1390-1396 اعتباری که با شما شش ساله شد

چگونه به یک سایت اعتماد نمائیم ؟

اعتماد چیزی نیست که یک روزه بدست آید. در واقع فرایندی زمانبر بوده که حفظ آن نیز در گرو کار هدفمند و مشتری مدارانه معنی پیدا می کند.

قبل از هر چیز حضورتان را ارزشمند و انتخاب ای سوال برای تهیه محصولات کمک آموزشی برای آزمون استخدامی خود را ارج می نهیم و اطمینان می دهیم این حضور و اعتمادی که به ای سوال نموده اید بی جواب نمی ماند.

مهم ترین سوالی که یک خریدار اینترنتی در ذهن دارد در واقع همین است که اساسا چگونه می توان به یک سایت اعتماد کرد و چه تضمینی وجود دارد پس از پرداخت وجه محصول تحویل خریدار شود.در ادامه با تشریح و توضیح چند نکته به واکاوی این مسئله خواهیم پرداخت که اعتماد به پایگاه ها و سایت ها چطور باید باشد تا متضرر نشویم.

چگونه به یک سایت اعتماد نمائیم ؟

فاکتور های اعتماد به یک سایت کدام موارد است ؟

نماد اعتماد الکترونیک

مهم ترین فاکتور یک فروشگاه معتبر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی است که به فروشگاه رسمیت،سندیت و اعتبار می بخشد.در واقع کارکرد یک نماد اعتماد برای یک وبسایت درست مانند مجوز یک فروشگاه حقیقی در سطح شهر است که آنرا از یک دوره گرد دست فروش متمایز کرده و تعهداتی برایش ایجاد می نماید.

لذا نماد اعتماد به تنهایی می تواند کلیه دغدغه های شما را جهت اعتماد نمودن یا عدم اعتماد پایان دهد.ای سوال در سال ۹۴ نماد اعتماد خود را کسب نموده که در سایت قابل رویت است.

اعتبار سایت ها و فروشگاه ها

اعتبار همواره از سن و سال فعالیت می آید.جایی که یک وبسایت تازه تاسیس و یک وبسایت با عمر بیش از ۵ سال را پیش رو دارید قطعا نمی توان مورد تازه تاسیس را مقدم و اولی دانست چرا که برای رسیدن به چند سال سابقه یقیناً خون دلها خورده شده و هیچ گاه یک فعالیت با سابقه برای چند هزار تومان اعتبار خود را زیر پا نمی گذارد.

راه های تماس

مسلما شما نیز در نخستین گام برای خرید از یک وبسایت به شماره های تماس و پشتیبانی،شماره شرکت و دفتر توجه ویژه ای دارید که این مسئله حاکی از هوشمندی شما خریدار گرامی دارد.جایی که با ۵ هزار تومان یک خط اعتباری را که هیچگاه نیز به آن پاسخگو نباشند پیش روی شماست می توان با خیالی آسوده آن سایت را ترک کرد…

اعتمادی از جنس ای سوال

ما در ای سوال با سال ها فعالیت و تلاش توانسته ایم مشتریانی دائمی از اقشار جویای کار را در کشور جذب خود نمائیم،کافی نت ها و مراکز کاریابی زیادی از ما خرید میکنند که نشان دهنده اعتبار و البته پشتیبانی پاسخگو و فعال سایت می باشد.نماد اعتماد و راه های تماس همیشگی ما پلی دائمی میان ما و شما خواهد بود و به آسانی یک تماس خواهید توانست مسائل و مشکلات خود را مرتفع نمائید…


با اطمینان خرید کنید ...
 • ای - سوال دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه نمونه سوالات استخدامی
 • دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت
 • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
 • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

ارسال دیدگاه
 • 39826
  فهیمه ۱۳۹۶-۰۹-۱۶

  سلام چرا پرداختو کامل برا من انجام داده ولی چیزی برام دانلود نشده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ

  • 39984
   ای - سوال ۱۳۹۶-۰۹-۱۷

   پاسخ به فهیمه :
   مجدد ایمیل شد
   موفق باشید

   پاسخ

 • 40384
  رضا ۱۳۹۶-۰۹-۱۹

  با سلام من پرداختم رو برای خرید سوالات استخدامی بیمه مرکزی کامل انجام دادم اما چیزی دانلود نشد و خطا داد.

  پاسخ

 • 40819
  علی سعیدیان ۱۳۹۶-۰۹-۲۱

  با سلام. من پرداخت نمونه سوالات آموزش و پرورش رو با مبلغ ۱۴۹۰۰ تومان انجام دادم اما چیزی دانلود نشد و خطا داد

  پاسخ

 • 43099
  سعید رضایی ۱۳۹۶-۱۰-۰۲

  سلام من سوالات مصاحبه استخدامی رو خریداری کردم و لینکی که برام فرستادید دانلود نمیشه

  پاسخ

  • 43161
   ای - سوال ۱۳۹۶-۱۰-۰۲

   پاسخ به سعید رضایی:
   مجدد ارسال شد
   موفق باشید

   پاسخ

 • 44040
  رضا ۱۳۹۶-۱۰-۱۱

  سلام
  اگر سوالات وزارت جهاد کشاورزی دارید ممنون میشم ارسال کنید.

  پاسخ

 • 46786
  عادل ۱۳۹۶-۱۱-۱۱

  سلام خرید نمونه سوالات برنامه ریزی شهری شده متاسفانه به شماره های پشتیبانی اصلا جواب نمیدین لطف کنین هزینه که واسه نمونه سوالات پرداخت شده ولی نمونه سوالی واسه دانلود نیومده رو بفرستین به ایمیل

  پاسخ

  • 46818
   ای - سوال ۱۳۹۶-۱۱-۱۱

   پاسخ به عادل :
   مجدد ارسال شد

   پاسخ