ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم دستگاه های اجرایی (آزمون دهم فراگیر)

ای سوال

 سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم دستگاه های اجرایی

در این قسمت از وبسایت استخدامی ای سوال و با توجه بر درخواست های شما خوبان در زمینه تحلیلگر سیستم تمامی تلاش خود را بکار گرفته ایم و توانسته ایم امروز برای شما بسته بی نظیر و فوق کاملی را با عنوان سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم دستگاه های اجرایی برای شما تولید و منتشر نماییم. دستگاه های اجرایی در کشور هر ساله آزمون های بسیار زیادی را برگزار می میاند به همین دلیل نمونه سوالات زیادی در خصوص این سازمان در سراسر وب قابل مشاهده و دریافت می باشد اما داوطلبین باید و باید به دنبال بسته ای که بتواند نیاز های آنها را تنها در یک آزمون اعلام شده برطرف نماید دریافت نمایند و آنرا با دقت مطالعه کنند وبسایت ای سوال تمامی بسته های خود را با توجه بر مواد اعلام شده هر آزمون تولید و یا آپدیت می نماید شما خوبان با خیالی آسوده می توانید این بسته و یا تمامی بسته های ای سوال را دریافت و بدون هیچ دغدغه ای نسبت به سوالات آنها را مطالعه نمایید.

کارشناس تحلیلگر سیستم چیست ؟

اگر عاشق کار با نرم افزار و یا کامپیوتر هستید می توانید در این شغل ورود کنید چرا که در هر کاری که به آن علاقه دارید مطمئنا وقت بیشتری برای آن گذاشته و از انگیزه بیشتری در آن برخوردار هستید . شغل تحلیلگر سیستم یک شغل بسیار خوبی می باشد که داوطلبین بسیار زیادی را در آزمون های استخدامی در خود می بیند . از شرح وظایف این شغی می توانیم چند مورد آنها را نام ببریم که عبارتند از : تولید و طراحی سیستم های پایه نرم افزاری ( همانند سیستم عامل های گوشی های اندروید و …. ) _ طراحی و تولید سیستم های یکپارچه نرم افزاری برای ارگان ها و تمامی سازمان های کشور

اگر بخواهیم به طور کلی وظیفه یک توسعه دهنده در این زمینه را برای شما نام ببریم می توانیم بگوییم که یک تحلیگر سیستم باید بتواند نیاز های تمامی مشتریان خود را به راحتی و دقیق مورد بررسی و تحلیل خود قرار دهد تا بتواند طراحی بسیار زیبا و دلنشینی را در پایان به آن ارائه دهد _ تولید و ارائه نمودن نرم افزار های به روز برای سیستم هایی که مردم بیشتر با آنها سر و کار دارند _ همکاری نمودن با متخصصین کامپیوتر در زمینه های دیگر و تولید یک نرم افزار بسیار مطلوب و ……

موفقیت در آزمون استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم

مطالعه نمونه سوالات استاندارد تحلیلگر سیستم

کاربرانی که در ای سوال عضویت دارند کاملا مطلع هستند که این وبسایت تنها وبسایت سوالات استخدامی در کشور می باشد که تمامی بسته های خود را با همکاری تیم تولید محتوای خود تولید می نمایید و به هیچ عنوان نمونه سوالات در وبسایت های دیگر قابل دریافت و مشاهده نخواهد بود به همین دلیل این بسته را آنچنان کامل تولید نموده ایم که داوطلبی که قصد شرکت در این آزمون را دارد با مشاهده ریز محتویات آن دیگر به هیچ بسته دیگری فکر نکند .

نمونه سوالات عمومی ان بسته گلچین شده از نمونه سوالات استخدامی ۵ سال گذشته همین آزمون و سوالات تولید شده جدید می باشد که تماما بهمراه پاسخ نامه کامل ارائه شده است اما در بخش دوم نمونه سوالات تخصصی این بسته نمونه سوالاتی می باشد که تماما برای این آزمون تولید شده و نظیر آنرا پیدا نخواهید کرد.


سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم / بخش عمومی

 • ۵۵۲ سوال معارف اسلامی + پاسخنامه
 • ۴۸۱ سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه
 • ۵۰۷ سوال زبان انگلیسی عمومی + پاسخنامه
 • ۶۲۱ سوال ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخنامه
 • ۶۴۷ سوال هوش و توانمندی های عمومی + پاسخنامه
 • ۵۸۴ سوال فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) + پاسخنامه
 • ۶۸۳ سوال اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی + پاسخنامه

سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم دستگاه های اجرایی / بخش تخصصی

 • ۱۰۷ سوال برنامه نویسی پیشرفته + پاسخنامه
 • ۲۵۴ سوال شبکه های کامپیوتری + پاسخنامه
 • ۳۳۸ سوال مهندسی نرم افزار + پاسخنامه
 • ۱۹۶ سوال پایگاه داده ها + پاسخنامه
 • ۱۹۴ سوال امنیت شبکه + پاسخنامه

جزوات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم

 • ۱۴۷ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 • ۶۴ صفحه جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی
 • ۲۵۷ صفحه جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL
 • ۱۴۸ صفحه جزوه استخدامی آمار و ریاضیات
 • ۱۲۶ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی دارای تمامی مباحث مهم این آزمون از جمله (گرامر،واژگان،درک مطلب و …)

دفترچه سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم دستگاه های اجرایی

 • دفترچه عمومی کلیه آزمون های فراگیر  دستگاه های اجرایی +جواب های تشریحی

ضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی دیگر بحثی در مورد این مجموعه باقی نخواهد ماند شما تنها در سریع ترین زمان ممکن می توانید این بسته را دریافت و به مطالعه دقیق آن بپردازید تا ای سوال بتواند به همین راحتی در آینده شغلی شما سهیم باشد.

موفقیت در آزمون استخدامی کارشناس تحلیلگر دستگاه های اجرایی

منابع اصلی و استاندارد به همراه پاسخ نامه

آپدیت بسته کارشناس تحلیلگر سیستم ۱۴۰۲

در سال جدید با بررسی آزمون های سال قبل مجموعه سوالات و جزوات کارشناس تحلیلگر‌ سیستم دستگاه های دولتی نمونه سوالات پرتکرار دو آزمون قبل فراگیر‌ به این مجموعه اضافه گردید تا با مطالعه کامل تربن مجموعه ممکن بتوانید تا حداکثر میزان ممکن خود را آما ه آزمون خود نمایید.

 

۵۱۰۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 20تخفیف
63600 تومان
79500 تومان
content_copy 807 مگابایت
5489
نظرات کاربران ( ۰ عدد )