ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

استخدام بانک صادرات ایران سال ۹۷ |اخبار جدید استخدام

ای سوال

استخدام بانک صادرات ایران |نتایج اعلام شد

استخدام بانک صادرات

جدید ترین خبرهای مربوط به استخدام بانک صادرات ایران سال ۹۷ را می توانید در وب سایت ای-سوال ببینید.وب سایت ای-سوال جدیدترین خبرهای مربوط به استخدام بانک صادرات ایران را در این صفحه بروزرسانی می کند.امیدواریم که به موقع از استخدام این بانک با خبر شوید.آخرین خبر مربوط است به استخدام جدید بانک صادرات در سال ۹۷ که در ادامه می توانید جزئیات آن را مطالعه نمایید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک صادرات ایران


استخدام بانک صادرات در سال ۱۳۹۷

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تعدادی از شهرستان ها و شهرهای برخی از استان ها برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد و زن واجد شرایط بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط، از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی و . . . با انعقاد “قرارداد کار موقت” و “بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی” دعوت به همکاری می نماید.

استانهای مورد نیاز: اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، قزوین، قم، کردستان،کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد

نکته ۱ : داوطلبین زن صرفاً می تواننـد در شهرسـتان هـای دارای سـهمیه زن ثبـت نـام نماینـد در غیـر ایـن صـورت ثبـت نـام ایشـان کان لم یکن تلقی و حق هیچ گونه اعتراضی را بعد از ثبت نام نخواهند داشت.
نکته ۲ : از قبول شدگان مراحل استخدامی تعهد عدم تقاضای انتقال به سایر استانها و همچنین تعهد خدمت در کلیه شهر/ شهرستانهای استان مورد تقاضا اخذ می گردد.

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران

شرایط عمومی برای استخدام بانک صادرات در سال ۱۳۹۷

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.
۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
۴- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.
۵- نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر.
۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبین مرد)
توجه: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص خـدمت وظیفـه و یـا تـاریخ صـدور کـارتمعافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ باشد.
۷- بومی بودن (صرفاً محل تولد و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم در شهرستان / شهر مورد نظر بانک، مـلاک بـومیبودن می باشد)
۸- مدرک تحصیلی : کارشناسی و کارشناسی ارشد
توجه ۱: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ باشد.
توجه ۲: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزش عالی داخل کشـورکه مورد تأیید وزارت علـوم، تحقیقات و فنـاوری می باشد ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
۹- معدل: حداقل معدل کل برای متقاضیان ۱۶ تمام می باشد.
۱۰- سن: داوطلبین دارای مـدرک تحصـیلی کارشناسـی حـداکثر ۲۷ سـال تمـام ( متولـدین ۱۳۷۰/۱۱/۰۱ بـه بعـد) و داوطلبین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر ۲۹ سال تمام (متولدین ۱۳۶۸/۱۱/۰۱ به بعد).
۱۱- رشته های تحصیلی و گرایش های مورد نیاز به شرح جدول زیر می باشد:

