در کنار شما 8 ساله شده ایم ( 1390-1398)

خریدهای خود را بدون چک کردن ایمیلتان از همین جا دانلود کنید (دائمی و بدون انقضاء)

آزمون استخدامی بانک ملت سال 94

در این قسمت با شما کاربران محترم همیشگی وب سایت ای-سوال همراه هستیم با خبر استخدام بانک ملت 94 .این خبر پس از خبر های مختلفی که قبل از آن به گوش می رسید بالاخره به طور رسمی اعلام شد و وب سایت ای-سوال افتخار دارد به عنوان مرجع بزرگی در زمینه خبرهای استخدامی، این خبر را بر روی وب سایت خود انتشار دهد.همواره اطلاعات تکمیلی درباره آزمون استخدامی بانک ملت 94 را از این صفحه دنبال کنید.ما جدید ترین خبرها را در این مورد برای شما در همین صفحه آپدیت خواهیم کرد.در زیر به شرح این خبر می پردازیم:

دانلود سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک ملت 94

دانلود سوالات اختصاصی آزمون استخدامی بانک ملت 94


زمان برگزاری آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام کسانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند.به آگاهی داوطلبین عزیز میرسانیم که با پایان زمان ثبت نام اکنون روزشماری برای زمان ازمون شروع شده است.این آزمون طبق اعلام رسمی بانک ملت در 9/13 برگزار خواهد شد.همچنین 9/12 آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه می باشد.امیدواریم که با استفاده بهینه از زمان در پیش رو بتوانید در لیست پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک ملت قرار بگیرید.پس فرصت خود را از دست ندهید و از منابعی که ای-سوال در اختیار شما قرار داده است نهایت استفاده را نمایید.


آزمون استخدامی بانک ملت 94

آزمون استخدام بانک ملت 94

بانک ملت طبق ظوابط و آئین نامه استخدامی بانک ها و با یاری گرفتن از پروردگار و جهت پیشبرد هدفش یعنی مشتری مداری و بهبود و پیشرفت در ارائه خدمات خود به مشتریانش و مردم عزیز ایران قصد دارد از بین داوطلبان دارای شرایط در عنوان های بانکدار، متصدی امور اداری و نگهبان به صورت استخدامی قراردادی جذب نیرو نماید.به همین منظور واجدین شرایط به دو دسته دیپلم و کارشناسی تقسیم می شوند که افراد با مدرک کارشناسی برای عنوان شغلی بانکدار و متصدی امور اداری در نظر گرفته شده اند و افراد با مدرک تحصیلی دیپلم جهت عنوان شغلی نگهبانی در نظر گرفته شده اند.این افراد باید حتما بومی یکی از شهر های مندرج در جدول شماره 1 باشند.

 

 

توجه: برای مشاهده ی جدول های شماره 1 تا 3 این آزمون اینجا کلیک نمایید

پس از مطالعه جداول مربوطه سایر شرایط استخدامی بانک ملت در سال 94 بدین صورت می باشد:

– داشتن کارت پایان خدمت مقدس سربازی و در صورت معافیت، داشتن کارت معافیت دائم و قانونی (این بند فقط برای عنوان های شغلی متصدی امور اداری و بانکدار الزامی می باشد)

تبصره1: توجه داشته باشید که ملاک تاریخ قبل از برگزاری آزمون می باشد و باید تاریخ ترخیص و یا صدور کارت معافیت قبل از این تاریخ باشد.

تبصره 2: انجام مراحل مختلف استخدامی برای افرادی که معافیت آنها از نوع پزشکی می باشد در صورت تایید پزشک معتمد بانک ملت بدون مانع خواهد بود.

تبصره 3: کارت پایان خدمت سربازی برای داوطلبان عنوان شغلی نگهبانی الزامی می باشد.

– شرایط سنی برای آزمون استخدامی بانک ملت 94 برای رده شغلی متصدی امور اداری و بانکدار حداکثر 30 سال تمام یعنی متولدین تاریخ 13 آذر سال 69 و برای رده شغلی نگهبانی حداکثر 27 سال تمام یعنی متولدین تاریخ 13 آذر سال 69 به بعد.( این تاریخ ها تا تاریخ برگزاری آزمون می باشند)

– متقاضی باید حتما بومی شهر مود تقاضای خود باشد.متقاضی می تواند به یکی از روش های زیر این شرط را احراز نماید:

 1. متولد شهر مورد تقاضا باشد
 2. تحصیل در دو مقطع یعنی ( ابتدائی،راهنمایی،متوسط)
 3. با ارئه مدارک و مستندات ثابت شود که به مدت 5 سال در آن شهر سکونت دارد.

