترچه این آزمون می باشد قرار داده است و در پایان بخشی بسیار مهم که می تواند کمک کننده بسیار خوبی برای تمامی شما خوبان در آزمون باشد نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سالهای ۹۳ – ۹۴ می باشد که اصل همان سوالات این عنوان شغلی بوده است که شما را با نحوه سوال دهی این آزمون آشنا می نماید.


قسمت عمومی سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو ( بهمراه پاسخنامه )

 • ۵۲۵ سوال درس زبان انگلیسی + پاسخنامه
 • ۶۴۷ سوال درس معارف اسلامی + پاسخنامه
 • ۶۱۵ سوال درس اطلاعات عمومی +پاسخنامه
 • ۴۹۵ سوال درس هوش و استعداد + پاسخنامه
 • ۵۱۵ سوال درس مهارت های کامپیوتر + پاسخنامه
 • ۵۸۳ سوال درس زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش + پاسخنامه

قسمت تخصصی سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو ( بهمراه پاسخنامه )

 • ۱۲۵ سوال درس تصفیه آب و آزمایشگاه + پاسخنامه
 • ۱۵۰ سوال درس شیمی آلی و آزمایشگاه + پاسخنامه
 • ۱۸۰ سوال درس شیمی تجزیه و آزمایشگاه + پاسخنامه
 • ۱۱۵ سوال درس شیمی فیزیک و شیمی معدنی + پاسخنامه
 • ۱۸۵ سوال درس اصول ایمنی و بهداشت در آزمایشگاه + پاسخنامه

قسمت سوالات استخدامی وزارت نیرو ( بهمراه پاسخنامه )

این بخش دارای نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سالهای ۹۳ و ۹۴ می باشد که تمامی نمونه سوالات عین همان سوالات آزمون می باشد برای اینکه شما داوطلبین عزیز با نحوه سوال دهی سوالات آن آزمون آشنایی کامل را پیدا کنید و بتوانید بدون استرس در سر جلسه امتحان این آزمون حاظر شوید.


نتیجه گیری :

بسته فوق کامل سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو را مشاهده نموده اید ما مطمئنبم که داوطلبی که این بسته را مطالعه نماید یک گام از تمامی رقبای خود در این آزمون جلو تر بوده و به راحتی می تواند به موفقیت دست یابد. البته لازم به ذکر است که بگوییم این بسته انحصاری بوده و در هیچ وبسایتی به جزء ای سوال قابل دریافت نمی باشد به دلیل اینکه تک تک سوالات آن توسط تیم متخصصی ای سوال تولید و منتشر شده است .خدا را شاکریم که توانستیم با شنیدن اخبار استخدامی وزارت نیرو در سال ۹۸ نمونه سوالات استخدامی تمامی عناوین شغلی این سازمان را برای شما تولید و منتشر کنیم و معتقدیم که با مطالعه این نمونه سوالات استخدامی می توانید آینده روشنی در راه خود مشاهده نمایید.

دانلود بسته فوق کامل سوالات استخدامی تکنسین شیمی وزارت نیرو تنها در ای سوال
۶۴۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
0
امتیاز 0 از 0 رای
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 50تخفیف
60000 تومان
120000 تومان
3
امتیاز 3 از 20 رای
content_copy 700 مگابایت
66744
59500 تومان
5
امتیاز 5 از 1 رای
content_copy 723 مگابایت
5376
59100 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy ۵۸۰ مگابایت
9817
59500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 814 مگابایت
5141
58500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 674 مگابایت
2981
54500 تومان
1
امتیاز 1 از 1 رای
content_copy 714 مگابایت
3141