رشته تحصیلی گرایش
بانکداری کلیه گرایش ها
حسابداری ، حسابرسی
مهندسی مالی / مالی
ریسک و بازار های مالی
علوم اقتصادی
مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
مهندسی صنایع
مدیریت اجرایی / مدیریت امور بانکی/ مدیریت MBA / مدیریت کسب و کار / مدیریت بازرگانی / مدیریت بیمه / مدیریت پروژه / مدیریت تکنولوژی / مدیریت دولتی / مدیریت صنعتی / مدیریت مالی / مدیریت منابع انسانی / مدیریت کار آفرینی / مدیریت فناوری اطلاعات/ مدیریت ریسک / مدیریت عملیاتی / مدیریت بازاریابی / مدیریت گمرکی / مدیریت استراتژیک
فناوری اطلاعات و مدیریت
ارتباطات و فناوری اطلاعات
علوم کامیپوتر
مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتر/ نرم افزار/ سخت افزار/ رایانش امن/ فناوری اطلاعات/ هوش مصنوعی
مهندسی فناوری اطلاعات سامانه های شبکه ای/ معماری سازمانی/ شبکه های کامپیوتری/ سیستم های چند رسانه ای/ تجارت الکترونیک/ امنیت اطلاعات
حقوق حقوق اسناد و قراردادهای تجاری / حقوق تجارت الکترونیکی / حقوق تجاری اقتصادی بین الملل / حقوق شرکت های تجاری / حقوق اقتصادی/ حقوق مالی- اقتصادی / حقوق بین الملل / حقوق خصوصی / حقوق عمومی / حقوق بین الملل عمومی / حقوق دادرسی اداری / حقوق تجارت بین الملل / حقوق تجارت / حقوق اداری/ فقه و حقوق اقتصادی/ فقه و حقوق اسلامی/ فقه و حقوق خصوصی/ حقوق جزا و جرم شناسی
آمار آمار اجتماعی و اقتصادی/ آمار ریاضی/ آمار بیمه/ بیم سنجی
ریاضی ریاضی کاربردی در کامپیوتر/ ریاضی کاربردی در تحقیق در عملیات/ ریاضیات مالی
زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی ـــــــ

۱- متقاضیان پس از مطالعه دقیق و اطمینـان کامـل از دارا بـودن شـرایط اسـتخدام، بـه منظـور ثبـت نـام در آزمـون استخدامی می بایست از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ با مراجعه به سایت اینترنتی بانک صادرات نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامـه از طریـق درگـاه اینترنتی نسبت به واریز وجه ثبت نام به میزان ۵۰۰٫۰۰۰ (پانصد هزار) ریال اقدام نمـوده و بـا دریافـت کـد رهگیـری نهـایی ازتکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
* با عنایت به عدم امکان بازپرداخت وجه ثبت نام، خواهشمند است صرفاً در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک، اقـدام به ثبت نام گردد.
۲- مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ تعیین گردیده است. (به داوطلبان گرامی توصیه می گردد به علت عدم تمدید مهلت ثبت نام، در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خـود اقـدام نمایند.)
۳- هنگام ثبت نام، داشتن فایل اسکن شده عکس ۴×۳ ، صفحه اول شناسنامه و صـفحه توضـیحات (در صـورت وجـودتوضیح )، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی هوشمند (ویژه داوطلبین مرد) و مدرک تحصـیلی دارایمعدل با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد.
با عنایت به این که صرفاً مدارک ارسالی در زمان ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش بانک جهت استخدام خواهـد بـود،لذا مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است در صـورت قبـولی در آزمون کتبی، بانک نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شـدگان در آ زمـون اقـدام خواهـد نمـود و چنانچـه مشخص شود که داوطلب حقایقی را کتمان نموده و واجد یکی از شرایط و ضوابط نبوده یا مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتری که تاریخ اخذ آن قبل از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷باشد، از ادامه مراحل استخدامی و یا ادامه همکاری در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر نکات:
۱- کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۲ظهر روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ از طریق سایت اینترنتـی ایـن بانـک قابل دریافت می باشد.
۲- آزمون استخدامی رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ برگزار می گردد.
۳- نشانی محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه و سایت اینترنتی بانک درج خواهد شد.
۴- مفاد آزمون استخدامی جمعاً دارای ۱۲۰ سوال به شرح جدول زیر می باشد :

مواد آزمون تعداد سوال
ریاضی و آمار ۲۰
هوش ۲۰
مهارت های ICDL ۲۰
زبان انگلیسی ۲۰
اطلاعات عمومی
(در زمینه های مالی، اقتصادی، اجتماعی، مدیریت و حقوقی)
۴۰

توجه : به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود و برای پاسخ های غلط ۳ نمره ی منفی منظور خواهد شد.


