ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی سازمان انتقال خون (ویژه آزمون 1402)

ای سوال

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان انتقال خون

سوالات استخدامی سازمان انتقال خون پس از بررسی این سازمان و محتویات این بسته در این بخش خدمت شما ارائه خواهد شد که امیدواریم مورد استفاده و رضایت شما عزیزان واقع شود…

آشنایی با سازمان انتقال خون کشور

سوالات استخدامی سازمان انتقال خون

سازمان انتقال خون همانطور که از نامش پیداست وظیفه دریافت،نگه داری،انتقال و ارائه خون و فرآورده های خونی را به بیماران و نیازمندان در سراسر کشور را داراست،این سازمان در سال ۵۳ تاسیس و فعالیت خود را در کشور به عنوان مرجع دریافت،نگهداری و توزیع خون کشور آغار نمود که البته پیش تر بانک خون ارتش و مرکز انتقال خون شیر و خورشید سرخ نیز فعالیت داشتند.

وظایف سازمان انتقال خون

همکاری با بیمارستانها در حل مشکلات انتقال خون، تأمین خون سالم و کافی، مشارکت در مراقبت از بیماران، بسیج اهداکنندگان داوطلب و بدون چشم داشت مادی گسترش شبکه پایگاه‌های انتقال خون، ارائه آموزش مداوم برای کارمندان سازمان در کلیه زمینه‌های خدماتی برای دستیابی به کارمندان ماهر و ورزیده، اطلاع‌رسانی عمومی در ارتباط با مزایای اهداء خون و نیاز به اهداء خون، تدوین خط مشی‌های آموزشی و پژوهشی.

با اقتباس از ویکی پدیا


محتویات مجموعه نمونه سوالات استخدامی انتقال خون

  • ۴۷۸ نمونه سوال زبان انگلیسی
  • ۵۰۷ سوال معارف اسلامی
  • ۶۸۱ سوال ریاضیات و آمار
  • ۷۸۱ سوال کامپیوتر
  • ۹۲۸ سوال اطلاعات عمومی
  • ۵۴۷ سوال زبان و ادبیات فارسی
  • ۶۳۱ سوال هوش و استعداد تحصیلی
  • به همراه دفترچه های فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی ۹ دوره قبل که دارای پاسخ نامه می باشد

این بسته سوالات عمومی به علاوه ۹ دفترچه سوالات استخدامی فراگیر که دارای پاسخ نیز هستند می تواند بهترین و کامل ترین انتخاب در بین نمونه سوالات استخدامی انتقال خون در کشور به حساب آید.


نمونه سوالات استخدامی سازمان انتقال خون در ای سوال چه خصوصیاتی دارد ؟

این سوالات در چند ویژگی در بین دیگر وبسایت های کشور شاخص بوده که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

۱ – تعداد بالای سوالات

در ای سوال همواره سعی و تلاش ما بر آن است تا با ارائه نمونه سوالات دروس مختلف به تعداد بالا گستره آشنایی خریداران و داوطلبان را با نمونه سوالات استخدامی بالا ببریم که این مسئله در مورد سوالات استخدامی سازمان انتقال خون نیز صادق بوده و ما با ارائه نمونه سوالات این سازمان به تعداد قابل ملاحضه سعی داریم تا شما داوطلب گرامی از این حیث نسبت به دیگر رقبای خود یک گام جلوتر باشید.

۲ – سوالات مهم و پرتکرار آزمون های گذشته

نمونه سوالات ای سوال همواره از سوالات استخدامی پرتکرار و مهم سالهای قبل آزمون های استخدامی استخراج می شوند به طوریکه مطالعه این نمونه سوالات می تواند در آشنایی شما با نمونه سوالات استاندارد که اتفاقا در آزمون های گذشته نیز طرح شده اند بسیار حائز اهمیت باشد.

۳ – پشتیبانی محصولات به صورت واقعی و حرفه ای

اینکه خریداری به هر دلیلی به مشکل بخورد خیلی دور از ذهن نیست اما اینکه در زمان به مشکال خوردن یک تیم پشتیبانی حرفه ای بتواند در کمترین زمان ممکن مشکلات احتمالی را مرتفع نماید می تواند رمز مانگاری و متمایز نمودن آن فعالیت در بین دیگر رقبا باشد.

سازمان انتقال خون

۴۴۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
نظرات کاربران ( ۰ عدد )