استخدام بانک مهر اقتصاد 95

ای سوال

آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد

شما بزرگواران می توانید بوسیله این صفحه به آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام بانک مهر اقتصاد دسترسی داشته باشید.

 icon-barcode دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مهر اقتصاد ۹۵

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۵ شهریور ۹۵

با پایان زمان نام نویسی در آزمون مهر اقتصاد ۹۵ لینک دریافت کارت آزمون از تاریخ ۲ شهریور در سایت بانک مهر اقتصاد فعال خواهد شد.ضمنا داوطلبان گرامی می توانند در صورت وجود هر مشکل و یا سوال با ایمیل hrm-gozinesh@mebank.ir در تماس باشند.

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد ۹۵


 icon-align-right ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد ۹۵

ثبت نام آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد 93

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد می رساند این بانک در شهریور ماه ۹۵ آزمون استخدامی جدیدی را برگزار خواهد نمود.به جهت جا نماندن از این آزمون توصیه می کنیم به سایت بانک مراجعه نموده تا از آخرین شرایط و اطلاعات لازم بهره مند شوید.

 

icon-keyboard-o  دانلود سوالات استخدامی بانک مهر اقتصاد

 icon-align-right زمان بندی مراحل مختلف آزمون

  ردیف مرحله تاریخ
۱ ثبت نام اینترنتی روز شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ الی روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ (اتمام مهلت ثبت نام)
۲ مهلت دریافت کارت ورود به جلسه از سایت روز دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ الی روز پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵
۳ مکان یابی محل برگزاری آزمون توسط داوطلب روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ الی روز پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵
۴ برگزاری آزمون استخدامی روز ۵ شهریور ۱۳۹۵
۵ اعلام نتایج پذیرفته شدگان در سایت روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

برای مشاهده آگهی در وب سایت بانک مهر اقتصاد اینجا کلیک کنید


 icon-align-right ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد ۹۳

ثبت نام آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد شروع شد و قطعا داوطلبان زیادی از سراسر نقاط میهن عزیزمان جهت رقابتی تنگاتنگ و محک زدن شانس و قدرت علمی خود جهت استخدام در این بانک طی روزهای جاری در این آزمون ثبت نام خواهند نمود

مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد

طی اطلاعبه بانک مهر اقتصاد داوطلبان میبایست از تاریخ ۲۹ شهریور لغایت ۱۳ مهرماه سال جاری جهت ثبت نام به آدرس انتهای همین صفحه مراجعه نمایند.

از ۱۴ مهرماه تا ۱۶ مهرماه بانک به بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان خواهد پرداخت و از تاریخ ۲۸ مهرماه لغایت ۱ آبان ماه ۹۳ واجدین شرایط میتوانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

جهت تشخیص مکان و حوزه امتحانی خود نیز میتوانید از ۳۰ مهرماه تا ۱ آبان ماه به سایت بانک مراجعه نمایید تا خدایی ناکرده اشتباهی رخ ندهد

در نهایت در تاریخ ۲ آبان ۹۳ به صورت سراسزی آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد ۹۳ در تمامی استان های اعلام شده برگزار خواهد شد و ۸ روز بعد در روز۱۰ آبان نتایج این آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

برای آمادگی در آزمون بانک مهر اقتصاد چه منبعی مناسب است؟

تیم ای-سوال با بررسی آزمون های دوره های گذشته بانک ها و موسسات مالی که شامل بانک مهر اقتصاد نیز میباشد با تهیه نمونه سوالات استخدامی کامل و معتبر کار را برای شما عزیزان آسان نموده است.قطعا با دریافت و مطالعه این مجموعه میتوانید گامی موثر در راه استخدام خود بردارید

icon-linkدانلود سوالات استخدامی بانک مهر اقتصاد

ثبت نام در آزمن استخدامی بانک مهر اقتصاد: اینجا

آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد شما بزرگواران می توانید بوسیله این صفحه به آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام بانک مهر اقتصاد دسترسی داشته باشید.  icon-barcode دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مهر اقتصاد 95قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی مورخ 5 شهریور 95با پایان زمان نام نویسی در آزمون مهر اقتصاد 95 لینک دریافت کارت آزمون از تاریخ ...