آرشیو اخبار استخدامی بانک صادرات در سال های قبل

? تیر ماه ۹۵

✅ اعلام نتایج استخدامی بانک صادرات ۹۵

نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات ۹۵ اعلام گردید و داوطلبان می توانند با مراجعه به لینک زیر نسبت به دریافت نتیجه آزمون خود اقدام نمایند.

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید

——————————————————————————————————————

? اردیبهشت ماه ۹۵

دریافت کارت آزمون استخدامی بانک صادرات ۹۵

داوطلبان شرکت در آزمون استخدام بانک صادرات ۹۵ می توانند با مراجعه به ادرسی که در ذیل اعلام می شود نسبت به دریافت کارت آزمون استخدامی این بانک اقدام بفرمایند.

نکته : لازم به ذکر است جهت دریافت کارت آزمون استخدامی بانک صادرات ۹۵ شماره ملی و کد رهگیری مورد نیاز می باشد

دریافت کارت آزمون از اینجا

 


? اردیبهشت ماه ۹۵

استخدام جدید بانک صادرات سال ۹۵

طبق خبر منتشر شده از سوی بانک صادرات، این بانک تصمیم دارد در استان های بوشهر و سیستان بلوچستان از میان افراد دارای صلاحیت نیروی مورد نیاز خود را برای شغل های تحویلدار و بانکدار تامین نماید.توجه نمایید که این استخدام صرفا از میان متقاضیان آقا صورت خواهد گرفت که پس از طی مراحل استخدامی این افراد به صورت کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی مشغول به کار خواهند شد.

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران

رشته های مورد نیاز استخدام بانک صادرات

به اطلاع داوطلبین محترم می رسانیم که بانک صادرات در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از افراد فارغ التحصیل دعوت به همکاری می نماید.لیست کلیه رشته های مورد نیاز بانک صادرات را می توانید در متن اصلی این خبر که در لینک انتهای همین خبر موجود است مشاهده نمایید.در اینجا متذکر می شویم که حداقل معدل برای داوطلبینی که از دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده اند ۱۴ و برای فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی ۱۵ می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات

داوطلبین و متقاضیان محترم برای ثبت نام می توانند به سایت بانک صادرات مراجعه نمایند.مهلت برای ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه مورخ ۲۹ فروردین آغاز خواهد شد و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.هزینه ثبت نام در این آزمون نیر ۴۰ هزار تومان بوده که می بایست از طریق درگاه الکترونیکی پرداخت گردد. با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، خواهشمند است صرفاً درصورت احراز شرایط مورد نیاز بانک،اقدام به ثبت نام گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات

به اطلاع شما متقاضیان عزیز میرسانی که زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات ساعت ۰۰: ۰۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ می باشد.آدرس مکان برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه قید خواهد گردید.کارت ورود به جلسه نیز از روز  ۲۱ اردیبهشت قابل دریافت می باشد.داوطلبین فرصت دارند تا یک ساعت قبل از سروع آزمون نسب به دریافت و پرینت آن اقدام نمایند.

?مشاهده آگهی استخدام بانک صادرات?


? دی ماه ۹۴

استخدام دی ماه ۹۴ بانک صادرات ایران (جذب نیروی متخصص)

بانک صادرات ایران جهت تجهیز و بالا بردن راندمان کاری و تکمیل کادر خود در بخش های خاص به جذب نیرو می پردازد

در این آگهی آمده است تعدادی از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به جذب بانک صادرات ایران جهت فعالیت در بخش های خاص در خواهند آمد.بنا بر این گزارش این بخش های خاص شامل واحد تحقیق و توسعه اداره کل تحقیقات و برنامه ریزی، واجد شرایط در رشته های مرتبط با بازاریابی و خدمات مشتریان و نیز نفراتی در رشته های مرتبط با بخش IT مستقر در واحد تحقیق و توسعه امور فناوری اطلاعات میشوند که با جذب نیروی متخصص نیاز به این افراد مرتفع خواهد شد.

