headset_mic0551162 0912

سوالات استخدامی حسابداری (کامل ترین مجموعه رشته حسابداری)

قیمت :
14800 تومان
قیمت :
14800 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 4 رای

پیگیری سفارشات با شماره موبایل

مجوزهای ای سوال
ای-نماد
وبسایت ای سوال دارای کلیه مجوزهای لازم فروشگاه های اینترنتی کشور بوده و فعالیت هایش کاملا قانونی است
آیا می دانید ?
وب سایت ای سوال
آیا می دانید ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان استخدامی است ؟
سوالات استخدامی حسابداری

دانلود سوالات استخدامی حسابداری به همراه پاسخ نامه کامل

سوالات استخدامی حسابداری که امروز در ای سوال برای شما آماده نموده ایم برای کلیه آزمون های حسابداری مفید و مطالعه آن توصیه می شود.حسابداری یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین رشته های درسی و دانشگاهی است،چرا که بازار کار خوبی دارد و دانش آموختگان این رشته اگر در کار خود خبره باشند خواهند توانست در لیست نفراتی قرار بگیرند که به جایگاه حسابداری سازمان،اداره و یا شرکت هایی که به دنبال این افراد هستند قرار بگیرند.

بهترین انتخاب جهت آمادگی برای آزمون های حسابداری سال ۱۳۹۹

منابع استخدامی حسابداری ای سوال شامل تمامی دروس معرفی شده در آزمون های استخدامی است و به جد می تواند به داوطلبان کمک کند تا با بالا بردن توان علمی و تست زنی خود در این آزمون ها موفقیت را از آن خود نمایند.این دروس شامل دروس حسابداری های میانه و شرکت ها و صنعتی گرفته تا اقتصادهای خرد و کلان و دیگر دروس به همراه جزوات تخصصی است.در کنار دروس تخصصی مواد عمومی را نیز قرار داده ایم تا بتوانید با یکی از کامل ترین بسته های حسابداری با قدرت تمام به سراغ رقابت های علمی بروید.

سوالات استخدامی حسابداری

کتاب سوالات تخصصی حسابداری + پاسخ نامه کامل

کتاب استخدامی حسابداری یکی دیگر از مجموعه هایی است که در اکثر آزمون های استخدامی افراد متقاضی به دنبال دریافت آنها هستند زیرا سمت شغلی حسابدار و حسابرس مورد نیاز تمامی آزمون های استخدامی بوده و خواهد بود.

همانطور که پیشتر در سال ۹۷ آزمون های استخدامی ثبت اسناد و تامین اجتماعی از استخدام هایی بودند که داوطلبان رشته های مالی و حسابداری به همراه  آزمون های استخدام آموزش پرورش و شهرداری ها از این مجموعه سوالات حسابداری استفاده کردند و در ارتباط با ما از نقش به سزای این مجموعه سوالات در موفقیت های خود گفتند شما نیز می توانید از این مجموعه برای بالا بردن توان علمی و آشنایی با نمونه سوالات استخدامی حسابداری آزمون خود بهره بگیرید.

آیا می دانید ای سوال از سال ۱۳۹۰ مشغول فعالیت بوده و از قدیمی ترین های این حوزه است ؟

چرا ای سوال را برای دانلود سوالات استخدامی حسابداری انتخاب کنیم ؟

زیرا این مجموعه که با عنوان سوالات تخصصی حسابداری ارائه شده است از مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات حسابداری آزمون های استخدامی تشکیل شده است پس به جای اتلاف وقت تنها این مجموعه را مطالعه نمائید.

ای سوال نشان داده همواره جزو پیشتازان در ارائه نمونه سوالات استخدامی و بسته های فوق کامل است لذا این بار نیز با تقدیم نمودن یک پکیج بسیار عالی جهت قبولی شما در آزمون های استخدامی حسابداری تلاش نموده ایم تا با دانلود این مجموعه وقت ارزشمندخود را تنها صرف مطالعه نمائید و به سراغ دیگر مجموعه های مشابه نگردید.

۱ / سوالات استخدامی حسابداری در بخش تخصصی + پاسخ نامه تشریحی

 • سوالات درس اقتصاد خرد ( ۱۷۰ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس اقتصاد  کلان ( ۱۵۰ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس حسابرسی ( ۴۵ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس اصول حسابداری ( ۱۷۵ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس اصول حسابداری شرکت ها ( ۹۶ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس ریاضی و آمار ( ۱۵۰ عدد + پاسخ )
 • سوالات درس تئوریهای مدیریت ( ۱۶۰ عدد + پاسخ تشریحی )
 • سوالات درس حسابداری میانه ۶۰ عدد
 • جزوه اقتصاد کلان ویژه آزمون های استخدامی رشته حسابداری
 • جزوه حسابرسی ویژه آزمون های استخدامی رشته حسابداری

