ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

جزوات استخدامی حسابداری (درس نامه های تخصصی رشته حسابداری )

جزوات استخدامی حسابداری

دانلود جزوات استخدامی حسابداری ( کامل ترین درس نامه های کشور )

در ادامه انتشار بسته های ویژه رشته حسابداری و پس از ارائه نمونه سوالات استخدامی حسابداری این بار به سراغ جزوات استخدامی حسابداری آمده ایم تا با تقدیم نمودن یکی از کامل ترین درس نامه های موجود در کشور داوطلبان آزمون های استخدامی این رشته را شگفت زده نمائیم.

پس از درخواست های مکرر شما دوستان از قرار دادن جزوات استخدامی حسابداری و بررسی های به عمل آمده توسط دوستان شما در ای سوال از فقدان و یا کارا نبودن جزوات حسابداری موجود در فضای مجازی اطلاع یافته و ای سوال تمام تلاش خود را جهت تهیه این جزوات نموده و در نهایت با تهیه ی بیش از ۵۴۰ صفحه در مواد درسی متفاوت (و با توجه به منابع اعلامی از مرجع برگزار کننده آزمون استخدامی حسابداری )تمام تلاش خود را مصروف بی نیازی شما عزیزان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی حسابداری نموده و امیدوار است که بتواند گامی هر چند کوچک در این امر برداشته باشد.

جزوات استخدامی حسابداری

دانلود درس نامه های حسابداری تضمین قبولی شما

بدون تردید اگر آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات استخدامی را نداشته باشید مطالعه و مرور این سوالات خیلی نمی تواند راهگشای شما باشد.دانلود و مرور کامل ترین جزوات استخدامی حسابداری کشور که توسط مرجع استخدامی ای سوال ارائه گردیده می تواند به طور کامل دانش تخصصی شما را متحول نماید.

محتویات جزوات استخدامی حسابداری تهیه شده در ای سوال

  • ۹۵ صفحه جزوه درس اقتصاد خرد
  • ۹۵ صفحه جزوه درس حسابرسی صنعتی
  • ۹۳ صفحه جزوه درس حسابرسی
  • ۲۵۰ صفحه جزوه درس اصول حسابداری ۱ و ۲
  • ۸۸ صفحه جزوه حسابداری در درس حسابداری شرکت ها
  • ۸۲ صفحه جزوه درس حسابداری میانه

با خرید این محصول سوالات استخدامی حسابداری نیز به شما هدیه داده می شود

لازم به ذکر می باشد که دسترسی به منابعی مطمئن و کارا حق شما و رفع نواقص احتمالی وظیفه ی ما می باشد لذا تیم پشتیبانی ای سوال با دقت و وس

جزوات استخدامی حسابداری

واس بسیار بالایی سعی در رفع نواقص احتمالی به وجود آمده داشته و خواهشمند است که در صورت بروز مشکل در هر مرحله دوستانتان را در ساعت اداری مطلع نموده تا در اسرع وقت اقدام به حل آن نماییم.

این مجموعه که با عنوان جزوات استخدامی حسابداری و یا بهتر بگوییم جزوات تخصصی حسابداری که در کلیه زمینه ها اعم از آزمون های استخدامی کاربرد داشته و میتواند

به رفع کمبودهای علمی و ارتقاء سطح علمی شما در دروس تخصصی حسابداری کمکی شایان توجه نماید کاری است از تیم تولید محتوای ای سوال که با تلاشی مثال زدنی و صرف وقت و هزینه بالا تهیه شده است لذا هر گونه کپی برداری از آن مورد رضایت نبوده و با ناقضان کپی رایت یه شدت برخورد خواهد شد.

جزوه تخصصی استخدامی حسابداری در کنار نمونه سوالات استخدامی حسابداری می توانند شما داوطلبان گرامی را به موفقت در آزمون استخدامی مورد نظرتان از همیشه نزدیک تر نموده و مطالعه این یسته منحصر به فرد  را به کلیه شما خوبان توصیه میکنیم.

هدیه ای سوال به خریداران این مجموعه ( نمونه سوالات رشته خود را هدیه بگیرید )

با تهیه و سفارش جزوات استخدامی حسابداری تیم ای سوال به عنوان هدیه سوالات این رشته را به شما هدیه خواهد داد.لازم به ذکر است نمونه سوالات ذکر شده خود به قیمت حدود ۱۵ هزار تومان در حال فروش می باشد لذا می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هر دو بسته را با یک قیمت بسیار مناسب تهیه نمائید.

جامعه حسابداران رسمی

پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 50تخفیف
34750 تومان
69500 تومان
content_copy 276 مگابایت
28044
نظرات کاربران ( ۰ عدد )