در ادامه این آگهی داریم که محل خدمت این افراد تهران بوده و تسلط کامل به زبان انگلیسی یکی از شروط استخدام دعوت شدگان خواهد بود.

متقاصیان جذب نیروی متخصص بانک صادرات ایران می توانند از روز ۱۳ دی ماه ۱۳۹۴ لغایت تاریخ ۲۵ دیماه همین سال با مراجعه به آدرس بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند

آدرس تکیمیل فرم ثبت نام استخدام بانک صادرات ایران در دی ماه ۱۳۹۴ اینجا است


? ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۴

اعلام نتایج آزمون استخدام بانک صادرات

طبق خبر اعلام شده در سایت بانک صادرات نتایج اولیه این آزمون که در تاریخ ۸/۲۲ اعلام شد، امروز (۹/۱۶) اعلام شد.این نتایج مربوط به سه استان کشور می باشد و همچنین نتایج اعلام شده مشتمل برفهرست پنج سطح اسامی پذیرفته شدگان اصلی، ذخیره، فاقدین شرایط شرکت در آزمون استخدامی، مردودین علمی و نواقص مربوط به استانهای تهران، قزوین و قم می باشد.

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران

طبق اعلام بانک صادرات باقی نتایج سایر استانها نیز به زودی به این نتایج اضافه خواهد شد و خبر آن طی روزهای آینده به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.

این آزمون که در ۲۲ آبان سال ۹۴ برگزار شد یکی از گسترده ترین آزمون های استخدام بانک صادرات بود که بالغ بر یازده هزار نفر در آن شرکت کردند.این آزمون به طور همزمان در تهران و ۲۰ استان دیگر کشور برگزار شد.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات


? مهر ماه ۹۴

استخدام بانک صادرات ایران در مهر ۹۴

دریافت کارت آزمون:

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام، هم اکنون شما دواطلب گرامی میتوانید با مراجعه با سایت بانک به نشانی www.bsi.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایید.این کارت تا یک ساعت قبل از آزمون قابل دریافت می باشد.همچنین آزمون استخدامی بانک صادرات ایران راس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۲ آبان ۹۴ برگزار خواهد شد و نشانی محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه اطلاع رسانی خواهد شد.وب سایت ای-سوال آرزوی موفقیت برای شما می نماید.

جدیدترین استخدام بانک صادرات

جدیدترین استخدام بانک صادرات را با این خبر دنبال می کنیم.این بانک برای فراهم کردن قسمتی از کارکنان و کارمندان خود در برخی از استان های کشور و شعب خود در این استان ها تصمیم به استخدام از بین افراد واجد شرایط دارد.بانک صادرات در رده شغل هایی همچون بانکیار (تحویلدار) و بانکدار از بین متقاضیان با جنسیت مرد طبق قوانین و ضوابط آیین نامه استخدامی طی برگزاری آزمون و پس از آن مصاحبه،تحقیق،گزینش و معاینات پزشکی و… دعوت به همکاری می نماید.این همکاری به صورت قراردادی و کار موقت و همچنین با بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی می باشد.

داوطلبان و علاقمندان جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات در سال ۹۴ برای کسب اطلاعات بیشتر با ادامه این آگهی از وب سایت ای-سوال همراه باشید.

جدول زیر مربوط به نیازمندی های هر استان برای استخدام نیروی انسانی جهت تصدی عنوان شغلی بانکدار و بانکیار می باشد که قبل از هر چیز به شما پیشنهاد می کنیم حتماً آن را مطالعه نمایید.