۲ / سوالات استخدامی حسابداری در بخش عمومی + پاسخ نامه

 • ۵۰۰ سوال معارف اسلامی
 • ۴۱۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۴۰۰ سوال زبان انگلیسی
 • ۵۲۰ سوال آمار و ریاضیات مقدماتی
 • ۵۰۰ سوال هوش و استعداد
 • ۴۴۰ سوال کامپیوتر
 • جزوه ICDL ویژه آزمون های استخدامی

نمونه سوالات عمومی فوق به همراه پاسخ نامه بوده و از مهم ترین سوالات عمومی سال های اخیر گلچین شده اند که می توانید با مطالعه این نمونه سوالات به جد تحولی بزرگ در دانش عمومی خود ایجاد نمائید.

۳ / جزوات استخدامی حسابداری ( کامل ترین مجموعه حسابداری در کشور

سوالات استخدامی حسابداری

 • ۹۰ صفحه جزوه درس اقتصاد خرد
 • ۹۰ صفحه جزوه درس حسابرسی صنعتی
 • ۸۵ صفحه جزوه درس حسابرسی
 • ۸۰ صفحه جزوه درس اصول حسابداری
 • ۸۵ صفحه جزوه حسابداری در درس حسابداری شرکت ها
 • ۸۰ صفحه جزوه درس حسابداری میانه

در کنار مجموعه سوالات استخدامی حسابداری بخش جزوات را نیز ارائه نموده ایم تا با تنها یک خرید بتوانید به تمامی نیازهای خود پاسخ دهید و دیگر به دنبال خرید بسته های مشابه نباشید.

۱۴۸۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه

به راستی برای موفقیت در یک آزمون استخدامی حسابداری چه باید کرد ؟

آزمون های استخدامی حسابداری همواره مورد توجه فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند چرا که تعداد زیادی از مردم اجتماع ما تصور باز کار خوبی از این رشته دارند که خیلی هم اشتباه نیست لذا این رشته در آزمون های استخدامی همواره داوطلبان استخدام زیادی را به سوی خود جذب می کند،با همین استدلال ها می توان به اهمیت مطالعه سوالات استخدامی حسابداری پی برد.داوطلبی که برای موفقیت در یک آزمون استخدامی خود به منابع خوب و استاندارد دسترسی دارد و تلاش و زمان خود را معطوف به مطالعه آنها می کند قطعا چند گام جلوتر از دیگر رقبای خود است.

ای سوال و منابع استخدامی حسابداری

ای سوال با ارائه کامل ترین سوالات استخدامی حسابداری در کنار جزوات کامل این رشته تلاش نموده تا بهترین گزینه ممکن را در اختیار شما خوبان قرار داده است پس به جای اتلاف زمان در انتهای همین مطلب این مجموعه استثنایی را تهیه و مطالعه آنرا شروع بفرمائید.

کامل ترین نمونه سوالات استخدامی حسابداری را تیم ای-سوال با تلاشی در خور شما عزیزان خدمت شما ارائه نموده است.این مجموعه سوالات برای کلیه آزمون های استخدامی مناسب می باشد که امیدواریم به واقع باعث قبولی شما داوطلب گرامی در آزمون های پیش رو گردد.این مجموعه با بررسی در سال ۹۷ و اصلاحات مورد نیاز به صورتی کامل تر و جامع تر در این سال ارائه و امیداوریم با استفاده از آن بتوانید موفقیتی خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.

لازم به ذکر است در مورد بسته کمک آموزشی رشته پرستاری که برای آزمون های استخدامی آماده نموده ایم بگوییم که این محصول از فایل های pdf تشکیل شده و کاملا مطابق با مفاد آزمون های استخدامی مهم کشور تنظیم و ارائه می گردد.

کتاب استخدامی رشته حسابداریکتاب استخدامی حسابداری

کتاب استخدامی حسابداری کامل ترین مجموعه ویژه رشته حسابداری است که داوطلبان آزمون های استخدامی می توانند با استفاده از آن به بهترین شکل خود را آماده رقابت های علمی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی نمایند.این مجموعه به زودی به حالت پرینت شده نیز امکان ارسال به سراسر کشور را خواهد داشت.امیداوریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را به عنوان مرجع ارائه دهنده منابع استخدامی انجام دهیم.

جامعه حسابداران ایران

آیا می دانید ?
وب سایت ای سوال
آیا می دانید ای سوال از سال 1390 مشغول ارائه خدمت به داوطلبان استخدامی است ؟
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
9100 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 689 مگابایت
162
14500 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 11 رای
content_copy ۵۷۵ مگابایت
5460
14500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy
411
14500 تومان
4
امتیاز 4 از 1 رای
content_copy
174
11500 تومان
0
امتیاز 0 از 0 رای
content_copy 110 مگابایت
349