همچنین پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک ملت 94 تعهد می دهند که به مدت ده سال در شهر مورد تقاضا اشتغال داشته باشند.

دارا بودن مدرک تحصیلی در یکی از رشته های جدول شماره 4

مشاهده جدول شماره 4 آزمون استخدامی بانک ملت 94

همچنین در این آزمون از مواد درسی به صورت سوالات عمومی و تخصصی آزمون برگزار خواهد شد که شرح مواد درسی آزمون کتبی در جداول 5 تا 13 گنجانده شده است.برای مشاهده جداول 5 تا 13 کلیک نمایید.

مراحل ثبت نام آزمون استخدام بانک ملت 94

 1. ابتدا به سایت رسمی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه نمایید
 2. سپس فرم تقاضانامه الکترونیکی را که در این سایت قرار دارد تکمیل نمایید
 3. ارسال عکس داوطلب: این عکس باید پرسنلی بوده و در سایز 3*4 تهیه شده باشد.این عکس می بایست پس از اسکن در عرض 150 و ارتفاع 200 و فرمت jpg  و حجم 200 کیلو بایت باشد
 4. پرداخت وجه: تاریخ 14 آبان تا 22 آبان برای این منظور مشخص گردیده است و متقاضیان می بایست از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و با استفاده ار رمز دوم و کد cvv2 نسب به پرداخت مبلغ 400.000 ریال به حساب جام به شماره 913237042 اقدام نمایند و جهت دریافت کد رهگیری می بایست باقی مراحل ثبت نام طی شود
 5. به داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملت 94 تاکید میکنیم در صورتی که موارد موجود در این آگهی را مطالعه کرده اند و دارای شرایط عمومی و اختصاصی میباشند نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند چراکه در صورت انصراف امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشد.

وب سایت ای-سوال نظر شما را به چند نکته مهم در مورد ثبت نام جلب می نماید:

1- برای تکمیل فرم تقاضا نامه در سایت بانک ملت حتما راهنمای تکمیل آن را به دقت مطالعه نمایید.حتما از صحت تکمیل این فرم اطمینان حاصل فرمایید تا در مراحل بعدی آزمون استخدامی بانک ملت با مشکلی مواجه نشوید.

2- حتما متوجه این موضوع باشید که ثبت نامی تکمیل شده و دارای اعتبار است که سیستم به متقاضی کدرهگیری اعلام کند.

3-به شما توصیه اکید می کنیم که اگر در کافینت ها و مراکز و دفاتر خدمات مخابراتی اقدام به ثبت نام مینمایید حتما از صحت موارد تکمیل شده توسط متصدی این دفاتر را جویا شوید چرا که اگر مغایرتی در این اطلاعات به وجود آید از ادامه دیگر مراحل استخدامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

تاریخ دریافت برگه ورود به جلسه آزمون:

برای ورود به سر جلسه آزمون همراه داشتن برگه ورود به جلسه و کارت ملی یا شناسنامه ضروری میباشد.داوطلبین برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست به سایت بانک ملت مراجعه نمایند.کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ملت 94 حداکثر تا تاریخ 12 آذر 94 بر روی سایت قابل دریافت می باشد.

همراهان همیشگی وبسایت ای-سوال در جریان باشید که به محض اعلام هر خبری در مورد آزمون استخدامی بانک ملت 94 از سوی وب سایت بانک ملت شما میتوانید این خبر را در همین صفحه دنبال نمایید.همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال احتمالی با شماره تلفن های اعلامی از طرف بانک ملت که در زیر میبینید تماس حاصل فرمایید.وب سایت ای-سوال برای شما داوطلبین عزیز آرزوی موفقیت می نماید.

۳۳۲۷۲۵۱۱و۳۳۲۷۶۰۴۰

برای ثبت اینجا کلیک کنید


کتاب جامع استخدامی ای - سوال 1397 ( هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید )

مشاهده جزئیات و خرید
آخرین اخبار استخدامی و اطلاع از کدهای تخفیف ای سوال

کانال تلگرام ای سوال
با اطمینان خرید کنید ...
 • ای - سوال دارای هفت سال سابقه در ارائه نمونه سوالات استخدامی
 • اولین و تنها وبسایت استخدامی دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
 • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
 • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
ارسال دیدگاه برای این مطلب