استخدام بانک صادرات ایران 94

شرایط و ضوابط استخدامی بانک صادرات ایران:

۱- تبعیت کامل از قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعد بودن به نظام و قانون اساسی کشور

۲- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- سلامت و توانایی کامل جسمی و روحی طبق نظر پزشک معرفی شده از سمت بانک

۴-اعتیاد نداشتن به انواع مواد مخدر و قرص های روانگردان

۵-عدم سوء پیشینه

۶-داشتن کارت اتمام دوره وظیفه و خدمت سربازی یا داشتن معافیت دائم

متقاضیان عزیز توجه نمایید که در این مورد معفیت موقت مورد پذیرش نیست و همچنین مد نظر داشته باشید که تاریخ اتمام و ترخیص و یا صدور کارت معافیت باید قبل از ۴ آذر ۹۴ باشد.

بومی گزینی در آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

۷- داوطلبان گرامی باید الزاماً بومی شهر مورد تقاضا باشند و برای اثبات این موضوع فقط محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم مورد پذیرش است.

۸-برای داوطلبان با مدرک کارشناسی حداکثر ۲۷ سال تمام و برای کارشناسی ارشد ۲۹ سال تمام به عنوان حداکثر سن در نظر گرفته شده است.

۹-رشته و گرایش های مورد قبول برای استخدام بانک صادرات ایران را از اینجا ببینید.

۱۰- آن دسته از داوطلبین گرامی که فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی هستند حداقل معدلشان باید ۱۴ باشد و برای سایر دانشگاه ها باید حداقل معدل ۱۵ را دارا باشند.

نحوه ثبت نام در استخدام بانک صادرات ایران:

۱- عزیزانی که واجد شرایط اعلام شده از سوی بانک صادرات هستند می توانند از طریق مراجعه به وب سایت رسمی بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir فرم مربوط به استخدام را پر نموده و با واریز مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال اقدام به دریافت کد رهگیری ثبت نام نمایند.داوطلبین عزیز توجه نمایید که مهلت ثبت نام از ۹ صبح روز سه شنبه ۲۱ مهر ۹۴ آغاز و تا تاریخ ۴ آبان ساعت ۲۴ ادامه دارد.(وب سایت ای-سوال به شما توصیه میکند که ثبت نام خود را در روزهای اولیه انجام دهید چرا که با نزدیک شدن به ساعات پایانی ثبت نام حجم درخواست برای ثبت نام زیاد شده و امکان بروز مشکل در ثبت نام امکان دارد.)

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران

۲-در زمان ثبت نام همراه داشتن مدارک زیر الزامی می باشد:

اسکن عکس ۴*۳ ،صفحه نخست شناسنامه و توضیحات،کارت ملی، کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل در آن درج شده باشد و همچنین برای افرادی که ملاک بومی بودنشان کدرک دیپلم است این مدرک نیز باید اسکن شده و با مدارک فوق ارسال شود.

۳-در روند ثبت نام و پر کردن فرم ثبت نام خود و ارسال مدارک حتماً توجه و دقت کافی فرمایید چرا که در مراحل بعدی ثبت نام ، وجود هر گونه مغایرتی باعث جلوگیری از ادامه مراحل ثبت نام خواهد شد.

ضمن آرزوی توفیق برای شما داوطلب گرامی نظر شما را به مفاد آزمون استخدامی جلب می نماییم.این آزمون به صورت ۱۵۰ سوال تستی به شرح جدول زیر است:

موارد امتحانی آزمون بانک صادرات

برای ثبت نام در آزمون کلیک کنید

استخدام بانک صادرات ایران,آخرین اخبار از استخدام بانک صادرات ایران

استخدام بانک صادرات ایران |نتایج اعلام شد جدید ترین خبرهای مربوط به استخدام بانک صادرات ایران سال ۹۷ را می توانید در وب سایت ای-سوال ببینید.وب سایت ای-سوال جدیدترین خبرهای مربوط به استخدام بانک صادرات ایران را در این صفحه بروزرسانی می کند.امیدواریم که به موقع از استخدام این بانک با خبر شوید.آخرین خبر مربوط است به استخدام جدید بانک صادرات ...